Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní člověk smartphone je schopen nahradit mnoho elektronických zařízení. Důležitým nástrojem je krokoměr, který pomáhá sledovat množství ujeté vzdálenosti za den. Na mnoha operačních systémech je standardně k dispozici a vlastníci systému Android musí hledat vhodnou možnost sami. Který si vybrat?

Jak se krokoměr na Android

Kvalita provozu této aplikace závisí na hlavním elektronickém měřiči - snímači pohybu, který je zabudován v telefonu. Informace, které shromažďuje, jsou zpracovávány programem, po kterém uživatel tohoto zařízení zjistí celkový počet najetých kilometrů za určité časové období, počet kroků. Aplikační krokoměr pro Android lze zavolat a rychlost, s jakou jste chodili, uchovávejte záznamy o spálených kaloriích během pohybu atd. Plná funkčnost závisí na tom, co je součástí programu vývojář.

Vezměte prosím na vědomí:

 • Přesnost elektronického krokoměru (jako např. Android a další telefony) není 100%. Pokud cestujete v dopravě, lze počítat také vibrace vašeho těla, i když jejich počet bude minimální. Důvodem je stupeň citlivosti zařízení.
 • Počítadlo kroků pro Android musí být nakonfigurováno před prvním použitím, které má řízenou délku kroku - jinak bude celkový počet kilometrů vypočítán nesprávně.
 • Krokoměr může také zapamatovat si trasu, kterou jste se přesunuli, pokud je připojen k systému GPS, což však znamená ještě větší spotřebu baterie.
 • Pokud je telefon zřetelně upevněn (neupadá do kapsy nebo tašky, upnut do ruky nebo připevněn k opasku), krokoměr vám poskytne přesnější údaje.

Který krokoměr je lepší stáhnout na Android

Počet aplikací, které lze najít v aplikaci Google App, může být matoucí. Pokud nechcete projít desítkami utilit, ale okamžitě si stáhněte krokoměr na Android, který bude pracovat stabilně a splní vaše požadavky, musíte důkladně prozkoumat nabízené vlastnosti a hodnocení. Všichni plní svůj hlavní úkol, ale zároveň mohou mít spoustu dalších funkcí, lišících se přesností měření. Každá z níže uvedených aplikací je zdarma, ale některé z nich mají reklamy, které lze odstranit pouze zakoupením rozšířené verze.

Krokoměr Accupedo

Tento nástroj je widget, tj. můžete jej použít bez otevření samotného programu - na ploše se zobrazí ikona dat. Krokoměr Accupedo pro operační systém Android byl vyvinut americkými experty a částečně podporuje ruský jazyk, i když většinou je rozhraní v angličtině. Klíčové nuance programu Accupedo:

 • Nastavení délky kroku je automatické po uplynutí 10 kroků.
 • Můžete nastavit cíle chůze, tělesnou hmotnost, spočítat spálené kalorií, zvolit jednotku měření (metry / stopy).
 • Práce v podmínkách úspory energie je možná (mimo obrazovku).
 • Dynamiku pohybu můžete vidět v grafech pro den, týden, měsíc a rok. Dochází k protokolování.
 • Funguje pouze na Androidu, který má G-senzor.

Krokoměr pacer

Tato aplikace má pěkné rozhraní, podporuje ruský jazyk, je snadno konfigurovat. Na základě údajů o motorické aktivitě může krokoměr Pacer zjistit, kolik kalorií bylo vynaloženo, kolik kilometrů bylo pokryto (nejen pro den, ale také pro týden). Je možné sledovat dynamiku hmotnosti (graf), hodnocení aktivity za určité období. Pokud vytvoříte účet v aplikaci Pacer, může uživatel sdílet data s přáteli.

Krokoměr Runtastic krokoměr

Jednoduchá verze rozhraní čítače kroků pro majitele telefonů na Androidu, která má ruské rozhraní a nevyžaduje instrukce, jak se naučit nastavit zpracování dat. Krokoměr Runtastic Krokoměr počítá ujetou vzdálenost, rychlost, spálené kalorií. Tento nástroj můžete používat pouze po určitou dobu, pozastavení hovoru na snímač pohybu, pokud to není nutné. Podle uživatelských komentářů se jedná o nejúspěšnější krokoměr pro Android, se kterým nejsou problémy ani na starších verzích operačního systému.

Zvláště cenné okamžiky:

 • Schopnost sledovat historii pohybu posledních dnů a měsíců, udržet statistiky ve formě grafů.
 • Pro každou procházku můžete ručně přidat údaje o počasí, náladě a terénu (hory, roviny atd.). Poslední nuance sleduje stupeň zatížení, které uživatel přijal krokoměrem při chůzi.
 • K aplikaci můžete připojit účet Facebook.

Viaden mobilní krokoměr

Nástroj běloruského vývojáře je hodný konkurent cizích měřidel tohoto typu, nazvaný All in Pedometer. Pokud si myslíte, že uživatel komentáře, Viaden Mobile krokoměr byl vytvořen velmi dobře - má vysoké hodnocení v Android App Store, široká funkčnost, jasné nastavení, není vázán na internet. Poskytne nejpřesnější informace, pokud je účet zcela vyplněn. Pokud si koupíte vylepšenou verzi, můžete získat doporučení o fyzické aktivitě, sledovat změny v kvalitě těla, stanovit cíle.

Pohyb krokoměru

Zpočátku byl tento program vyvinut pro iOS, ale vzhledem k vysoké poptávce po něm byl pro Android vytvořen analog. Pohyb krokoměru se vyznačuje intuitivním rozhraním: na hlavní obrazovce nástroje můžete okamžitě vidět počet kroků za den, dobu chůze, běhu, cestování v dopravě. Kromě toho si všimne umístění zastávek, které jsou pak snadno detekovány na vestavěné mapě, a v případě potřeby je zahájen proces výpočtu spálených kalorií. Jazykem je angličtina.

Video: programový krokoměr pro Android

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: