Sociální sítě pro některé lidi se stávají skutečným "webem", který nenechá řešit skutečné věci, pracovat ani komunikovat živě s přáteli. V určitém okamžiku se život "v nedohlednu" ostatních uživatelů může nudit a pak byste měli vědět, jak odstranit stránku na Vkontakte. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout.

Jak odstranit z VK

V současné době služba nabízí několik možností, jak rychle odstranit stránku VK. Můžete je podmíněně rozdělit do stupňů „bez návratu“, například je možné dočasně zmrazit účet, aby k němu ostatní členové sítě neměli přístup, ale pokud si to přejete, můžete jít do svého profilu. Pokud se potřebujete zcela zbavit, pak musíte znát pravidla služby, jak odstranit stránku ve VC.

Jak odstranit stránku VK z telefonu

Mnoho moderních uživatelů dlouho používalo smartphony (pro android nebo iphone) k přístupu k síti. Gadget je vhodný pro surfování po internetu, kromě toho vývojáři vytvářejí speciální mobilní aplikace, které zjednodušují práci s webem na internetu. Existuje možnost smazat stránku Vkontakte z telefonu navždy v jakémkoliv vhodném okamžiku, ať už se jedná o iPhone nebo android. Nebudete schopni to udělat prostřednictvím mobilního nástroje, odstranění lze provést pouze prostřednictvím webu. Chcete-li se trvale zbavit svého profilu navždy, musíte provést následující:

  1. Přejít na adresu "Vkontakte". Budete automaticky přeposláni na mobilní verzi zdroje.
  2. Přihlásit se.
  3. Najděte v levém menu s názvem "Nastavení".
  4. V samém dolním rohu nového okna byste měli vidět nápis "Můžete odstranit stránku." Klikněte na aktivní odkaz.
  5. Dále uvidíte seznam možností, proč se chcete zapojit do sociální sítě. Pro proces deaktivace to neznamená nic, tento krok je nutný pouze pro shromažďování informací vývojáři. Můžete pít svůj komentář, proč jste se rozhodli zničit stránku. Zadejte libovolné a klikněte na tlačítko "Smazat stránku".
  6. Poté bude váš profil nedostupný, ale o další rok budou údaje o vás uloženy v databázi webu. Pokud si přejete, můžete jej obnovit.
  7. Nezapomeňte, že vaše telefonní číslo bude stále vázáno na tento účet, registrace nového účtu na stejném mobilním telefonu nebude fungovat, dokud nedojde k úplnému smazání starého účtu.

Jak zcela odstranit kontakt

Výše uvedená metoda, jak odstranit stránku ve VC, se plně shoduje s možností pro stolní počítače a notebooky. Cesta pro zničení profilu je vždy stejná, pro provedení akcí stejným způsobem. Je třeba mít na paměti, že všechny údaje, které jste uvedli dříve v dotazníku, budou uloženy po mnoho měsíců. Pokud z nějakého důvodu znovu zadáte přihlašovací jméno, heslo z VK, bude datum úplného vymazání dat odloženo později. Z tohoto důvodu, pokud chcete zcela odstoupit od VC, pak po zavření nechodíte k sobě.

Chcete-li skrýt všechna data od jiných uživatelů, doporučuje se zabránit nastavení osobních údajů v nastaveních ochrany osobních údajů. Pokyny pro uzavření přístupu k profilu:

  1. Znovu klikněte na tlačítko "Nastavení".
  2. Vyberte možnost Soukromí.
  3. Vedle všech položek nastavte hodnotu na hodnotu „Pouze I“.

Jak zablokovat stránku Vkontakte

Vývojáři služeb poskytli pouze jednu funkci, pokud chcete dočasně zavřít nebo dokončit odstranění stránky ve VC. Výše byl popsán způsob blokování profilu, ale profil není okamžitě vymazán. V horní části obrazovky se zobrazí oznámení, že můžete obnovit informace, pokud provedete nezbytné akce před stanoveným termínem. Osobě je zpravidla přiděleno přibližně šest měsíců na rozhodnutí (zkušební doba). Vedle místa pro avatara se zobrazí slovo „Obnovit“ klepnutím na tlačítko, na kterém bude pokračovat práce dotazníku.

Vzdálená stránka VK

Všechny uložené informace budou uloženy po dobu 6-7 měsíců, pokud je stránka vymazána ve VC. Ostatní účastníci systému nebudou mít veřejný přístup k nim, a ani vy, pokud to neobnovíte. V horní části stránky bude čas, kdy bude stránka trvale smazána, a místo fotografie - obrázek se psem. Do té doby databáze obsahuje informace. Po uplynutí této doby není návratový profil možný a telefonní číslo bude opět volné pro registraci.

Video

Kategorie: