Skype vám nabízí několik možností: chatování s libovolným počtem lidí v chatových konferencích, rychlé audio a video hovory, volání na skutečné telefonní číslo. Software ke stažení je k dispozici zdarma z oficiálních stránek. Univerzální program v ruštině zabere málo místa v paměti a je dostupný na tradičních počítačích a nejnovějších telefonech.

Zaregistrujte se ve Skype

Použití bezplatné služby vyžaduje účet s jedinečným přihlášením. S ním získáte přístup k účtu na počítači, mobilním telefonu, notebooku nebo tabletu. Seznam přátel a známých, kteří mohou být povoláni k rozhovoru jedním kliknutím myši nebo pohybem prstu, bude vždy s vámi, takže je důležité vědět, jak postupovat. Registrace nového uživatele ve Skype se provádí při prvním spuštění programu na vašem osobním komunikačním zařízení:

  • Chcete-li vytvořit účet ve Skype, zadejte svou e-mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo.
  • Ukončení registrace vyžaduje souhlas s podmínkami používání a potvrzením e-mailové adresy - za tímto účelem přejděte do pole prostřednictvím poštovní služby nebo přímo v prohlížeči. Od tohoto okamžiku bude zadání programu vyžadovat pouze zadané heslo.
  • Při neustále používaném zařízení se automaticky zapamatuje přihlášení. Registrace aplikace Skype umožňuje synchronizovat historii zpráv ve všech zařízeních.

Jak se zaregistrovat ve Skype na vašem počítači

Hlavním způsobem, jak se registrovat na Skype na počítači, je projít procedurou vytváření přihlašovacího jména a hesla přímo v uvítacím okně programu. Video tutoriály na internetu podrobně popisují, jak se registrovat ve Skype na vašem počítači. Po registraci se doporučuje vyplnit váš profil, aby se zjednodušilo vyhledávání přátel a příbuzných, kteří se přidají do vašeho seznamu kontaktů:

  • Formulář uvádí jméno, fotografii, město nebo zemi bydliště.
  • Formulář, na rozdíl od jakéhokoliv prohlášení, je vyplněn dobrovolně - neuvádějte informace, které chcete zachovat v tajnosti.

Jak se zaregistrovat ve Skype v telefonu

Postup, který vám umožní registrovat se ve vašem telefonu ve Skype, se neliší od postupu pro PC nebo netbook. Zadáváte základní informace o sobě, vyberete si přihlašovací jméno a heslo. Po dokončení registrace se službou Skype máte okamžitě k dispozici hovory, hovory a videohovory (v závislosti na výkonném zařízení). Nejnovější verze programu je stažena z skype.com, který najdete v libovolném mobilním prohlížeči, a poté postupujte podle podrobných pokynů.

Jak se znovu zaregistrovat ve Skype

Přeinstalace nebo registrace je mnohem jednodušší. Existuje možnost opětovné registrace na Skype, ale pro každý nový účet musíte mít samostatné e-mailové adresy. Pokud je původní e-mailová adresa ztracena nebo vymazána, je jednodušší vytvořit nový účet spuštěním standardního registračního postupu. Odstraňte staré uživatelské jméno z nabídky Start běžícího programu po nové registraci. Pro ochranu informací nevytvářejte v systému stejné přihlašovací jméno ani heslo.

Zaregistrujte se do služby Skype bez e-mailu

Pokud například chcete používat Facebook nebo VKontakte pro přístup k různým webům a službám, můžete se na Skype zaregistrovat bez e-mailu. Vstup do programu jedním tlačítkem se provádí prostřednictvím účtu sociální sítě. Odtud budou nastaveny a uloženy vaše kontaktní údaje, pohlaví, datum narození a místo pobytu, avatar a další osobní údaje uživatele. Vaše akce jsou krok za krokem:

  • zahájit registraci;
  • specifikovat způsob přihlášení;
  • vyberte sociální síť;
  • postupujte podle pokynů poskytnutých společností Skype.

Video: jak se správně registrovat ve Skype

Kategorie: