Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Zkušení svůdci vědí, že šaty a halenky s hlubokým výstřihem vypadají mnohem svižněji než tradiční decolleurs, takže stále více preferují takové oblečení. Nicméně, téměř nikdo si nemůže dovolit nosit takové věci bez spodního prádla, a podprsenky popruhy vypadají velmi neuspořádané.

Jak si vybrat podprsenku na šaty s otevřenou zády

Výběr spodního prádla závisí na stylu vašich šatů: zda se jedná pouze o holá ramena nebo výstřih do pasu. Pro různé varianty večerního nebo letního oblečení jsou k dispozici speciální podprsenky pro otevřené zády, které jsou vhodné pro různé příležitosti:

  • Pro šaty s americkým průlezem, zápas trička přizpůsobené svícny s popruhem přes krk (transformátor), bez ramínek podprsenku.
  • Pro korzet (grace) se doporučuje podprsenka bez ramenního popruhu s hlubokým výstřihem (například spodní prádlo Intimissimi).
  • Pro halenky a šaty s plně nahýma zády jsou nejvhodnější silikonové samolepicí pohárky, které podporují malou hruď. Mnoho oděvů těchto stylů poskytuje vložky pro takové šálky, takže není třeba nosit spodní prádlo odděleně.
  • Oblečení s vložkami z průsvitné tkaniny nebo krajky na zádech a ramenou se dobře hodí ke svícenům se silikonovými pásky a zády. Transparentní podprsenka není vhodná pro holou pleť, protože bude na těle stále patrná, ale je v dokonalé harmonii s krajkou, guipurou nebo šifonem.

Oblíbené modely s fotografiemi

Podprsenka pro otevřený zádech lze zakoupit v každém moderním obchodě s prádlem. Intimissimi, Incanto, Vendetta, Milavitsa, Teneretstsa a další oblíbené firmy vyrábějí zboží v cenové kategorii, která je pro zákazníky pohodlná a známá. Kromě toho si každá žena může vybrat optimální model: někdo potřebuje samolepicí odnímatelnou podprsenku na silikonovém šálku a někdo by dal přednost push-up produktu, spolehlivým popruhům na popruhy. Populární verze podprsenek pro otevřené záda jsou velmi rozmanité.

Podprsenka bez ramínek

Tento detail toalety je vhodný pro majitele středně velké hrudi. Je důležité, aby kolem hrany výrobku byla spolehlivá páska, která nedovolí, aby se podprsenka plazila, i když není ramenní popruh. Spona na takovém spodním prádle by měla být široká, na třech nebo čtyřech háčcích. Sconce je vhodný pro nošení pod oblečením, což naznačuje plně nahá ramena. Můžete si koupit podprsenku bez popruhů, jako je transformátor, ze kterého popruhy volně rozepínají.

Silikonová podprsenka

Doporučuje se mít na zadní straně pod průhledným oděvem oděv s předním uzávěrem a průhledným silikonovým můstkem, výrobky z guipure, šifonu nebo jemné krajky. Některé dívky nosí tyto podprsenky a věci s naprosto nahýma zády, ale stylisté rozpoznávají tuto možnost vulgárně: transparentní silikonový pásek (stejně jako pásy s barevným odstínem) bude stále patrný na těle a přitahuje pozornost ošklivým světlem. Alternativou k této možnosti by mohla být kůže podprsenka, která dokonale zapadá do pleti (z hladké tkaniny bez krajky).

Transparentní otevřená podprsenka

Pro dívky, které upřednostňují odvážné obrazy s plně otevřenými rameny a zády, pokryté průhledným materiálem šaty, svítilnou z průsvitného pletiva (tylu) z barevného obleku. Jednoduchá a méně „přetížená“ verze této volby způsobí, že prádlo bude součástí obrazu. Tato volba je téměř neviditelná pod oblečením, přirozeně vypadá. Jeho oblíbené verze jsou velmi pohodlné.

Transformační podprsenka pro otevřené záda

Pokud oblečení nepoužíváte velmi často, zkuste si na transformátoru vyzkoušet hygroskopický materiál, který snadno mění tvar. Častěji je to bavlna, používá se i moderní mikrovlákno. Pro nošení v každodenním životě, můžete ji nosit jako klasický svícen, a na šaty s americkou průlez - hodit ramenní popruh přes krk.

Neviditelná podprsenka se silikonovými šálky

Majitelé malých prsou dobrého tvaru, kteří chtějí nosit oblečení s plně holým zádem, by se měli podívat na modely poprsí, které jen lehce podporují prsa a šetří z bradavek vyčnívajících zpod tkaniny. Takové pohodlné příslušenství bez zapínání je vhodné pouze pro ženy, které nepotřebují korekci tvaru prsu. Můžete si prohlédnout vhodné možnosti na fotografii.

Otevřená cena podprsenky

Přesně určit náklady na podprsenku pro přímé oblečení je obtížné, protože cena závisí na společnosti, materiál, vlastnosti výrobku. V moderních podmínkách si každá dívka může koupit v online obchodě oblíbené prádlo. Podívejte se na modely, recenze, ceny, ale nespěchejte na objednání kurýrní dodávky, i když je produkt levný. Nezapomeňte zkontrolovat možnost montáže, cenu a podmínky pro vrácení prádla, které se nehodilo. Je lepší objednat si dvě nebo tři velikosti v jednom nákupu, abyste si vybrali potřebný. Vzorové ceny:

Model

Cena, rublů

Masový trh

Střední segment

Luxusní spodní prádlo

Balconette bez ramínek

1500-2000

3000-4000

5000-8000

Transformační podprsenka

2000

3000

5000-6000

Průhledné zadní nebo popruhy

800-1000

1500-3000

4000

Silikonové kryty bradavek

200-300

500

1000

Přečtěte si, jak si vybrat správné spodní prádlo pro obézní ženy pro tvarování těla.

Video: jak udělat podprsenku bez zádové rukou

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: