Chlazení by nemělo ovlivnit vaše zdraví a náladu, takže nohy by měly být chráněny a udržovány v teple. Pletací sledkov na dvou jehlicích bez švů - to je povolání pro ty jehly, které se chtějí starat o svou rodinu a poskytnout jim teplo doma. Podzim, zima a časné jaro nejsou s teplem příliš velkorysé, připravte se, jak má.

Jak plést sledki na dvou jehlách

Pletení je vždy možné se naučit, proto, pokud jste začátečník, pak při práci podle schématu, budete určitě uspět i v produktu, který jste pletení poprvé. Sledki na dvou bezešvých jehlách není výjimkou, i když jsou v procesu také nějaké drobnosti práce. Vyberte si správný příze, vzhledem k jeho opotřebení během procesu nošení výrobku: potřebujete silné nitě, ale ne příliš těsné, aby se vaše nohy cítily dobře. Viskózové nitě se nevejdou, je lepší koupit přírodní příze.

Pletené ponožky pletací jehlice s diagramy a popisy

Jak se pletení Sledkov? Zvažte jednoduchý příklad domácích ponožek, instrukce krok za krokem:

 1. Pokud je noha malá, musíte vytočit smyčky 40-50. Pak pokračujte 3 řadami podvazkového řetězce.
 2. Když je strana dokončena, rozdělte celkový počet na 2 části, označte lichý průměr pro sebe značkou.
 3. Nakida před centrální smyčkou, plést a dělat další část nakida.
 4. Je vázána na hloubku ponožky, takže je nutné ji pravidelně vyzkoušet, aby byla fit.
 5. Na dně musíte získat dalších 5-8 p. Na každé straně. 11 bodů v řadě je svázáno jedním z postranních řad.
 6. Hotový kus je obrácen, obruba provede sérii postranních smyček k plantáři.
 7. Zadní strana: boční smyčky je třeba spojit dohromady. Po této fázi je výrobek připraven.

Dětské boty jehly

Malé nohy musí být v teple. Sledki na dvou bezešvé pletací jehlice pro děti jsou velmi relevantní v chladném období: jsou vhodné pro domácí, mateřské školy, jako alternativa k pantoflům na večírku. Nebudete se muset starat o teplotu podlahy, protože díky těmto teniskám je teplo pro nohy dobře udržované. Jak plést ponožky pletací jehlice pro dítě, krok za krokem mistrovské třídy:

 1. Pro teplé pletené ponožky je lepší vzít si přírodní nitě a pletací jehlice (velikost 3 nebo 4). Vytočte 36 smyček, rozdělte je do 3 částí v procesu práce: 12 plette s obličejem (l.), Pak proveďte 1 špatně (izn.), 10 l. 1 ven., 12 s. Do této viskózní 14-15 cm.
 2. Navlékněte 10 cm elastický pás 1 * 1 (1 l, 1 ven.).
 3. Snižte počet o polovinu: na přední straně, pletené dva jako jeden, obruba plést jako dříve. Opakujte tuto akci znovu a utáhněte nit ve smyčce.
 4. Zbývající vlákno sledkov (lepší použít háček). Pokud si přejete, můžete si vyrobit ponožku se vzorem, copánky nebo příze několika barev. Elegantní pletené sledki připraven!

Dámské stopy na dvou jehlách

Krásné pletené stopy pro ženské nohy nikdy nebolí. Pletací jehlice pro pletení pro dívky, schéma krok za krokem: \ t

 1. Pletení se provádí ve 3 velikostech přírodní vlněné příze. Pro pletení budete potřebovat 2 přadénka nitě každých 100 gramů.
 2. Vytočte 13 str., Proveďte 8 řádků podvazkového stehu.
 3. Z 9. řady udělejte doplněk následovně: 1 hrana, 5 podvazkových úpletů, nahý, 1 l., Ještě jeden plášť, opět 5 podvazkových telat a poslední lemování. Knit špatnou stranu podle získaného výsledku, pletené zpět koše zkřížené.
 4. Dále jsou řádky obličeje doplňovány další nakida před a po podvazkovém pletení. Špatná strana - podle výkresu nakida - zkřížená špatná strana. Pokračujte v této vazbě, dokud nedostanete 39 smyček.
 5. Z celkového počtu vyberte centrální 9 bodů, zaokrouhlujte na špičce: 15 úpletů, 9 a 10 dohromady. Otočte plátno: 8 úpletů, opět 9 a 10 dohromady. Takže zatímco bude existovat pouze 9 centrálních smyček.
 6. Na okraji špičky vstupte na okraj po obou stranách po 18 kusech. Výsledné smyčky jsou nyní 45. Rozdělte následovně: lemování, 5 platomas, 1 špatná strana, 4 smyčky popruhu, špatná strana, 21 l. Pak 1 špatná strana, 4 svazky, špatná strana, 5 podvazkový steh, okrajová smyčka.
 7. V postroji posuňte vzor každé 4 řady: 2 ponechte na pomocném paprsku, dvě obličeje, pak 2 vlevo pro zvednutí. Knit špatnou stranu výsledného vzoru. Proveďte řádky 37-40 (pro velikost nohy 37).
 8. Plece se pletou na principu špičky.
 9. 8 vlečných řádků je podvazkový steh. Na konci, kravatu řádek, zavírání všech smyček - produkt je připraven. Pantofle mohou být zdobeny korálky, luky, květiny.

Pletací jehlice pro pánské pantofle

Tento model pantoflí není nový, ale je populární a velmi praktický. Jak udělat krásný produkt na zimu pro muže, aby ochránil nohy před chladem? Podrobná lekce pro začínající jehly:

 1. Na ne-tak-velká noha, bude to plést takto: rekrut 53 položek, pletené 4 řady podvazek stehu.
 2. Na 5. předním řádku je centrální smyčka označena značkou. 25 první pletené gumičky. 25, smyčka musí být vždy obličeje, okamžitě se po úpletu osuší 1 hrana, pak obličej, atd. Po žvýkačce: nakid (n.), Front (l.), Pak n., L. centrální, n., l., n. Pak žvýkačka, kterou začneme nutně s frontou.
 3. Pokyny pro řádky: 6 a všechny obruba - guma na celém plátně, a smyčky a nakida, aby obruba. 7 řad - 25 smyček s gumičkou, nakid (n.), 3 litry, N., přední centrální nakid, 3 l, N. 25 guma. 9 řad - jako sedmý, ale přední není 3, ale 5, s výjimkou centrální. 11 řádek - jako sedmý, ale přední není 3, ale 7, kromě střední smyčky.

Několik dalších tajemství:

 1. Je nutné plést, dokud tkanina nemá tvar rohu a počet závěsů mezi pleteninou nedosáhne 19 kusů. Pak 4 řady podvazkového stehu a utáhněte nit.
 2. Volnou pletací jehlu vyjmeme bez vázání smyčky, dokud na levé jehle nezůstane 9 centrálních.
 3. My plést 8 l., Pak 9 a 10 dohromady.
 4. Práce v této fázi musí být po otočení otočeny dohromady: 8 l, 9 a 10 dohromady.
 5. Pleteme asi 30 řádků, zkusíme na noze a začneme dělat špičku paty nebo gumičky nebo podvazky. V této době by měl být připojen ke všem částem podešve a boků.

Naučte se, jak plést ponožky s pletací jehlice při pohledu na krok-za-krokem pokyny s fotografiemi a videy.

Video: jak uvázat sledky na dvou jehlách

Někdy na fotografii v časopisech jsou krásné pletené pantofle pro celou rodinu. I když jste jen ctižádostivý expert, můžete snadno připojit univerzální stopy pro členy celé rodiny. Můžete pomoci jednoduchá a podrobná schémata, stejně jako mistrovské kurzy na jednoduché metody pletení výrobků. Snažte se udělat pohodlnou a praktickou věc sami!

Jak plést sledki na dvou pletacích jehlicích s tkanou podešví

Jak propojit footprint s dvoubarevným vzorem

Pletení stopy s reliéfním vzorem

Kategorie: