Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Jakékoliv oblečení, které se vám líbí, dokonale sedí na vašem těle. Zdravé vlasy a nehty, kůže má hladkou barvu. Je to váš sen? Extra libry v tomto případě nebudou spojenci - je na čase se jich zbavit. Zhubnout o 10 kg za 2 měsíce - jak realistické? Úplně! Nemusíte dělat nevolnost v posilovně nebo jíst jednu pohanka. Existuje spousta šetřící možnosti hubnutí, které budou těžit jen tělu.

Jak zhubnout za 2 měsíce doma na 10 kg

Tato ztráta hmotnosti nezpůsobuje, že tělo ukládá v depu každý další kalorií. Kolik můžete ztratit 10 kg? Chcete-li ztratit toto množství hmotnosti za 2 měsíce, musíte vypálit 1, 17 kg tuku týdně, což je 9009 kcal. Musíte vytvořit deficit 1287 kcal za den. K tomu je nutné snížit hodnotu denní stravy o 15%, být fyzicky aktivní, provádět kardio a silová cvičení.

Extrémně kalorický deficit způsobuje, že tělo za pár měsíců ztrácí váhu. Výpočet energetické hodnoty denní stravy je velmi účinný. Nepoužívejte, abyste zhubli méně než 1200 kcal denně, pokud jste žena a méně než 1600 kcal, pokud jste muž. Když tělo přijímá málo zdrojů energie, metabolismus se zpomaluje, proces ztráty hmotnosti je inhibován. Zapomeňte na přísné diety pro rychlý úbytek hmotnosti 10 kg, protože tyto metody výživy jsou určeny pro okamžité výsledky.

S pomocí stravy pro hubnutí 10 kg

Pravidla pro hubnutí po dobu 2 měsíců jsou jednoduchá. Nejlepší dieta pro hubnutí o hmotnosti 10 kg - odmítnutí řady výrobků, omezení některých dobrot a způsobu dne:

 • Přísně zakázat jíst všechny mouky a sladké.
 • Nahraďte sodu zeleným čajem. Pijte tolik čisté vody, kolik můžete (aspirujte na 1, 5-2 litry) - rychleji odstraňte přebytečnou hmotnost.
 • Nezapomeňte mít snídani, protože vaše vitalita, vitalita během dne, síla hladu ve večerních hodinách, úspěch v hubnutí závisí na tom.
 • Snídaně by měla být vydatná, ale volná. Oběd je plný a večeře je lehká. Plánované zdravé občerstvení, jako je ovoce, ořechy, jogurt, sušené ovoce vám pomůže zhubnout.
 • Zkuste měsíc jíst malé porce váží až 200 g 6-8 krát denně.
 • Mezi jídlem nevytvářejte dlouhé intervaly. Pokud vypukne hlad, malá talířová kaše se salátem vás nezklame a bude těžké ztrácet váhu za 2 měsíce.
 • Do 16.00, jíst komplexní sacharidy a vlákniny, pak se zaměřují na bílkovin potraviny - maso, ryby, luštěniny. Kombinujte je se zeleninou a bylinkami.
 • Jezte v režimu. Tělo se bude používat a bude vysílat signály hladu ve správný čas, který pomůže zhubnout a ovládat váhu.

V zimě se tělo váhavě rozloučí s těmi extra kilemi. To však není důvod k odložení úkolu ztratit váhu ve vzdálené krabici. Jiné diety pro hubnutí doma (zelí, cibule, pohanka) nejsou tak benigní. Dávají okamžité výsledky, hmotnost jde mnohem rychleji - za 7-14 dní. Bohužel, nadváha je stejně rychle získaná, a zdravotní stav po nich zůstává velmi žádoucí. Chcete-li zhubnout o 10 kg za pouhé 2 měsíce, neomezujte se tak. Výše uvedená pravidla jsou dostačující pro hubnutí.

Hubnutí cvičení

Bez fyzické aktivity nestačí, pokud chcete zhubnout. Vaše pozornost představuje 10 cvičení na hubnutí:

 1. Dřepy, výpady. Načítají nejrozsáhlejší svalovou skupinu. Ty rostou a vyžadují více energie pro svou životně důležitou činnost.
 2. Krok. Jedna hodina tříd na něm spálí asi 700 kalorií. Energické výtahy, skákání na plošinovou plošinu vám umožní rychle zhubnout.
 3. Chůze nepřetěžuje tělo a zbaví se 390 kcal / hod.
 4. Natáčení tance pomůže zhubnout o 10 kg za 2 měsíce.
 5. Běh je efektivnější - bude vám spálit 550-650 kcal / hod a zhubnout v problémových oblastech za pár měsíců.
 6. Spojte se s kolečkem, kamarád se dvěma koly vás vezme 500-800 kcal / hod.
 7. Koupání je velmi důležité v létě, kdy je moře nebo řeka již zahřátá. V zimě se můžete zaregistrovat do bazénu a strávíte asi 800 kcal / hod.
 8. Cvičení s činkami. Dobré zatížení svalů, aby spotřeba energie vyšší.
 9. Statické cvičení pro hubnutí. To zahrnuje lamelu, mizející v polosedadle, boční svahy ve statice, udržující nohy pod úhlem.
 10. Čištění domu - alternativní způsob, jak zhubnout za 2 měsíce. Pokud je událost doprovázena mytí oken, je zaručena dobrá redukce hmotnosti.

Podívejte se na další způsoby, jak zhubnout o 10 kg.

Bez stravy

Jak zhubnout bez poškození zdraví pro 10 kg? Jedno řešení - zdravá strava. Téměř duplikuje to, co je napsáno výše, s výjimkou několika nuancí. Je dovoleno jíst téměř všechno, ale v malých porcích. Některé sladkosti jsou povoleny - přírodní marshmallows, med, domácí celozrnné nebo ovesné moučníky. Někdy se můžete nechat hýčkat a dokonce jíst hamburger. Jak správně zhubnout na 10 kg, víte, zbývá jen přenést znalosti do reality.

Přečtěte si více způsobů, jak zhubnout rychle bez stravy.

Video: jak rychle zhubnout o 10 kg

Skutečné zkušenosti hubnutí vždy motivuje mnohem více než teoretické rady. Praxe dokazuje, že existují lidé, kteří nejen vědí, jak rychle ztratit 10 kg, ale také úspěšně aplikovat své znalosti. Trochu motivace, vůle, specifická pravidla pro hubnutí vám pomohou najít vodítko v tomto obtížném úkolu a dosáhnout požadovaného cíle. Zjistěte více o motivaci pro hubnutí.

Recenze

Nadia, 19 let: Sebeovládání mi velmi pomohlo - režim a správná výživa. Vyndal jsem z menu všechny smažené, mastné, rychlé sacharidy a sladkosti. Kilogramy šel před mé oči, ale měl jsem dobrou zásobu nadváhy. Přidala výlety do posilovny (do fitness zumba) a po několika měsících viděla nádherný výsledek.

Anastasia, 38 let: Můj příběh je z toho, jak jsem ztratil 20 kg. Výchozí hmotnost - 135 kg. Nejprve odmítla vydatnou večeři, ráno se po probuzení vypila dvě sklenice vody, po 20 minutách jedla snídani. Postupně přestala jíst nezdravé jídlo, zaměřila se spíše na proteinové potraviny. Prvních 7 dní jsem ztratil 2, 5 kg. Postupem času přidal běžecký pás a orbitrek.

Lera, 23 let: Dukanova dieta se stala mou spásou. Za pouhé 2 měsíce jsem ztratil 10 kg. Vynikající program, který bere v úvahu vlastnosti těla. První etapa je komplikovaná, ale pak to bylo snazší. Hmotnost byla snadná. Myslím si, že způsob krmení podle Dyukana se stane způsobem života.

Další informace o tom, jak zhubnout o 10 kg týdně.

Fotografie ztratily 10 kg před a po

Tito lidé byli schopni zhubnout a změnit se během necelého měsíce. Následující výběr ještě posílí vaši motivaci a víru ve vlastní sílu. Hlavní postavy fotografie byly kompletní, ale všem dokázaly, že se jim podařilo úkol splnit. Nejsi horší! Chcete-li zhubnout, začněte dnes, ne zítra, ale právě teď. Po 2 měsících, nebo ještě dříve, ztratíte váhu a kolemjdoucí se na vás podívají s obdivem.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: