Období školní docházky je zvláštní doba, na kterou by se mělo mnoho let vzpomínat. Proto mnoho lidí chce mít fotoalba nejen s maturitními fotografiemi, ale také z jiných školních prázdnin. A pokud je ještě před objednáním od profesionálních fotografů, nyní s vývojem technologie, lze alba snadno vyrobit nezávisle. Pojďte se školním albem, šablonou, která výrazně usnadní realizaci tohoto úkolu, ušetří peníze. Velký výběr možností uspokojí každého.

Připravené šablony pro školní alba.

Šablony alb jsou hotové základy pro odesílání fotografií z dovolené. Jsou nejen krásné, barevné, ale také ve formátu psd nebo dpi pomocí speciální technologie - vrstvy. To umožní osobě, která na ně umístí fotografie, co nejpohodlněji pracovat s obrázky a fotografiemi - přesunout, kopírovat, klonovat, částečně nebo úplně odstranit, umístit další obrázky na obrázky a kresby. Pro ty, kteří vědí, jak používat program PhotoShop (a mnoho z nich i mezi studenty), je snadné vytvořit fotoknihu se šablonami alb.

Můj první hovor

Šablona „Moje první volání“ je základem pro vytvoření fotoknihy nebo fotopapíru. Obsahuje jemný dětský tisk v příjemných barvách, velký prostor pro umístění jednotlivých a skupinových fotografií, oblast oříznutí při tisku. Snadno se stahuje na internetu na stránkách s grafickými a fotografickými nástroji. Velikost souboru je pouze 261 MB, list je 5906 x 2953 pixelů.

Školní album pro 1. září

Pozadí obálky a stránek této šablony jsou vytvořeny v barvách podzimu (žlutá a oranžová barva, obrysy listů). Na tomto listu jsou rámy pro fotografie dětí zapsaných v prvním ročníku a jejich učitelů. Vynikající rozlišení umožňuje tisk alba a jeho publikování na webových stránkách školy. Složka se šablonou obsahuje kryt a pět listů, šíří se.

Album ve formě knihy "Naše oblíbená třída!"

Školní album "Naše oblíbená třída!" Je vhodné pro žáky všech věkových kategorií, kteří chtějí zachytit život, ducha učení, přátelství své třídy. Na šabloně je mnoho kreseb s atributy školy, místa pro umístění skupinových a individuálních fotografií, stejně jako další fox vložky, které mohou být vyplněny studenty v procesu učení. Taková fototiskárna, potištěná na lesklém papíru, může ozdobit chladný koutek.

Šablony pro tvorbu promoce alba juniorských tříd

Promoce po maturitě na základní škole je pro všechny příjemnou dovolenou. Zde jsou jen některé z možností pro šablony, které jsou v tomto případě vhodné:

 • Sbohem dětství. Jemné, ale slavnostní album pro mladé absolventy, kteří se rozloučí se základní školou. Náhled lze snadno upravovat pomocí aplikace Photoshop. Šablona je k dispozici na Internetu.

 • Nakreslete svůj svět. Šablona album pro mladší studenty, které nemají striktně školní tematické zaměření. Záměrem je vyprávět o životě dítěte v letech jeho studia na základní škole. Velmi krásná verze fotoknihy pro promoce.

 • Apple Blossom. Album pro maturitu. Je vyzdoben obrazem květů jabloně, symbolem čistoty, mládí. Rám v odstínech jablečné barvy dělá album velmi jemné, lehké, krásné. Tato myšlenka je vhodná pro studenty středních škol.

 • Sbohem primární škola. Módní, stylové, barevné šablony školní album pro mladší studenty, jehož cílem je zdůraznit jejich úspěchy, význam a další pohyb k poznání, velké nadšení a silné přátelství.

Školní alba pro absolventy středních škol

Možnosti návrhu alba pro ty, kteří přecházejí ze školy do dospělosti:

 • Fotobook "Duhová abstrakce". Album šablony pro absolventy třídy 9 nebo 11. Pointa je, že design je proveden s omezením, ale s použitím prvků palety všech barev duhy.

 • "Naše promoční třída." Stylový, minimalistický design alba pro jedenáctý ročník ve formě stránek školních poznámek. Udržuje předmět školy, zdůrazňuje závažnost, zralost absolventů. Na svých stránkách je vhodné nechat přání, komentáře, kresby, případné dodatky.

 • "Školní roky jsou úžasné." Méně přísné album pro studenty středních škol, zdobené květinami zobrazujícími školní vybavení, s jasným, pastelově velmi optimistickým pozadím

 • "Glamour". Slavnostní školní album, zdobené medailonky, lesklými prvky, vhodné pro absolventy 9. a 11. ročníku. Orientace školy ve svém designu není příliš živě vyjádřena, je zde však dostatek prostoru pro skupinové fotografie spolužáků, rámy z plesu.

Šablony pro prezentace pro výuku a mimoškolní aktivity

Šablony pro fotoalba jsou vytvářeny na stejném principu jako základ pro prezentace. Učitelé často používají takové prostředky vizualizace ve výuce a událostech, sami si je vytvářejí, a proto se mohou vyrovnat s vytvořením šablony pro školní album. Výsledky budou zajímavé, pokud studentům umožní ukázat kreativitu. Jak to provést ve Photoshopu, viz toto video:

 • "Květiny". Udělat prezentační box orámovaný květinami nikdy nevyjde z módy. Největší výhodou této metody dekorace je neutralita, všestrannost, bohatá paleta barev, tvarů.

 • "Pravidla silničního provozu." Pro vizuální prezentaci lekcí o bezpečnosti života, informací o bezpečnosti silničního provozu je vhodné použít šablony pro prezentace s dopravními symboly. Je také vhodné použít je k vytvoření stacionárních plakátů ve třídách (na téma a učebny na bezpečnostních stanovištích).

 • Pro prezentaci na "Nový rok". Bez multimediálního doprovodu v naší době, ne jeden školní prázdniny, včetně nového roku. Vánoční symboly: vánoční stromky, sněhuláci, sněhové vločky, hračky. Jsou orámovány gratulací, videem.

 • Pro dovolenou "Den vítězství". Do 9. května jsou šablony používány k vytváření pozdravů a ​​vzdělávacích prezentací. Skládají se z rámů a symbolů vítězství (válečné roky, hvězdy, stuhy sv. Jiří). Takové šablony jsou na internetu v hotové formě, nebo mohou být sestaveny z jednotlivých prvků. Jsou také volně dostupné.

 • Univerzální šablona pro školní prezentaci. Univerzální šablony jsou vhodné pro vytváření multimediálních lekcí na jakékoli téma, účel. Používají školní symboly - poznámkový blok (často jako pozadí), glóbus, pero, tužky, tabuli. Po provedení nebo objednání jednou může uživatel v případě potřeby změnit obsah.

Kde objednat a kolik jsou školní alba v Moskvě

Připravené šablony pro školní alba lze volně stahovat z internetu, ale stále více lidí se obrací ke speciálním ateliérům, které tvoří základ fotoknih. Vytvořená alba na objednávku jsou nové položky pro rok 2022-2023, budou jedinečné, budou schopny splnit všechny požadavky zákazníků. Tam jsou stacionární prodejní místa v Moskvě, Petrohradu, a on-line obchody, jejichž produkty jsou snadno objednat z katalogů z jakéhokoli města v CIS. Odkazy, adresy, přibližné ceny budou uvedeny níže.

Moskevská studia vytvářející školní šablony:

 1. "Školní program." Bumazhny proezd, dům 19, budova 2. Cena 360-700 rublů.
 2. Rhinodesign. Smirnovskaya ulice, 25, obchodní centrum "Smirnovsky", Umění. m. Taganskaya. Cena je 1500-3000 rublů.
 3. "Jasný rámeček". St. Hotel, dům 9, kancelář 240. Cena 1900-2100 rublů.
 4. "Moje propuštění." St. Sharikopodshipnikovskaya, d. 11, budova 1, fl. 3, kancelář 4 (m. Dubrovka, 2 min). Cena 10500-11500 rub.
 5. "Vypusk". St. Sorge, 9a, z. 223, st.m. Polezhaevskaya. Cena 2000-4000 rublů.

Online obchody a ceny šablon pro školy:

 1. Náš problém .su, "Naše vydání" - 1200 rublů a výše.
 2. vipkniga.spb.ru, "Maturitní kniha" - 2100-3200 rublů.
 3. Vystudoval jsem RF, „Já jsem absolvent“ - 1630-2012 rub.
 4. redalbum.ru, "Red Album" - 1400-2600 rublů.
 5. indiprint.ru/school-album, "Indie" - 588-1500 rublů.

Kategorie: