Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Sen každé ženy, bez ohledu na věk - mít tenké, prominentní a sexy nohy. Tato definice však nezahrnuje pojetí „tenkých nohou“, které se často nestávají důvodem pýchy, ale komplexu. Ale bez ohledu na počáteční parametry má každá žena příležitost zdokonalit si nohy, pokud je na to připravena vynaložit určité úsilí.

Tipy pro ty, kteří chtějí dosáhnout tenkých a štíhlých nohou

Nejprve se musíte ujistit, že vaše nohy, tenké nebo tlusté, opravdu vyžadují úpravu. Koneckonců je obtížné určit linii, když je problém vytvořen nebo je skutečně přítomen. Například modely s anorexií se nepovažují za tenké. Stává se také, že tlusté nohy jsou jen osobním vnímáním nebo názorem „dobrého“ přítele. Pokud ale nohy opravdu potřebují zhubnout nebo vytvořit sval, pak je pro začátek vhodné vzít si několik tipů:

 1. Je nemožné, aby tvar nohou byl tenký, jíst méně kalorické potraviny - celé tělo zhubne.
 2. Cvičení by nemělo být omezeno pouze zátěží na nohou nebo na místech, kde je třeba zhubnout - je také nezbytné zahřátí pro všechny svaly.
 3. Svaly musí být transformovány, ale pro to potřebují plnou zásobu bílkovin, sacharidů, vitamínů, tuků, mikro- a makronutrientů.
 4. Tvorba jakékoliv části těla je dlouhý proces, takže se musíte naladit na tvrdou práci. Nemyslíte si, že po dvou krocích budete mít tenké a krásné reliéfní nohy?
 5. Tvar těla je geneticky začleněn do každého člověka, takže pokud chcete dosáhnout tvaru nohou, který vidíte z tenké dívky v časopise, pak se připravte na to, aby výsledek byl úplně jiný: nohy se mohou stát tenké, ale ne příliš atraktivní.
 6. Chcete-li vytvořit sadu nezbytných cvičení, měli byste okamžitě rozhodnout, které svaly musí být čerpány: tele, hřbet stehna nebo všechny.
 7. Nesprávné cvičení může vést nejen k neočekávanému výsledku, ale také ke zranění nohou. Proto je třeba se nejprve poradit s profesionálním trenérem alespoň o tom, jaký druh zátěže a cvičení ve vašem případě potřebujete.

Správná výživa

Než začnete trénovat, první věc, kterou musíte vzít v úvahu, je vaše strava. Chcete-li nohy štíhlé a atraktivní, a ploché břicho, musíte odstranit uzené, mastné, slané potraviny z vaší stravy, a zadejte pečené nebo vařené ryby, kuře nebo hovězí maso, čerstvé nebo dušená zelenina, ovoce v jakékoliv formě, kyselé mléko a čerstvé mléko do základů výživy. obilovin, ořechů a obilovin. Pravidelné občerstvení sendviče je třeba nahradit, například, jeden banán, pečené rajče, toast s lehce solené ryby nebo sklenku kefíru.

Pro udržení a vybudování svalů potřebujete bílkoviny, opřete se o kuře, ryby, krůtu ve vařené nebo pečené formě. Vyhněte se užívání jednoduchých sacharidů, které jsou schopny přidat celulitidu do tenkého tvaru nohou a jsou obsaženy v:

 • sycené sladké nápoje;
 • sirupy, zmrzlina;
 • cukrovinky, koláče;
 • cukr, džem.

Vynikající náhradou sladkých nápojů bude zelený čaj bez cukru, který obsahuje antioxidanty, které bojují s příznaky stárnutí pleti. U komplexních uhlohydrátů je také třeba léčit opatrně a používat ne více než 60% všech kalorií. Komplexní sacharidy jsou:

 • vločky;
 • celozrnný chléb;
 • škrobnatá zelenina;
 • luštěniny;
 • obiloviny, kaše.

Cvičení

Aby byly nohy tenké a krásné, musíte nejprve změnit svůj životní styl:

 • Nejezděte nahoru a dolů výtahem nebo eskalátorem.

Chodí tam, kde je to možné. Nohy by měly fungovat! Při chůzi, zejména nahoru nebo dolů, všechny svalové skupiny pracují, a pokud skočíte nahoru po schodech (když nikdo nevidí), efekt bude dosažen mnohem dříve, než jste plánovali. Jakýkoliv další krok vás přiblíží vašemu cíli: tenké, napumpované a sexy nohy.

 • Dřepy doma nebo v poledne je všestranným cvičením pro ženské nohy.

Nejdříve se však musíte podívat na konzultaci s fitness trenérem, abyste zjistili, jak správně dřepovat: zda stojí za to něco držet nebo ne, kolik přístupů musíte udělat a kolik. Obecné doporučení: 12 squatů v jednom přístupu.

 • Doma, odborníci radí dělat cvičení, jako jsou houpací nohy.

Chcete-li to udělat, ležící na zádech by měla zvednout ohnuté nohy a střídavě naklonit je doprava, pak doleva. Ruce by měly být za hlavou nebo natažené podél těla. Pokud nemáte individuální doporučení, pak byste měli postupovat 12krát v jednom přístupu.

Jak udělat tenké nohy

Zkoušeli jste, šli pěšky, navštívili tělocvičnu, šli do sportu doma, v důsledku toho nedostali tenké a štíhlé nohy, ale úlevu a přečerpali. Pokud tento výsledek nevyhovuje tomu, co dělat? Tento problém je třeba řešit pomocí modifikovaného systému školení. Neměli byste snižovat zátěž, ale je lepší dělat cvičení vícenásobně: mezi tréninkem nedělejte velké pauzy a udržujte tempo po dobu 15 minut. Pokud navštěvujete posilovnu a děláte cvičení s váhou, pak musíte vzít malou váhu nebo ji odmítnout, protože už nemusíme budovat svaly.

Speciální dieta

Chcete-li vybudovat sval na tenké nohy, jste použili více bílkovinných produktů, pak snížit množství svalové hmoty by měla být trochu "suché". Požaduje se vstup do dietních potravin s vysokým obsahem draslíku: kiwi, sušené meruňky, zelí, banány a jahody. Neměli byste je jíst společně, ale musíte si naplánovat celou dietu. Pro zlepšení krevního oběhu a odstranění možného projevu edému je nutné tyto složky zavést do stravy jako zázvor a česnek.

Ihned po tréninku, nechte si některé jednoduché sacharidy rychle se zotavit, a po několika hodinách jíst obiloviny, zeleninu a ovoce. Maso, obiloviny, mléčné výrobky v době snižování svalové hmoty by měly být minimalizovány nebo odstraněny ze stravy. Pevná strava také nestojí za kontaktování, pokud nepotřebujete, aby vaše pumpoval nohy v průběhu týdne tím, že odstraní získané svaly.

Tipy pro ty, kteří chtějí, aby jejich nohy silnější

Proč vždy chceme mít to, co není? Miliony žen sní o tenkých nohách a majitelé tenkých a štíhlých nohou je považují za nevýhodu. V tomto případě by dívky s nohama opravdu tenké neměly stavět tyto kiláčky navíc, ale je lepší stavět svalovou hmotu, která dá tenký reliéf. Je jen žádoucí si uvědomit, že každodenní cvičení není pro vás, protože svaly rostou během odpočinku. Pro dosažení tohoto cíle je tedy třeba zvolit následující režim tréninku: první den - intenzivní trénink s různými typy cvičení, pak odpočinek a tak dále.

Příčiny silné tenkosti

Lékaři se domnívají, že hlavním důvodem pro tenké ženské nohy je zakřivená páteř, a do jednoho stupně nebo jiného, každý druhý člověk ji má, ale ne všechny z nich trpí tenkost. Skolióza vede k ní, která se vyvíjí v určitých částech páteře, které jsou zodpovědné za práci gastrointestinálního traktu a štítné žlázy. Důležitou roli hraje také genetika - má-li žena genetickou predispozici k řídkosti, pak se skoliózou několikrát zvyšuje pravděpodobnost ztráty hmotnosti.

Co dělat, abyste se zlepšili

Zpočátku musíte kontaktovat specialistu a testovat na skoliózu. Pokud dojde k zakřivení páteře, je nutné podstoupit průběh léčby. Dělat jógu také nebolí - některé ásany jsou navrženy speciálně tak, aby se zbavily problémů s páteří a odstranily problém tenké postavy. Pokud se vyskytnou problémy v sektoru bydlení a veřejných služeb, pak se z tohoto důvodu může potrava špatně vstřebávat a může se ztratit chuť k jídlu, musíte se také obrátit na gastroenterologa.

Neměli byste jít přímo do potravin s vysokým obsahem kalorií, zejména těch, kteří neustále konzumují nízkokalorické potraviny. Opravte problém tenkých nohou nebude fungovat, protože soubor svalové hmoty není založen na množství jedených potravin, hlavní věc - kolik živin se tělo naučilo. Strava by měla být promyšlena do nejmenších detailů a ve stravě potřebujete přítomnost bílkovin a sacharidů ve správném množství. Dieta v kombinaci se zdokonaleným sportem a cvičením ke zvýšení objemu svalové hmoty, a to nejen na nohou, ale také na štíhlé tělo, takže úleva byla harmonická.

Jak pumpovat příliš tenké nohy

Problém tenkých nohou je eliminován zvýšenou fyzickou námahou. Cvičení pro budování svalů se provádí velmi pomalým tempem a všechny druhy dálkových závodů v tomto případě budou vaše stehna ještě tenčí, ale běžné kolo bude velmi užitečné. Několik účinných cviků, které dávají tenkým nohám atraktivní úlevu doma:

 • Cvičení číslo 1: rovné, nohy od sebe. Mezi koleny je upnuta koule, která by měla být stlačena po dobu 4 sekund a nekomprimovaná po dobu 1 sekundy. Opakujte nejméně 20krát.

 • Cvičení číslo 2: sedí na židli, čelem ke zdi, ruce drží záda. Bez toho, abyste si vzali nohy z podlahy, musíte vstát ze židle a posadit se. Udělejte alespoň 30 krát.

 • Cvičení číslo 3: rovné, nohy oddělené šířkou ramen. Musíte se zvednout na prsty, posadit se a roztáhnout kolena na boky. Opakujte nejméně 20krát. Chcete-li dosáhnout větší efekt, udělejte s vážením, jako na fotografii:

Jak učinit telata krásným

Aby vaše telata měla tenké nohy krásy, jsou nejvhodnější různá cvičení na stepperu, než si to procvičíte, nezapomeňte na pár pravidel:

 1. Během cvičení neprovádějte náhlé pohyby.
 2. Neustále sledujte své držení těla.
 3. Položte nohy na plošinu úplně.
 4. Cvičení se provádějí střídavě pro každou nohu.
 5. Před každým cvičením byste měli pít vodu.

Krok je rytmické cvičení, takže je vhodné trénovat s rychlou hudbou. Zatížení je třeba zvolit na základě úrovně vaší fyzické zdatnosti. Pokud se rozhodnete udělat to sami, měli byste začít s nejnižším zatížením a postupně ho zvyšovat. Rovněž je třeba se vyvarovat náhlého spouštění nohou na podlahu, aby nedošlo k poškození šlach a příliš neohýbat koleno, aby se zabránilo možnosti zranění.

Jak skrýt velmi tenké nohy s oblečením

Pokud jste právě začali jíst správně a dělat cvičení, která nejsou plně čerpány vaše svaly, a velmi tenké nohy, aby komplexy, pak můžete skrýt. Správně zvolené oblečení bude vizuálně dělat nohy, které jsou příliš tlusté - tenčí, a tenké - plnější, pokud přesunete svou pozornost na jiné části těla.

 • Dlouhé sundresses a sukně.

Pokud chcete skrýt hubené nebo tlusté nohy, pak mini v jakékoliv kombinaci by měl být zlikvidován. Dlouhé sundresses nebo sukně nepřímého střihu se zaměří na zajímavý vzhled, a ne na velmi tenké nohy.

 • Sukně s velkým vzorem nebo asymetrickým ornamentem.

Takový model se stane rušivým manévrem - světlé flitry, barevné výtisky a neobvyklé vzory rychle odvrátí oči od hubených nebo zkroucených nohou.

 • Klasické kalhoty.

Podnikání žena s tenkýma nohama bude vypadat skvěle v kalhotách klasického střihu. Měla by také nosit široké kalhoty a vyloučit legíny a těsné kalhoty.

 • Boty

Obrovské boty la "Grinders" budou na tenké a tenké ženské nohy vypadají přinejmenším vtipně. Měli byste také vyloučit vysoký podpatek nebo platformu. Čerpadlo boty a nízké podpatky vypadají skvěle.

Video

Fitness trenér vám řekne, jak udělat ženské nohy ne příliš tenké, ale přitažlivé doma pomocí sady speciálních cvičení, aniž by utrácet peníze za cvičební vybavení a navštěvovat drahé tělocvičny:

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: