Každá dívka, která se alespoň jednou pokusila aplikovat krémové stíny na make-up, ví, že se jedná o úžasný nástroj pro zvýšení výraznosti očí, skrývání malých mimických vrásek a zároveň hydrataci jemné kůže očních víček. Jak si vybrat trvalé, vysoce kvalitní stíny a jak je správně používat?

Jak aplikovat krémové stíny

Chcete-li krém oční stíny ležela hladce, s hladkým přechodem v barvě, ne roll, musíte vědět pár tajemství použít. Když nejsou žádné zkušenosti s použitím dekorativní make-up, použití mokré metody se bude zdát jako skličující úkol. Pomocí tipů, bude dívka moci změnit svůj vzhled, pomocí techniky použití tekutých stínů. Zde jsou základní pravidla, která je třeba mít na paměti:

  • Před zahájením procesu se musíte rozhodnout pro výběr barev.
  • Pokud používáte krémové stíny, nemusíte je rozmazávat. Chcete-li stínit povrch víčka, jemně kladivem s konečky prstů, pak budou ležet rovnoměrně.
  • O suchém prášku jako základu je lepší zapomenout. Efekt se neobjeví nejočekávanějším a nejatraktivnějším záhybem z válcovaných vrstev kosmetiky.
  • Optimálně jako základ vhodný krém pro oční víčka nebo korektor pro konturu oka.
  • Imitace vyzařování mokré pokožky se získá použitím krémového očního stínu na suchém víčku, ale mega-efekt takového make-upu nebude trvat dlouho.
  • Posloupnost míchání: základní barva očního víčka, posilující odstín od kořenů řas až po horní víčko, od vnitřního koutku oka až po vnější. Otevřenější pohled je dosažen, pokud je tón světlejší pod linií obočí a v blízkosti vnitřního koutku oka.
  • Stíny by měly být dobře zastíněné, barvy plynule přecházejí od sebe a nemají ostré hranice.

Jak aplikovat krémové stíny

Mokré oční stíny mají mastnou strukturu, takže pohyby rukou během make-upu by měly být přesné a ověřené. Existují dva způsoby, jak krásně transformovat oči - použijte štětec na krémové stíny nebo prsty. Profesionálové mohou současně používat oba „nástroje“. Krémová textura se roztaví na špičkách prstů tělesné teploty a snadno se vejde na víčko. Doporučuje se zvolit kartáč s tupým koncem, pak bude vhodné aplikovat stín na všechny oblasti a otáčet ho pod určitým úhlem.

Nejlepší krémové stíny

Stejně jako každý výrobek, krémové odstíny mají své výhody a nevýhody ve srovnání s alternativní oční make-up. Za zmínku stojí za zmínku podrobněji:

  • Hlavní výhody: navlhčení očního víčka je způsobeno obsahem silikonových, olejových emulzí; kůže je vyhlazená, jemné vrásky jsou méně patrné; vlhká struktura neumožňuje rozpadat se.
  • Nevýhody: není možné použít při zvýšených teplotách vzduchu, protože tavicí základna může deformovat make-up; není vhodný pro ty, jejichž kůže je náchylná k mastnému typu.

Jak se neztratit při nákupu nejlepších krémových stínů? Řada značkových značek, reklama, někdy na rozdíl od cílů, ztěžuje výběr správné kosmetiky. Tyto kontingenční tabulky pomohou určit nákup:

Značka

Charakteristiky

Avon

Bezbarvý krémový stín „Super Shock“ (kovový). Mají nasycené barvy, super odolné. K dispozici v paličkách s pohodlným kartáčem.

Maybelline

Barva Tetování 24 h. Baleno v malých kulatých nádobách se šroubovacím uzávěrem. Vhodné pro aplikaci na oční víčka, obočí.

Oriflame

Jeden kovový kov. Velmi odolný, s kovovým leskem, pohodlným balením v tyčinkách. Velká barevná paleta Giordani zlatá Pearl závoj.

Yves rocher

Vodotěsné, ultraresistantní, nesvazujte. Namísto zvýrazňovače lze použít světlé tóny. "Černý oceán" se neroztahuje s rostoucí teplotou.

Givenchy ombre couture

Elegantní shaybochki s kvalitním produktem elegantní matné odstíny.

Shiseido

Krémový odstín s třpytem. Ideální pro večerní pohled.

Kylie

Kolekce je určena pro světlé slavnostní make-up.

Cena krémového očního stínu

Dekorativní kosmetiku známých značek lze zakoupit v internetovém obchodě nebo zakoupit přímo od zástupců, po prohlédnutí katalogu. Cena krémového očního stínu závisí na výrobci, velikosti balení a složení. Chcete-li vypadat úžasně, nepotřebujete velké finanční investice. Průměrné ceny tekutých stínů:

Značka

Cena, rublů

Avon

84-89

Maybelline

223-239

Oriflame

447-462

Yves rocher

415-498

Video:

Krémové oční stíny - recenze

Valeria, 23 let

Dříve věřila tekutým stínům vůbec, ale já jsem dostala dárek od značky Yves Rocher. Barva naštvaná - byla růžová a béžová. Myslel jsem, že je odhodím, a pak jsem se je snažil namísto make-up základny. Výsledek byl překvapen. Díky krémovému základu vypadal make-up celý den svěží. Velký plus - vodotěsný odstín, nebojí se tepla a vlhkosti.

Svetlana, 42 let

Před patnácti lety začala pracovat na částečný úvazek a distribuovala kosmetiku Avon. Já sám také rád vyzkouším nové položky, abych zanechal recenzi, a levné. Koupil jsem pro dceru krémové stíny a ona mě trénovala, abych je na mě dala. Ukázalo se to krásně, malé vrásky kolem očí nebyly vůbec viditelné. A perla je velmi dobře kombinovaná se zbytkem rozsahu.

Lena, 33 let

Dlouhodobě používám pouze kvalitní kosmetiku. Opravdu se mi líbí vodotěsné Clarins ombre, i když cena není levná. Tyto stíny nebudou neúspěšné, budou držet. Odpoledne používám průsvitnou paletu, aplikuji tenkou vrstvu na spodní a horní víčka. Večer si vyberte perlové odstíny. Pro mě je přijatelný způsob, jak aplikovat s konečky prstů.

Julia, 36 let

V Maybelin si vybral šest hlavních odstínů smetanových stínů, které skórovaly nejpozitivnější recenze. Pro všechny případy pro různé denní doby mám vlastní barvu - od matné až po brilantní. Fortitude je úžasná, jen jsem se zamilovala do těchto stínů, protože jsem vypadala jako dívky s fotografiemi, které inzerují kosmetiku.

Kategorie: