Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Mnoho moderních žen sní o krásné postavě. Pokud chcete dosáhnout ideální váhy, měli byste použít tvarovací cvičení. Cvičení používaná ve třídě pomáhají rychle dosáhnout výsledků, normalizovat váhu, vytvořit elastické nohy, ruce, hýždě a břicho. Trénink může být prováděn pod vedením profesionálního instruktora, stejně jako doma, pomocí video tutoriálů.

Program cvičení pro tvarování

Každé sezení by mělo sestávat ze souboru cvičení:

 1. Zahřívání Aby se svaly staly pružnými, je nutné provádět kruhové otáčky hlavy, skákat na laně, běžet na místě a ohýbat.
 2. Cvičení pro záda. Upravte páteřní svaly ležící na břiše a natáhněte ruce před sebe. Dále se pokuste zvednout tělo nahoru a pak snížit. Pohyb, opakujte až 20krát.
 3. Vznik tisku. K tomu, leží na zádech, házet ruce za hlavu a ohnout nohy na kolenou. Zvedněte tělo těla o 45 ° a držte se v této poloze po dobu 5 sekund. Opakujte toto cvičení 12 krát, zvýšení zatížení na 10 sekund.
 4. Cvičení pro boky a hýždě. Tvarování kombinuje prvky aerobiku, takže pumpujte do spodních částí těla, postavte se rovně, postavte nohy od sebe, natáhněte ruce před sebe a posaďte se do této pozice. Cvičení opakujte až 30krát.

Vlastnosti výživy během tříd

Než začnete formovat trénink s cílem zhubnout, musíte věnovat zvláštní pozornost výživě. Také nezapomeňte konzumovat až dva litry vody denně, což urychlí metabolismus a obnoví rovnováhu vody. Tvarovací trénink poskytne výsledky, pokud budou dodržována pravidla výživy, a proto dodržujte následující základní pokyny:

 1. Přísně kontrolovat dietu. Není dovoleno jíst tři hodiny před začátkem výuky a po cvičení můžete začít jíst jídlo nejdříve za dvě hodiny.
 2. Chcete-li zhubnout, měli byste minimalizovat používání produktů s vysokým obsahem bílkovin. Vaše strava by se měla skládat ze zeleniny a ovoce, aby se zabránilo časté konzumaci masa, sójových bobů, vajec, mléka, ořechů, fazolí.
 3. Jíst potraviny bohaté na vlákninu. Zelená zelenina, například brokolice, listy salátu, špenát, obsahují velké množství nezbytných vitamínů, které pomáhají vylučovat toxiny a toxiny z těla.
 4. Odstraňte příjem sladkých potravin. Je nutné zcela opustit moučné výrobky, čokoládu, sušenky, koláče. Pokud se ukáže, že je to velmi přísné pravidlo pro vás, pak je dovoleno jíst čajovou lžičku medu nebo kus černé čokolády denně.
 5. Obraťte se na odborníky, abyste vyvinuli individuální stravovací plán a kontrolu kalorií. Instruktor s využitím údajů o vaší váze, výšce, procento tukové tkáně v těle a dalších externích datech vytvoří speciální seznam výrobků, které musí být použity k normalizaci hmotnosti v kombinaci s tvarováním.

Naučte se, jak udělat smoothies pro hubnutí doma.

Tvarování pro hubnutí doma

Ekonomická možnost tvarování je trénink doma. K rychlému dosažení požadovaného výsledku potřebujete předchozí konzultaci s profesionálním trenérem, který pro vás vytvoří cvičební program individuálně. Hlavní podmínkou pro takové domácí tréninky je přísná disciplína a dodržování harmonogramu. Chcete-li cvičit doma, musíte se připravit:

 1. Video tutoriály. Třídy budou produktivnější, pokud si vyzvednete video tutoriály o tvarování pro hubnutí. Opakováním pohybů za trenažérem se budete moci vyhnout zbytečným přerušením, zastavit a naučit se udržovat potřebný rytmus. Proveďte každý pohyb několikrát, aby byl co nejpřesněji. Pokud si myslíte, že již znáte potřebné pohyby, pak si doma trénujte s rytmickou hudbou, bez sledování videa.
 2. Tréninkové oblečení. Používejte pro domácí práci tvarování pohodlných legín, šortek nebo kalhotek z elastické tkaniny. Nasaďte si na nohy tričko nebo tričko a ponožky.
 3. Karemat nebo koberec. Některá cvičení pro hubnutí se provádějí v poloze na břiše, takže potřebujete měkkou podložku nebo speciální rohož. S jejich pomocí se můžete vyhnout zbytečnému uklouznutí na podlaze a jasně splnit úkol.
 4. Činky. Pro tvarování je běžné používat činky o hmotnosti od 750 g do 2, 5 kg. V závislosti na vašem atletickém tréninku se však tato čísla mohou měnit směrem nahoru i dolů.

Zjistěte, co je glukóza pro hubnutí.

Video: taneční tvarování pro začátečníky

Získejte perfektní postavu nejen pomocí speciálních diet pro hubnutí. Velký pomocník pro normalizaci hmotnosti a tónu, který tělo tvaruje. Chcete-li vědět, jak správně provést cvičení a získat dlouho očekávaný výsledek, musíte sledovat video, kde instruktor ukáže možnosti sportovního tréninku na hubnutí.

Recenze

Elizaveta, 33 let

„Po porodu jsem se silně vzpamatoval v pase a v bocích, což mi dalo spoustu komplexů kvůli zkažené postavě. Poté, co jsem si dal za cíl být krásný a štíhlý, jsem se rozhodl použít tvarovací cvičení pro hubnutí. Třídy ve sportovním klubu se konaly třikrát týdně, což mi umožnilo normalizovat svou váhu za dva měsíce a získat krásnou postavu. “

Jekatěrina, 22 let

„Před nadcházející svatbou jsem potřeboval odstranit dalších 5 kilogramů. Přihlásil jsem se k formování tréninku s individuálním trenérem, který pro mě připravil speciální cvičební program pro urychlení hubnutí. Po měsíci po intenzivním cvičení jsem dosáhl požadovaného výsledku v hmotnosti. "

Ludmila, 27 let

„Dozvěděl jsem se o hubnutí pomocí tvarování od přítele. Když jsem si všiml, jak byly na jejím těle zobrazeny vynikající výsledky tohoto sportu, rozhodl jsem se, že se budu snažit studovat sám doma. Po měsíci každodenního tréninku se moje váha snížila o 6 kilogramů, moje záda přestala bolet, zlepšila se moje celková pohoda. “

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: