Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dnes je jehněčkům poskytován další typ kreativity - složení foamiran (fom). Tato okrasná surovina je novým vynálezem fyzikálně-chemického průmyslu a je podobná pěnovému kaučuku a plastovému semiši. Pokud máte zájem o takový materiál, prostudujte si níže uvedené pokyny o tom, co se děje z foamiranu.

Jak udělat květiny z foamiran to udělat sami

Hlavní oblastí použití foamiran je květinovým vzorem. Materiál se používá k realistickému složení pole sedmikrásky, nádherné růže nebo jiné květiny. I z Foamiranu se vyrábějí různé suvenýry a řemesla, jako například:

 • magnety;
 • panenky;
 • vlásenky ve formě květin, motýlů, srdcí atd.;
 • dárkové balení.

Foamiran Kytice

Vzhledem k poddajnosti tohoto ručně vyráběného materiálu může i ctižádostivá řemeslnice z něj vytvořit něco zvláštního, například kytici květin. Hotové výrobky, gigantické nebo velmi malé, jsou pozoruhodné svým konkrétním realismem a přesností. Celý proces tvorby těchto řemesel spočívá v kreslení šablony, následném řezání a formování okvětních lístků jednoho květu. Nováček řemeslníků lépe tisknout ready-made šablony. Seznam potřebných materiálů a nástrojů pro foamiranská řemesla zahrnuje:

 • floristický drát;
 • lepenka;
 • železo;
 • lepící pistole;
 • tužka;
 • nůžky;
 • foamiran modré, žluté, bílé a jiné barvy, které jsou požadovány v konkrétní dílně;
 • silná jehla;
 • fólie;
 • saténová stuha;
 • další prvky dekoru;
 • akrylové barvy;
 • Penové pero;
 • párátko

Foamirana Růže

V této mistrovské třídě si můžete vytvořit kytici žlutých čajových růží s jemným zeleným listím. Postupujte takto:

 1. Vezměte si kus lepenky nebo silný papír, nakreslete na něj diagramy 4 okvětních lístků různých velikostí. Rozměry největší zeptat, v závislosti na velikosti, kterou chcete, aby kytice.
 2. Řez okvětní lístky podle vzoru, pak je kruh s hustou jehlou na foamiran. Nejmenší by mělo být 10 a zbytek - 8.
 3. Forma z fólie 5 polotovarů ve formě kapky. Pak je položte na floristický drát nakrájený na kousky.
 4. Žehličku zahřejte a aplikujte na ni po dobu 2 sekund okvětní lístek, pak ji ihned otočte ve dvou opačných směrech. Dále narovnejte a jemně protáhněte střed. Udělej to se všemi okvětními lístky.
 5. Přilepte fólii do středu největšího letáku, horní část upevněte uprostřed s rohem. Bude to neotevřený pupen. Při použití stejného způsobu lepidlo druhý prvek, měl by těsně přiléhat k fólii. Další části zajistěte tak, aby byly otevřenější.
 6. Vytvořte všechny ostatní růže, provádějící neotevřené nebo již kvetoucí pupeny.
 7. Vezměte další list lepenky, nakreslete na něj sepals, vyřízněte je a pak přeneste na list zeleného foamiranu. Vyřízněte hotové prvky podél okrajů a opakujte linie ohybu.
 8. Twist sepals a narovnat, jako okvětní lístky, a pak řetězec je na stejný drát, a lepidlo je na malé pupeny.
 9. Sbírejte kytici lepením jednotlivých pupenů, ozdobte ji listy a zbalte zbytek drátu saténovou zelenou stuhou a zajistěte lepidlem.

Foamirana Lily

Chcete-li vytvořit lilie budete potřebovat formu bílé a zelené květy. Kromě toho budete potřebovat tyčinky, pistil a marker. Postup tvorby takových řemesel od foamiran takový: \ t

 1. Nakreslete a vyjměte kus lilie okvětní lístek z lepenky. Délka dílu by měla být asi 6 cm a vyrobit 6 takových přířezů. Ze zeleně udělejte 3 letáky.
 2. Tmavší prvky na obou stranách s fixy.
 3. Ohřívání dílů železem, dávat jim realističtější tvar, kreslit žílu s párátkem.
 4. U dna listů položte několik teček hnědým fixem.
 5. Pistily a tyčinky tvoří drát a malé kousky Thomase, namalované černě. Sbírejte je do jedné kompozice.
 6. Kolem tyčinek lepidlo první řady okvětních lístků 3 ks. Pak se rozešli všichni ostatní. Na dně připevněte zelené listy.

Sněženky Foamiran

Je velmi snadné, aby se řemesla z foamiran v podobě kytice sněženky. Šablony pro něj jsou vyrobeny takhle - musíte nakreslit srdce vysoké 1, 5 cm a kapku 2 cm a odstranit jejich špičaté konce. To budou šablon pro základní části, zbývá je vyříznout z kartonu. Pomocí hrotu, jehly nebo párátka kruh obrobků na foma, takže 3 kusy každého prvku. Další pokyny pro tvorbu řemesel jsou následující:

 1. Zahřejte okvětní lístky nad svíčku a přidejte objem.
 2. Tvar 3 tyčinky z malé diamantové formy, upevněte je na floristickém drátu, předem nařezané na kousky.
 3. Barvu horního okraje top-velikost okvětních lístků s pastely nebo odstíny zelené. Přilepte je kolem tyčinek.
 4. Pak ozdobte květ s velkými okvětními lístky, spojujícími jejich hrany s malými.
 5. Zabalte drát zelenou páskou, zajistěte lepidlem.
 6. Pro listy, vystřihnout zelené detaily libovolné velikosti, nalepte několik na každý květ, a pak dát všechno dohromady do kytice.

Co může být z foamirany

Foamiran květiny, aby boty, tašky a oblečení. Používají se také k výzdobě interiéru malbami, panely nebo jinými zajímavými prvky. Zajímavým povoláním budou řemesla od foamiranu pro každé dítě. To může vytvářet aplikace, hračky, magnety a další. Samostatným směrem použití tohoto materiálu je scrapbooking. Originální vzhled účesů foamiranu vlastníma rukama. Obzvláště často jsou používány nevěstou, protože hotové květy na rozdíl od živých nevypadnou.

Foamiran hračky

Jednou z aktivně se rozvíjejících oblastí je výroba panenek Foma. Nemá to nic společného s technologií vytváření aranžování květin. Soudě podle recenzí jehel, začátečníci v této oblasti by si měli objednat suroviny od čínského výrobce, protože jejich zboží je hustší a jasnější. Je vhodnější pro vytváření panenek a jiných hračkových řemesel.

Panenky Foamiran

Pro jednu z jednoduchých verzí hračkových řemesel budete potřebovat černé, červené a červené listy. Navíc potřebujete stejný materiál, ale s nějakým druhem tisku. Připravte ještě 3 pěnové kuličky o průměru 40, 50 a 75 mm. Pokyny pro výrobu řemesel z listů foamiran jsou následující:

 1. Vytiskněte vzorek zobrazený na fotografii, vystřihněte všechny detaily.
 2. Největší kuličku položte na stojan, pak přikryjte vrch vyhřívaným plátkem Thomase a zatáhněte za hrany až na polovinu míče. Odstraňte přebytek, opakujte to samé s listy pleti a vložte obě části. Udělejte úhledný zadek.
 3. Přeložte vzor těla s kuželem, vložte polovinu menší koule tam, a přilepte ji s šablonou kalhotek.
 4. Zabalte 2 bambusové tyčinky nad tělo.
 5. Pro boty přilepte poloviny středních kuliček se zbytky nejmenších, ozdobte je také barvou těla. Pro podešev přilepte černé listy Thomase ke dnu a poté řez podél obrysu boty.
 6. Dejte hlavu na párátko, připojte ji s malým tělem, přilepte ruce, šaty, připevněte nohy.
 7. Udělejte si panenku s černým ocasem foma, doplňte řemeslné detaily, nakreslete obličej.

Rybí kost pro nový rok

Další dílna je také velmi jednoduchá, takže ji zvládnou i začátečníci. Popisuje tvorbu vánočního stromu. Sled tvorby řemesel:

 1. Zelený list Foamiranu nakrájejte na 2 cm proužky.
 2. Udělejte z nich třásně, řezy a ponechte 3-5 mm na hraně.
 3. Všechny pásy zahřejte železem.
 4. Nalepte kartonový list do kužele a upevněte ho sešívačkou.
 5. Odspodu nahoru, lepidlo na řemeslné práce se zeleným třásně, pak zdobí vánoční strom s červenými korálky.

Foamiran Šperky

Květinová řemesla z foamiranu se používají nejen jako náhrada za čerstvé květiny. Používají se k zdobení vlásenek, broží nebo ráfku. Obecně platí, že téměř všechny šperky mohou být zdobeny foamiran - scrunchy, copánky, hřeben nebo krab bude vypadat skvěle s tímto designem. Studujte několik workshopů níže a vyzkoušejte si vytvořit jednu z dekorací.

Camelia Brooch Foamirana

Brož je stylovým a sofistikovaným doplňkem. To může být vyrobeno nezávisle ve formě květu kamélie, která vyžaduje foamiran citronu a zelené odstíny. Stejné barvy, které potřebujete vzít pastel. Navíc stojí za to připravit podklad pro brož. Úloha je následující:

 1. Nakreslete a odřízněte vzory listů, přičemž vezměte číslo, které je dvakrát větší, než je uvedeno na fotografii.
 2. Párátko překládá všechno na listech Thomase. Dále vystřihněte všechny detaily.
 3. Každý listový odstín suchý žlutý pastel.
 4. Pro jádro květiny, fólie fólie kolem.
 5. Zahřívejte každý okvětní lístek železem, dávejte realistický tvar. Opakujte to samé s letáky.
 6. Obklete jádro s malými lístky, zbytek je umístěn v šachovnicovém vzoru a svobodněji než ty předchozí. Poslední 2 obecně připevňují konvexní část středu.
 7. Lepidlo zelené listy, pak teplo-fix květina na základně pro brož.

Foamiran vlasové doplňky pro vlásenky nebo gumičky

Pro všechny gumičky nebo sponky na vlasy můžete snadno a rychle vytvořit další dekoraci v podobě malého květu. Například si vezměte foamiran bledě fialové a bílé a pak použijte následující instrukce:

 1. Vystřihněte 3 kruhy z fialových listů, takže průměr každé další 5 mm menší.
 2. Rozdělte každý prvek do 6 sektorů, aniž byste se dostali do středu.
 3. Zahřívejte části železem, dejte jim zaoblený tvar, pak lepidlo, zarovnání listů v šachovnicovém vzoru.
 4. Vystřihněte malý kousek z bílého Thomase, udělejte na něm třásně, nalepte ho uprostřed květiny a nahoře nasaďte korálek.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: