Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Alkoholismus je destruktivní závislost, která ovlivňuje pijana a přináší svým blízkým utrpení. Nadměrné užívání alkoholu činí člověka člověkem, který se stává překážkou při budování vztahů, vede k slepé uličce, zbavuje se možnosti seberealizace. Lékařské metody pro zastavení pití budou neaktivní, pokud pacient nerozpozná skutečnost zneužívání nebo je slabý. V takových beznadějných případech stojí za to uchýlit se k populární moudrosti, pomocí spiknutí proti chlastu nebo opilosti.

Představuje spiknutí od opilosti

Obřad proti destruktivní závislosti se provádí na měsíčních fázích - na klesajícím měsíci nebo na úplňku. Slova modlitby musí být vyslovena, ponořena do smyslu, přijmout akci vážně. Nedělají kouzla pro zábavu. Rituál vyžaduje, aby byl určen den. Mužské dny jsou pondělí, úterý, čtvrtek. Dny žen spadají na sobotu, pátek nebo středu. Spiknutí z alkoholismu se provádí tajně. Výjimka je self-ignoring. Není možné odhalit příčinu ani způsob léčení ostatním.

Vedení obřadu je předepsáno k pozorování třídenního rychlého vylučování produktů živočišného původu z potravin před spiknutím. Alkohol je vyloučen. Rituál v závislosti na zvolené metodě trvá až několik dní. Během tohoto období začíná ráno přijímáním zasvěcené vody. Také by měl být tiše podáván alkoholikovi, který by přidával potraviny nebo nápoje. Po spiknutí musí být z domu odstraněn veškerý alkohol, nesmí být podáván alkohol a nesmí být podávány tinktury.

Spiknutí, které je čteno, aby zachránilo osobu před opilstvím, je modlitba nebo výzva k Bohu. Nebylo by zbytečné mít v domě ikonu nevyčerpatelného kalichu, který je řešen žádostmi o lék na alkoholismus. Je zdrojem duchovního bohatství, posiluje víru a pomáhá těm, kteří jsou pro sklo destruktivní. Odvolání k svatyni může být sám pijan a lidé, kteří ho chtějí uzdravit.

Pro obřad odstranit všechny šperky, takže pouze prsní kříž. Pokud svátost vykonává žena, její hlava je pokryta kapesníkem. Existuje zákon: rodiče mohou léčit děti, děti nesmějí mluvit s rodiči. Čarodějnictví bude účinné, pokud bude provedeno matkou nebo otcem uzdravených. Pro manžely existují určité druhy spiknutí z pití.

Spiknutí od alkoholismu na vodě nebo jídle

Věnujte pozornost možnosti spiknutí, které nevyžaduje přítomnost vzácných materiálů a dovedností. S jídlem a vodou se rituál provádí stejným způsobem. Provádění obřadu by mělo být v souladu s pravidly:

 • Voda by měla být na jaře nebo dobře. Pokud není možné získat takovou vodu, je možné ji použít z kohoutku a předběžně trvat sedm dní na tmavém místě. Jídlo bude vyhovovat každému.
 • Obřad se koná 19. den, takže den v týdnu spadne na ženu nebo na muže, v závislosti na pohlaví zhojeného.
 • Čtou zvláštní graf nad vodou nebo potravou, opakují se třikrát.
 • Pacientovi se podá veškerá voda nebo potrava, nad kterou byl obřad proveden. Musí být zajištěno, že všechno je opilé nebo požité do zbytku.

Spiknutí z alkoholu na ryby

Alternativní způsob, jak přestat pít, je spiknutí, které je čitelné pro ryby. Zabere to dvě sklenice, jednu s vodkou a druhou prázdnou. Navíc potřebujete živou rybu, která je nutná k otevření břicha a odstranění žluči. Musíte navlhčit ve prstenci vodky, pak se ponořte do žluči, akci opakujte 20krát, přečtěte si slova spiknutí. Náladový alkohol nalijte po kapkách na nápoje, které léčí pití. Trakce na silný alkohol půjde na "ne".

Obřad od léčitele Vangy

Rituál se provádí s použitím pramenité vody, do které jsou zašeptána slova spiknutí: „Ve jménu Otce, Syna a Ducha svatého. Narodil se člověk, byl pokřtěn, žil a reposed. Jak je ruka někoho mrtvá, tak druhá nevylévá ruku vína, nenosí ji do úst, nevylévá ji do úst. (Název branky) již nalije víno do sklenice, alkohol nepije. Slovo je silné, nikoho nepřerušujte. Amen. Amen. Amen. Po třikrát plivání přes levé rameno. Přidejte vodu k pití alkoholické nebo posypeme pražcem.

Aby se člověk zbavil alkoholu z alkoholu, kromě použití spiknutí, Wang navrhl, aby se podal infuzi na základě 20 g bylin z červeného dřeva a 80 g sibiřského tymiánu. K přípravě, nalijte bylinky do nádoby, zalijeme 0, 5 litru vody a po varu 10 minut vaříme. Nechte to stát hodinu, namáhejte. Vezměte třetinu šálku léku třikrát denně po dobu jednoho měsíce. Pak si vezměte přestávku 1, 5 měsíce. a opakujte kurz.

Spiknutí z pití na manžela nebo syna

Můžete začít mluvit z destruktivní závislosti na jakékoli věci, která patří manželovi nebo synovi pití: mýdlo, domácí ručník, který bude vymazán, a dokonce i obraz s jeho obrazem. Postup:

 1. Vymažte věc z negativu spojeného s použitím alkoholu, otřete zasvěcenou vodou.
 2. Položte předmět do nádoby s vodou.
 3. Zapálte svíčku a nalijte první kapky na boky nádoby, pak odkapejte na samotný objekt a přečtěte si graf.
 4. Vymazat věc z vosku a vrátit se k člověku, který mluví.
 5. Zakalení alkoholu začne ustupovat poté, co se opilý člověk dotkne věcí.

Silné spiknutí pít z fotografie

Obřad je považován za mocný, protože při čtení je přímý kontakt s energií člověka. Metoda jeho provedení je jednoduchá. Po západu slunce, fotografie je vzat alkohol-závislý a 3 bílé svíčky kostela. Vystaven v řadě, svítí. Fotografie je umístěna vpředu, posypaná posvátnou vodou. Graf je čten třikrát. Po obřadu je fotografie bezpečně skryta, aby ji nikdo nemohl najít. Klopě ukáže sílu v prvním týdnu po provizi. Aby byl člověk trvale odraden od alkoholu, má se rituál opakovat, ne dříve než za měsíc.

Důsledky spiknutí z pití

V touze zachránit milovaného člověka před závislostí na alkoholu by člověk neměl být horlivý a ukazovat fanatismus při návštěvě hřbitova pro rituály. Koneckonců, popsané metody se týkají metod jasného čarodějnictví. Nesprávné vedení povede k nulovému efektu, nebo v nejhorším případě povede k opaku očekávaného výsledku. Kdo provedl akci, necítí účinek. Důsledky pro pacienta budou viditelné a závažné:

 • rozbití v důsledku nedostatku alkoholu;
 • slabost a prodloužený spánek;
 • exacerbace chronických nebo získaných onemocnění během období zneužívání;
 • podrážděnost a deprese.

V některých případech můžete potřebovat odbornou lékařskou péči. Je velmi důležité, aby se někdo blízko vás nacházel blízko zotavovny. Ten, kdo se zbavil destruktivního vlivu, zažije pocit viny před tím, kterého zranil. Podpora příbuzných v těžké době hojení pomůže získat víru a dát sílu cestě k životu bez alkoholu.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: