Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Co si vybrat pro čištění těla fanoušků alternativní a tradiční medicíny? Farmaceutický trh již dlouho získal takový nástroj, jako je sulfát-magnézie (britská sůl, síran hořečnatý, magnézie). Síran hořečnatý, jako účinný lék, byl experimentálně potvrzen a jeho výhodou pro spotřebitele je další výhoda. Zjistěte více o tom, jak funguje síran hořečnatý a jak je užitečný pro čištění střev.

Návod k použití síranu hořečnatého jako laxativa

Jaké jsou indikace pro použití síranu hořečnatého pro čištění střev? Často používá léky před diagnostikováním různých onemocnění gastrointestinálního traktu, operací. Lék je levný, je založen na látce s aktivní dynamikou, takže účinek projímadla je velmi účinný. Nejoblíbenější léčivé formy léku jsou: ampule pro intravenózní a intramuskulární podání léku, bílý prášek pro přípravu suspenze, která se užívá perorálně.

Příliš časté užívání léků není bezpečné, mohou se vyskytnout vedlejší účinky: bolest, nepohodlí v žaludku, střeva, tělo je dehydratované a rovnováha vody a soli je narušena a je zde silný průjem. Abyste se vyhnuli problémům, musíte dodržovat některá bezpečná opatření:

  1. Namočte řiti po stolici přírodním olejem nebo krémem, aby se zabránilo svědění, nepříjemnému pálení.
  2. Je nutné pít hodně čisté kapaliny nejen ve dnech procedury, ale o pár dní později, aby se obnovila rovnováha vody a soli.
  3. 7-10 dní po čištění vezměte prebiotika, abyste obnovili mikroflóru.

V prášku

Laxativa pro čištění střev v práškové formě se prodávají v pytlích po 10, 20, 25 gramech. Dávka je dána hmotností osoby. Síran hořečnatý během těhotenství a pro děti do 6 let ve formě prášku je zakázán. Pro určení požadované dávky léku se stanoví jeden gram léčiva pro každý rok života pacienta. Příprava síranu hořečnatého k čištění střev je snazší než kdy jindy: prášek se nalije sklenicí vody. Doba příjmu: ráno, směs je opilá na prázdný žaludek. Po několika hodinách se projeví projímavý účinek.

V ampulích

Odborníci zaznamenávají výrazný úlevu konvulzivních a bolestivých stavů u pacientů v důsledku injekcí síranu hořečnatého. Práškový léčivý hořčík má však silnější projímavý účinek. Síran hořečnatý během těhotenství ve formě injekcí je povolen pro podání. Injekce se používají k ochraně plodu a snížení všech druhů rizik, ale ne několik hodin před porodem.

Výhody čištění střev magnézií

Čištění Magnesia by mělo být kontrolováno lékařem, s přihlédnutím ke všem lékařským vyšetřením a existujícím kontraindikacím. V úvahu se bere věk pacienta, zvolí se požadovaná dávka léčiva. Pokud se sulfát-magnézie používá nekontrolovatelně, pak existuje vysoké riziko poškození zdraví. Průběh očištění je maximálně 3-5 dnů, po kterém je osoba předepsána prostředky k obnovení mikroflóry.

Čištění střev pomáhá odstraňovat škodlivé látky z těla a je účinnou léčbou zácpy. Fungování mnoha orgánů a systémů těla závisí na výživě, stravitelnosti potravin. Negativní účinky toxinů a strusek by neměly být podceňovány, mají tendenci se hromadit v lidském těle. Díky magnézii je veškerý přebytek odstraněn ze střev a žaludku, pro který se také používá klystýr.

Video

Recenze

Elena, 36 let

Magnesia lék v práškové formě je k dispozici k prodeji, cena je nízká a složení je velmi jednoduché. Takový lék by však měl předepisovat pouze lékař, aby se po požití suspenze zabránilo jakémukoli onemocnění. Břicho strašně bolelo, ale po kursu mě přestal mučit zácpa.

Zoya, 44

Rozhodnuto použít pro zrychlené hubnutí. Četl jsem informace o léku, podle recenzí jsem se dozvěděl, že kvalita léku je lepší od sovětských časů. Vynikající čistí střeva, pokud pijete kurz.

Valentine, 31 let

Před vyšetřením lékař předepsal síran hořečnatý. Čištění bylo velmi intenzivní, pravidelně jsem tento postup pro sebe, pomáhá zhubnout.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: