Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Internet dělá náš život mnohem snadnějším, pokud potřebujete vyřešit mnoho problémů. Oficiální stránky Sberbank nabízí kompletní informace o všech poskytovaných službách. Zákazníci banky mají zároveň možnost provádět většinu bankovních operací bez návštěvy poboček z osobního počítače nebo smartphonu. Chcete-li provést všechny operace na webových stránkách banky, stojí za to vědět, jak se přihlásit do služby Sberbank online, zaregistrovat se a přihlásit se na svůj osobní účet a provést všechna nezbytná opatření.

Sberbank registrace online

Sberbank Ruska má nejrozsáhlejší pobočkovou síť. Při návštěvě stránky banky na internetu se uživatelé dozví o mnoha možnostech online bankovních operací, aniž by navštívili pobočky. Pokud jste se ještě nestali uživateli tohoto pohodlného systému, podívejte se, jak se přihlásit do Sberbank online. Prvním krokem je registrace, která se provádí v pobočce banky nebo nezávisle několika způsoby.

Nejjednodušší z nich vyžaduje připojení služby Mobile Banking. Měsíční poplatek za tuto službu pro držitele karet Visa a Master Card je 60 rublů. Majitelé karet Maestro zaplatí za měsíc používání služby 30 rublů. Pro ty, kteří chtějí ušetřit na předplatném, existuje možnost registrace a přihlášení k online účtu Sberbank pomocí identifikátoru a dvou hesel - primárního a jednorázového.

Číslo karty Sberbank

Pokud se potřebujete přihlásit k účtu Sberbank online podle čísla karty, musíte být připojeni ke službě Mobil Banking. Pro jeho aktivaci kontaktujte nejbližší pobočku banky. Na přihlašovací stránce zadejte číslo karty. Když obdržíte SMS zprávu na svém mobilním telefonu, zadejte zadanou kombinaci znaků do tohoto místa. Poté můžete nastavit identifikátory, se kterými bude autorizace provedena.

Vezměte prosím na vědomí, že při zadávání Sberbank online, pokud potřebujete zadat heslo a přihlašovací údaje, jsou všechny znaky zadávány velkými písmeny. V mobilním bankovnictví online se zadávají malými písmeny. Dále má uživatel možnost otevřít si osobní účet, provádět akce, které potřebuje, vytvářet nové účty, převádět peníze, platit za zboží nebo služby.

Jak zadat Sberbank prostřednictvím uživatelského jména a hesla

Před registrací na Sberbank online musíte získat přihlašovací údaje (identifikátor), hlavní a jednorázová hesla. K tomu použijte ATM nebo samoobslužný terminál. Na webu zjistěte adresy nejbližších míst. Vložte kartu do bankomatu, zadejte kód PIN. Na obrazovce vyberte položku „Připojit Sberbank Online a mobilní bankovnictví“ a klikněte na „Tisknout ID a heslo“. ATM vytiskne šek s ID. Níže bude vaše hlavní heslo.

Chcete-li získat kontrolu s jednorázovými hesly, proveďte předchozí postup krok za krokem. V menu aktivace služby klikněte na "Získat seznam jednorázových hesel". Kontrola bude obsahovat seznam hesel, z nichž každé lze použít pouze jednou. Pokud se pokusíte znovu zadat, systém vygeneruje chybu. Aby se předešlo problémům při vstupu, doporučuje se zapisovat identifikátory do textového editoru a kopírovat. Doporučuje se uchovávat informace o nich na šeku v místě nepřístupném neoprávněným osobám.

Z počítače

Pokud se chcete přihlásit do Sberbank online z počítače, zadejte přihlašovací jméno a hlavní heslo uvedené v první kontrole. Poté systém zobrazí jednorázové heslo požadované pro zadání. Po zadání budete přesměrováni na stránku vašeho osobního účtu pro operace, které potřebujete. Po ukončení jednorázových hesel budete muset opakovat postup pro jejich získání. Pokyny pro vstup do Sberbank online jsou zveřejněny na internetových stránkách banky.

Z telefonu

Chcete-li se přihlásit, pokud se chcete přihlásit do Sberbank online z telefonu, musíte zavolat na horkou linku banky na bezplatné číslo 8-800-555-555-0. Chcete-li obdržet heslo, pošlete na číslo 900 SMS se slovem „Heslo“. V odezvě obdržíte textovou zprávu s aktuálním heslem. Pokud ztratíte svůj telefon s připojenou službou mobilního telefonu nebo internetového bankovnictví, pro zabezpečení vašich prostředků, okamžitě kontaktujte náš zákaznický servis tím, že zavoláte na horkou linku a zablokujete všechny služby.

Smartphone s internetovým prohlížečem umožňuje provádět všechny bankovní operace, jako je tomu na počítači. V současné době banka vyvinula aplikace pro smartphony Android a IOS, které jsou staženy z aplikace Play Market smartphonu v systému Android a Appstor smartphonu Apple. Je možné se do nich zaregistrovat stejně jako na počítači. Tyto aplikace zjednodušují využívání všech bankovních služeb.

Přihlaste se do Sberbank online z terminálu nebo bankomatu

Z terminálu nebo ATM vstup do Sberbank není online. Bankomaty a terminály banky poskytují možnost provádět všechny operace na svých účtech, bankovních kartách. Po vložení karty do čtečky karet a po zadání PIN kódu uživatel vstoupí do menu obsluhy svých karet podobných hlavnímu menu osobního účtu na webu. V tomto menu se provádějí následující operace:

  • objasnění rovnováhy karet;
  • přijímání informací a oznámení o osobním účtu;
  • účast na bonusových programech;
  • platba mobilní komunikace bez provize;
  • plateb a převodů.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: