Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Lunární manikúra s šelakem, který rok nevzdává pozice, zůstane na špičce nejmodernějších nehtových návrhů. Objevil se ve 30. letech minulého století a pak nese jméno "Hollywood French". Poté, co se módní trendy rychle zaměňují, tlačí dívky, aby zdobily ruce více a více novými způsoby. Ale retro manikúra se vrátila díky Christian Dior, jehož modely na výstavě v roce 2010 byly ozdobeny designem měsíčního nehtu. Náš materiál obsahuje nejlepší workshopy, video tutoriály a doporučení pro tvorbu originálních obrazů s takovou manikúrou.

Výhody a nevýhody potahování šelakem

Shellac je již několik let na seznamu nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších manikurových procedur a posunul kapacitu z podstavce. Je to lak a gel v jedné lahvičce. Během zákroku jsou vaše nehty potaženy barevným nátěrem, který trvá dlouho. Šelak je bohatší než běžné laky. Stejně jako všechny ostatní postupy má šelak své výhody i nevýhody. Začněme s výhodami:

 • Shellac trvá až tři týdny. Konvenční domácí chemikálie nepoškozují nátěr, protože gelový polštář je smazán pouze speciálními prostředky.
 • Shellac je vhodný pro dlouhé a krátké nehty. Nebudou praskat, odlupovat se. Shellac může růst, posílit, pokud jsou křehké, tenké.
 • Po zákroku povrch získá krásný lesklý lesk, který v průběhu času nezanechává skvrny.
 • Shellac neobsahuje formaldehydy, které mohou být zdraví škodlivé. To znamená, že těhotné ženy si mohou takový postup dovolit.
 • Povlak Shelac potěší širokou paletou barev - od klasických nahých, růžových tónů až po bohaté, světlé, hluboké odstíny.
 • Shellac se snadno odstraní vlastními rukama doma. Pro tento postup stačí do kabiny koupit speciální kapalinu, pomocí které lze nátěr snadno odstranit z hřebu.
 • Povlak ze šelaku vykazuje vysoký stupeň odolnosti proti mechanickému poškození.
 • Shellac nepoškozuje talíř.

Kromě množství výhod má manikúra s šelakem některé nevýhody:

 • Nemyslete si, že šelak zlepší stav nehtů, protože to není terapeutický lék.
 • Povrchová úprava gelem je vystavena teplotním změnám. Například, pod vlivem tepla, vlhkosti při mytí nádobí, při koupeli, nehtu se rozšiřuje a pak se zužuje. Tato deformace způsobuje mikrotrhliny v šelaku, které jsou zrakově nemožné pozorovat. Skrz ně pod vrstvou šelaku může dostat vodu, nečistoty, které jsou ideální podmínky pro rozvoj bakterií.
 • Pro aplikaci gelového laku je nutný určitý podíl dovedností, přesnosti, větší přesnosti, šablon.
 • Přerostlý šelak vypadá ošklivě, takže často musí být upraveni těmi, kteří rychle rostou nehty.
 • Pokud jsou nehty přirozeně tenké, šelak se na nich dobře nelepí, může se po několika dnech začít odlupovat v oblasti kůžičky. K takovému obtěžování může dojít, i když jste v kontaktu s vodou po dlouhou dobu.

Technika použití měsíční manikúry s šelakem

Lunární manikúra nebo „francouzsky opačně“ s šelakem je lakovaný, kontrastní nebo zcela nenatřený otvor na základně nehtu. Existuje mnoho druhů tohoto designu. Nejdůležitější je pochopit podstatu měsíční manikúry šelakem. To lze provést štětcem, šablonami, gelovou polštářkou. Postup vyžaduje určitou dovednost, přesnost, přesnost. Postup provádění je následující:

 • Pomocí pilníku na nehty dáváme nehtům tvar, pohybujeme kůžičkou zpět, v případě potřeby ji odstraníme nůžkami nebo speciálním gelem. Dále by měl odmastit povrch nehtů. Poté se jich nedotýkejte rukama, jinak bude adheze epitelu a materiálu špatná. S měkkým buffem odstraníme z povrchu všechny nepravidelnosti, pokud nějaké existují.

 • Nanášejte podklad tenkou vrstvou. Vysušte ji v UV lampě tak dlouho, jak je uvedeno v návodu.

 • Naneste po vysušení základny hlavní barvy měsíce na celý povrch nehtu v jedné vrstvě. Vysušte v UV lampě. Pokud chcete dosáhnout více syté barvy, opakujte akci.

 • Po vysušení gelový polštář připojte šablonu k pokožce na dně. Zakryjeme volný okraj nehtové desky zvolenou základní barvou manikúry. Vysušte a odstraňte šablonu.
 • Manikúru fixujeme šelakem s vrchní transparentní vrstvou, která dodá sílu, trvanlivost, pomůže odstranit lepkavost. Nechte je uschnout. Poté můžete provést další design, jako jsou nástěnné malby, kamínky, ražby, samolepky atd.

Video tutoriály na vytvoření lunárního nehtového umění s šelakem

Lunární manikúra s šelakem se provádí jednoduše. Toto video vám pomůže zvládnout různé možnosti technik a designu, abyste dostali svou ruku. Po tom bude každá kráska schopna udělat si měsíční nehtové umění s šelakem, aniž by se uchýlila ke službám mistrů kosmetických salonů. Stačí jen koupit šelak, základnu a vrchní nátěr, odmašťovadlo, vybavení jako je ultrafialová lampa, šablony. Můžete kombinovat měsíční manikúru s různými variantami malby, designu a dekorativních materiálů.

Jak udělat měsíc manikúru doma

Lunární nail art je považován za nejoblíbenější design nehtů mezi moderními módy. Zajímavostí je barevný kontrast, například bílá a červená, modrá a žlutá, černá a béžová. Měsíční manikúra je vhodná pro zcela jiné případy: pro každodenní nošení, pro dovolenou, obchodní jednání, večírky. Hlavní je zde vybrat správné odstíny laku vhodné pro tuto příležitost. Chcete-li snadno provést měsíční manikúru sami, podívejte se na video tutorial, podle kterého můžete snadno vytvořit nádherný design nehtů v krásných kontrastních barvách.

Krok za krokem provedení měsíční manikúry s pláštěm

Kombinace francouzské a měsíční manikúry je novinkou současné sezóny. Tento design vypadá na nehtech velkolepě, zejména pokud je vyroben v kontrastních barvách. Schéma takové manikúry je jednoduché: stylisté doporučují dělat úsměv na nehtech jedním směrem. Tento design vizuálně zkracuje nehty, takže se nedoporučuje provádět je na velmi krátkých. Lunární manikúra s bundou šelak vydrží dlouho bez trhlin a třísek. Chcete-li získat takovou krásu na svých rukou, postupujte podle níže uvedeného videa:

Mistr prvotřídní design s kamínky

Můžete snadno udělat měsíc manikúru doma. Prezentovaný video tutorial demonstruje, jak to udělat bez pomoci šablon. No s dovedností můžete kreslit ručně. V tomto videu je navržena myšlenka designu měsíční manikúry s krásnou kombinací červeného laku a lesklých kamínků. Tyto nehty vypadají velmi působivě a pro jejich vytvoření potřebujete pouze základní nátěr, světlý lak, kamínky malé velikosti. Odvážný design měsíční manikúry přitáhne pozornost.

Jak je zrcadlo lunární nehty hotové

V oboru designu nehtů se objevuje mnoho neobvyklých řešení. Mezi nestandardní techniky stojí speciální manikúra, zvaná zrcadlo-lunární. Podařilo se mu chytit fantazie mnoha módy, protože to vypadá velkolepě, nevyžaduje speciální dovednosti a náklady na vytvoření. Nejjednodušší způsob, jak provést zrcadlovou měsíční manikúru, je nanesení lesklého filmu, řezaného do tvaru díry, na nehet a vyplnění zbývající nehtové desky lakem. Prezentované video jasně demonstruje celý proces, po kterém můžete snadno opakovat vše:

Manikúra pomocí šablony samolepky

Měsíční manikúra, která již v módě zůstává na vedoucích pozicích mezi různými konstrukcemi nehtů. Nabízíme vám, jak to udělat sami doma, a video trénink bude skvělou pobídkou, aby vaše ruce byly krásné. Po zvládnutí jednoduché techniky můžete překvapit své přátele jedinečnou měsíční manikúrou, vypadat každý den jinak, měnit odstíny laků. Použití šablon v postupu je mnohem jednodušší, dělá manikúru přesnější a přesnější.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: