Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Jedním z nejčastějších onemocnění v proctology jsou hemoroidy. Toto onemocnění je způsobeno patologickými změnami v žilách. V počátečním stádiu se projevuje pocitem svědění, těžkostí v análním průchodu. Kolem konečníku se tvoří uzly a při vyprázdnění střev dochází ke krvácení, které může vést k otoku, krevním sraženinám, nekróze. Včasná léčba hemoroidů může zabránit rozvoji onemocnění a vyhnout se komplikacím. Heparinové svíčky pro hemoroidy jsou nejlepším nástrojem, který zmírní svědění, pálení, zácpu a exacerbace.

Heparin pro hemoroidy

Jedinečný účinek heparinu je způsoben tím, že blokuje tvorbu krevních sraženin, což přispívá k resorpci sraženin během krevní stáze, snižuje otok a známky zánětu. Na základě této látky se vyrábějí masti pro ošetření vnějších hemoroidů a rektálních čípků, které jsou předepisovány především pro akutní průběh onemocnění a vnitřní hemoroidy.

Farmakologické vlastnosti

Heparin patří do skupiny antikoagulancií s přímým účinkem, které zpomalují tvorbu fibrinu, nerozpustného proteinu produkovaného játry a který je součástí krevní sraženiny během srážení krve. Antikoagulační účinek se projevuje bezprostředně po aplikaci: bolest se snižuje, snižuje se zánět vnějších uzlin, riziko trombózy.

Heparinové svíčky pro hemoroidy

Populární čípky jsou následující:

  1. Svíčky Nigepan. Rektální čípky, které mají protizánětlivé, antitrombotické a analgetické účinky. Rychle zmírňují zánět, bolest a pocity svědění svědění. Dochází k regeneraci tkání, zastaví se růst existujících krevních sraženin a netvoří se nové. Negativní je možné alergické reakce.
  2. Svíčky Hepazolone. Výhodou tohoto léku je, že heparin z hemoroidů funguje bezchybně: zmírňuje bolest, snižuje zánět hemoroidů. Hepazolonové čípky mají příznivý účinek při léčbě análních trhlin. Zavedení čípků do řitního otvoru s vnějšími hemoroidy se provádí v polovině, ale ne úplně. Trvání léčby trvá týden. Existují kontraindikace.
  3. Svíčky Hepatrombin G. Obsahují vavřínový makrogol a prednison, které zvyšují terapeutický účinek. Hemoroidy pod vlivem složek se zmenšují, opuch ustupuje, svědění. Čípky Hepatrombin G se používají i ve složitých formách hemoroidů. Mínus - řada vedlejších účinků a kontraindikací. Je nutné pečlivě prostudovat pokyny a řídit se pokyny lékaře.

Jak používat rektální čípky

Před použitím čípků heparinu vyžadují hemoroidy konzultaci s odborníkem. Léčba by měla být předepsána s přihlédnutím k individuálním vlastnostem osoby. Nedoporučuje se pro hemoroidní krvácení. Pro dosažení efektivního účinku drog jsou splněny následující podmínky:

  • Vyprázdněte střeva a pak se osprchujte.
  • Vložte čípek do řitního otvoru, ležícího na boku, nebo ve stoje.
  • Je nutné požádat o noc jako po podání, je nutné položit ne méně než hodinu, kdy by mohl být přípravek absorbován.

Heparin svíčky během těhotenství

Cvičení heparinových svíček během těhotenství se nedoporučuje, pokud obsahují léky proti bolesti nebo antibiotika, jejichž působení má negativní vliv na plod. Mělo by se brát v úvahu individuální intolerance. V tomto případě může lékař vyzvednout analogy s jiným složením, které může vyléčit hemoroidy. Například svíčky Relief, skládající se z fenylefrin hydrochloridu a oleje ze žraločích jater. Dobrá prevence onemocnění je zdravý životní styl a správná výživa.

Recenze

Daria, 24 let

Čelil jsem tomuto nepříjemnému onemocnění kvůli mému životnímu stylu: sedavé práci, nezdravé stravě, nízkému příjmu vody. Začalo to tím, že jsem normálně nemohl jít na záchod, a poté jsem byl na jeden den v bolestech. Na doporučení přítele proktologa jsem začal používat Gepatrombin G. Pomohl mi téměř okamžitě, což mě velmi potěšilo. Pak začala budovat moc.

Elena, 32 let

Problém hemoroidů vznikl v nemocnici. Ošetřující lékař předepsal čípky Nigepan. Dobré složení, rozumná cena. Heparin svíčky pro hemoroidy dát dobrý výsledek! Po aplikaci, zmírní akutní bolest, a během několika dní jsem se úplně zbavil indispozice, začal sledovat dietu, aby se zabránilo zácpě. Další nástroj dobře snižuje bobtnání.

Alena, 28 let

Byl jsem předběhl nesnesitelnými pocity spojenými s výskytem této nemoci: nemohl jsem chodit ani sedět. Náhle se obrátil k lékaři a předal mi svíčky nigepan. Navíc jsou malé, jsou vhodné pro vstup s velkými uzly. Někdy jsem se však cítil mravenčí a analgetický účinek se nevyskytoval pokaždé. Každý má jiné organismy, očividně mi droga neseděla moc dobře.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: