Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Četné léky ke zvýšení testosteronu mají jeden princip účinku - zvýšená produkce hormonu v lidské krvi, zvýšená sexuální touha, prodloužení procesu ejakulace. Problém je zvláště častý po 40 letech. Jedná se o tzv. Libido aktivátory, které jsou doporučeny pro muže s nedostatkem testosteronu, sníženou sexuální aktivitou. Léky s testosteronem pro muže v lékárně mohou být zakoupeny, ale je důležité, aby se nezabývaly povrchovou samoléčbou.

Co je testosteron

Tato organická sloučenina ovlivňuje všechny funkce těla a její koncentrace by se měla pohybovat v rozmezí 11 - 33 nmol / l. Platné hodnoty označují zdraví mužů. Pokud je koncentrace testosteronu pod stanoveným limitem, korekce se provádí medikací. Složení tohoto typu léčiv by mělo zahrnovat syntetický analog organické sloučeniny, nebo je vhodná přítomnost přírodních složek, které stimulují jeho produkci umělými prostředky. Tato metoda zvyšuje svalovou hmotu a zlepšuje sexuální funkce.

Jak zvýšit hormon

S mužskou neplodností a erektilní dysfunkcí předepisují lékaři testosteron lékárny, což zvyšuje koncentraci hormonu v krvi. Tyto léky mají několik forem uvolňování, mají systémový a lokální účinek na tělo. Jedná se o tablety, tobolky, náplasti, masti a gely, které aktivují sexuální funkci člověka, zvyšují libido, prodlužují pohlavní styk. Forma uvolňování hormonálních léků se stanoví individuálně v závislosti na požadovaném konečném výsledku.

Forma dávkování testosteronu pro muže

Problémy sexuální dysfunkce se objevují po 35 letech a při absenci včasné léčby se onemocnění stává chronickým. Při výběru účinných léků pro zvýšení testosteronu u mužů je důležité, aby složení přírodních složek stimulovalo produkci luteinizačního hormonu. Tato strukturní složka stimuluje varlata pro další vývoj hormonu. Tyto léky mají plný průběh profesionálních sportovců k urychlení růstu svalů a pacientů se sexuální dysfunkcí.

Prášky

Toto je vhodná forma uvolňování léčiv s androgenními vlastnostmi, určených pro orální podávání. Tablety mají systémový účinek a při stálém používání a zvýšení koncentrace aktivní složky v krvi mají dlouhodobý účinek. Níže jsou uvedeny nejúčinnější farmakologické polohy daného směru:

 1. Testosteron undekanoát. Charakteristické léčivo je bezpečné léčivo pro léčbu sexuální dysfunkce, diagnostikované mužské neplodnosti. Tablety užívané perorálně, čímž se aktivuje syntéza luteinizačního hormonu, což zvyšuje přirozený hormon.
 2. Methyltestosteron. Hormonální lék ve formě tablet pro perorální podání. Jednorázová dávka je 0, 05 g, denní dávka by neměla překročit 0, 1 g. Je zakázáno užívat současně s cyklosporinem, průběh léčby určují odborníci individuálně.

Kapsle

Pacienti k získání mužské síly ne vždy volí tablety pro zvýšení testosteronu u mužů, vhodnější pro perorální podání kapsle, při respektování denních dávek. Hlavní výhodou je snadnost použití, aktivace aktivních složek přímo v orgánech gastrointestinálního traktu, následovaná distribucí do systémového oběhu. Zde jsou pozice v pořadí:

 1. Tribulus Terrestris. Terapeutický účinek je zaměřen na aktivaci hypotalamu a hypofýzy, podle výsledků je zvýšená produkce luteinizačního hormonu se zvýšením funkce varlat.
 2. Andriol. Lék je k dispozici ve formě tablet a tobolek pro orální podání. Syntetický hormon se v těle tiše přizpůsobuje, je pacienty dobře snášen, neinhibuje zvýšení vlastního testosteronu. Vedlejší účinky jsou velmi vzácné, léčebný účinek je dlouhý.

Doplňky stravy

Přijetí syntetického testosteronu není v žádném případě vybráno všemi zástupci silnějšího pohlaví, mnoho lidí klade větší důraz na používání bylinných přípravků, které také přispívají k vyjádření anabolického účinku v mužském těle. Jedná se o dietní doplňky, které by měl předepisovat ošetřující lékař s individuální úpravou denních dávek:

 1. Parita Podle jeho farmakologických vlastností jsou doplňky stravy. Přirozené složky rostlinné kompozice poskytují tělu vlastní hormon. Existují kontraindikace, vedlejší účinky.
 2. Cyclo bolan. Doplňky nejen zvyšují produkci mužského hormonu, ale také regulují zhoršený endokrinní systém. K dispozici ve formě tobolek a užívá se uvnitř, doporučuje se současně s dalším jídlem.

Vitamíny

Pro zvýšení aktivity pohlavních žláz a zvýšení "mužské nálady" odborníci doporučují řadu multivitaminových komplexů. To je pomocná míra stimulace potence, která musí být doplněna hormonální substituční terapií. Lékaři rozlišují následující pozice od účinných vitamínů v praxi pro muže:

 1. Arneby Multivitamin. Tento lék patří do kategorie doplňků stravy, je nevyčerpatelným zdrojem vitamínů E, B1, B2, B6, B12, B3, B5, kyseliny askorbové a kyseliny listové, biotinu. Je považován za stimulátor mužské moci, zvyšuje sexuální touhu na samém začátku kurzu.
 2. Arimatest. Lék snižuje množství estrogenů, zvyšuje produkci testosteronu. Obsahuje pouze přírodní složky, má systémový účinek v mužském těle, funguje bez vedlejších účinků a kontraindikací.

Mast

V lékárně si můžete koupit léky na zvýšení hladiny testosteronu ve formě mastí, které mají být užívány externě. Jejich působení je rychlé a lokální, vedlejší účinky zcela chybí (s výjimkou lokálních a alergických reakcí v místě přímého kontaktu s lékem). Pro rychlý vzrůst účinnosti je to nejlepší forma uvolnění a zpětná vazba pacienta je toho jasným důkazem. Zde jsou některé masti jsou velmi populární:

 1. Espol Lokální dráždivý lék rostlinného původu, který se používá ke zvýšení libida, buduje svalové sporty. Je to levné a lze ho používat pouze externě.
 2. Test Jedná se o lék pro rychlý nárůst testosteronu, který se vyrábí ve formě léčivé masti s příjemnou vůní. Prodává se v lékárnách, ale levněji na objednávku z katalogu a koupit v internetovém obchodě. Použití externě, ujistěte se, že není alergie.

Gel

Pro produktivní zvyšování hladiny testosteronu lékaři nevylučují místní použití gelů s jednotnou strukturou a cílenými účinky. Takové léky působí jako masti, mají minimální vedlejší účinky, kontraindikace. Zde jsou efektivní zástupci testosteronu z této formy uvolnění:

 1. Androgel. K dispozici ve formě gelu, který musí být aplikován na kůži břicha nebo na vnitřní stranu předloktí, ale ne více než 10 g najednou. Léčba je dlouhá, ale s výskytem lokálních reakcí je lepší ji zrušit.
 2. Testosteronový gel. Tento přípravek obsahuje přírodní hormon, který působí bez vedlejších účinků. Doporučuje se aplikovat jednu dávku s tenkou vrstvou na břišní oblast, pokračovat v terapii v řádu 1 až 2 měsíců.

Injekce

Škála injekčních léčiv je zvláště rozsáhlá, protože v tomto případě aktivní složky terapeutických roztoků působí systémově, pronikají produktivně do systémového oběhu. Léčba tímto způsobem by měla také probíhat v plném rozsahu. Pro zavedení injekcí se doporučuje na doporučení ošetřujícího lékaře použít následující farmakologické pozice:

 1. Testosteron propionát. Injekční roztok se má podávat intramuskulárně nebo subkutánně 2 až 3krát týdně po dobu 2 měsíců. Lék zvyšuje libido a objemy spermií, pomáhá budovat svalovou hmotu a je zodpovědný za fungování pohlavních žláz.
 2. Omnadren. Vyrábí se ve formě roztoku pro intramuskulární injekce a je nutné ho aplikovat jednou měsíčně. Složení obsahuje čtyři typy testosteronu, takže rychle zlepšuje účinnost, zvyšuje libido, podílí se na tvorbě pohlavních orgánů, sekundárních a terciárních sexuálních charakteristikách.

Hormonální léková forma pro ženy

Zástupci slabšího pohlaví mohou také "píchnout testosteron", zejména pokud mají spojení s profesionální kulturistikou. To je skutečná pomoc produktivnímu zisku svalové tkáně, což je zárukou zvyšující se odolnosti celého organismu. Přiřadit hormony s progresivní menopauzou a maligními nádory "jako žena". Zde jsou účinné léky daného směru:

 1. Estrotest. Jedná se o komplex estrogenů a testosteronu, který je předepsán pro hormonální nerovnováhu a profesionální sport. Vezměte lék v plném průběhu v nepřítomnosti vedlejších účinků.
 2. Methandren. Jedná se o kompletní analog přirozeného testosteronu, který má systémový účinek v ženském těle. Používá se injekcí ve velkém sportu na doporučení odborníků. Pozitivní dynamika je pozorována v onkologii vaječníků a mléčných žláz.

Hormonální léky pro obě pohlaví

Takové univerzální léky lze nalézt také v lékárně, ale jejich využití by nemělo být důsledkem povrchové samo-léčby. V opačném případě můžete narušit hormonální pozadí, nedosáhnete konečného výsledku. Doporučuje se věnovat pozornost následujícím lékům:

 1. Nebido. Kompozice se vyrábí ve formě injekčního roztoku pro injekce, určené pro intramuskulární injekci. Je obdařena dlouhodobou činností a je dovoleno jej používat nejvýše 1 čas za 3 měsíce.
 2. Sustanon-250. Tento injikovatelný lék pro léčbu různých forem hypogonadismu, je aktivně používán ženami a muži v kulturistice. Lék by měl být podáván 1krát po dobu 7 - 10 dnů.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Některá léčiva s tímto hormonem v kompozici se prodávají pouze v lékárně na předpis. To je vysvětleno velkým seznamem kontraindikací a neméně vyčerpávajícím seznamem vedlejších účinků. Takže

 • zvýšená citlivost na přírodní a syntetické složky;
 • období těhotenství, laktace;
 • chronické onemocnění jater a ledvin;
 • diabetes mellitus;
 • jedna ze stádií obezity;
 • ateroskleróza;
 • onemocnění prostaty.

Po zahájení léčby se mohou objevit následující nežádoucí účinky, které jsou systémové nebo lokální:

 • kožní vyrážka, krpivnitsa;
 • časná puberta (pro teenagery);
 • známky dyspepsie;
 • tromboflebitida;
 • časté záchvaty migrény;
 • porucha erekce;
 • cholestatická žloutenka;
 • časté závratě;
 • lokální reakce v místě injekce;
 • amenorrhea.

Cena

Náklady na léky se značně liší, počítáno na jakékoli úrovni příjmů moderních kupujících. Orientační ceny v Moskvě a Petrohradu, na kterých si můžete koupit lék v testosteronu, jsou uvedeny v následující tabulce:

Název léčivého přípravku

Cena, rublů

Nebido

4 600 - 5 400

Sustanon - 250

750 - 900

Andriol

1, 100 - 1, 800

Androgel

2 500 - 3 000

Parita

1 500 - 2 500

Tribulus

1 500 - 2 100

Testosteron propionát

450-500

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: