Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Lék yohimbine pro hubnutí je často používán, účinek bylinných složek je zaměřen na účinek hubnutí. Hlavním účelem tohoto nástroje je zvýšení libida, potence, sekundárního nebo „náhodného“ účinku - působí jako spalovač tuků. Pokud pravidelně užíváte přípravek Yohimbine, je dosaženo zvláště významného efektu hubnutí - až 20 kilogramů na jeden kurz.

Co je yohimbine

Yohimbe je název vzácného stromu, který roste v Africe. Přípravek hydrochloridu, kůra a míza rostliny byly poprvé použity na konci minulého století. Vědci zjistili, že užívání alkaloidů podporuje vitalitu a zvýšenou sexuální touhu u mužů, a navíc účinek látky yohimbin hydrochlorid na hubnutí je nesrovnatelný. Lidé, kteří si drogu vzali, začali rychle zhubnout, a to i bez zvláštní fyzické námahy - i když zpočátku takový cíl nestanovili, protože ho vzali na doporučení lékaře z jiného důvodu.

Složení

V moderních drogách založených na yohimbinu, prodávaných v lékárnách, je celý komplex léku vytvořen tak, aby blokoval alfa2-adrenoreceptor. Vliv - kalorií vstupujících do lidského těla nejsou posílány do tuku v důsledku změn metabolismu. Adrenoreceptory jsou blokovány, takže živiny se nedostávají do tuku. Užívání léku přispívá k hubnutí, zvyšuje se díky ženšenu, kofeinu, sibiřských bylin a dalších složek, které tvoří. Složení yohimbinu zahrnuje:

 1. Ženšen - účinek zotavení, lék urychluje metabolismus.
 2. Sloučeniny chromu - snižují chuť k jídlu.
 3. Kofein - dodává energii, nárůst síly.
 4. Různé vitamíny pro kompenzaci jejich nedostatku hmotnosti.
 5. Eleutherococcus je sibiřský elixír imunity.
 6. Zázvor - urychluje metabolismus zvýšením tělesné teploty.

Přírodní rostlinné složky spolu s yohimbinem mění metabolismus tak, aby zničily tukové buňky a proměnily je ve svalové buňky. Hmotnost je ztracena v důsledku ztráty tuku. Složení léku je bezpečné pro většinu lidí, ale ti, kteří trpí vysokým krevním tlakem, by měli užívat doplněk stravy pouze po konzultaci s lékařem. Pokyny k léku vám řeknou, jak správně distribuovat tablety během dne a jak efektivně zvolit průběh hubnutí.

Akce yohimbina

Pokud se ptáte sami sebe, jak yohimbine funguje, pak můžete zvážit podrobněji: extrakt z kůry stromu, čaje nebo tablet s obsahem účinné látky je zaměřen na aktivaci přirozených procesů spalování tuků. Zvláštní efektivity je dosaženo zvýšenou fyzickou námahou - kulturistikou, fitness, aerobikem. Yohimbin v hubnutí je jedinečný. Účinek úbytku hmotnosti je pozorován během prvních tří dnů podávání - až do mínus pět kilogramů.

Yohimbin pro hubnutí

Alkaloidy na jedné straně účinně urychlují pohyb lidské krve - na druhé straně - lék dodává každé buňce potřebné látky, což způsobuje, že tukové buňky uvolňují „nahromaděnou“ energii. Je možné použít lék yohimbine pro hubnutí bez diety a extra úsilí? Odpověď zní ano, možná, i když pro plný účinek bude nutné upravit stravu a omezit její kalorický obsah. Nejlepší je kombinovat lék se sportem.

Yohimbin ve sportu

Sportovci a lidé, kteří mají rádi sportovní zatížení, vědí o výhodách yohimbine v kulturistice. Extrakt hydrochloridu yohimbe ve formě hydrochloridu yohimbe se přidává téměř ke každé sportovní přípravě. Výsledkem je zvýšení tělesné teploty, zejména při zátěži, zrychlení pulsu v tréninku. Práce s činka v tělocvičně se stává mnohem snazší díky nárůstu síly. Účinek se projevuje po prvním užití doplňků stravy.

Jak užívat yohimbine pro hubnutí

Ti, kteří si lék koupili poprvé, se zajímají o to, jak si vzít yohimbin. Látka se prodává v několika formách, z nichž hlavní jsou tablety nebo čaj. Použití léku na hubnutí nevyžaduje zvláštní lékařskou pomoc, s výjimkou případů závažných chronických onemocnění u lidí. Pokud se rozhodnete pro čaj, přijímací systém je méně přísný, zahrnuje:

 1. 1-2 lžičky sušiny.
 2. Sklenice (250 ml) vody na dávku látky, voda by měla být velmi horká, ale ne vařící voda.
 3. Teplý až do teploty asi 90 stupňů, nelze vařit.

Připravený čaj je žádoucí, aby se na prázdný žaludek. Pití otupuje pocit hladu a neumožňuje vám překročit rychlost kalorií při snídani, poledních jídlech nebo večerním občerstvení. Chuť hotového čaje je příjemná, osvěžující. Je to docela přijatelné pít během dne jako chladný nápoj, včetně nahrazení je káva, čaje a sycené nápoje.

Pro ženy

Tablety a tobolky obsahují koncentrovanější hydrochloridovou formulaci. Chybí rostlinné složky. Látku yohimbina hydrochlorid můžete použít pro ženy v závislosti na cílech. Ovlivňuje centrální nervovou soustavu člověka, urychluje procesy myšlení a reakce. Je nutné užívat tablety ráno, aby se zabránilo vzrušení a nespavosti. V den není povoleno více než 2 tobolky. Předpokládá se, že lék je škodlivý pro dívky, ale to je mylná představa: nezpůsobuje hormonální nerovnováhu.

Pro muže

Zpočátku, lék byl předepsán jako léčba erektilní dysfunkce, takže yohimbin hydrochlorid pro muže je zvláště účinný a dokonce prospěšný pro zdraví a hladiny testosteronu v krvi. Příznivci sportovního a sportovního tréninku ho oceňují za vliv budování svalů. Yohimbe mohou být užívány jak kulturisty, tak muži, kteří chtějí hubnout.

Hubnutí Dávkování

Existuje zvláštní režim užívání yohimbinu k hubnutí. To se liší od podobných v aktivních sportech s ohledem na budování svalů. Základním principem je zapamatovat si, že aktivní působení látky nezačíná okamžitě, ale po uplynutí dvou nebo tří hodin. Dávka by neměla překročit 10 mg a lépe začít s minimálně jednou tabletou denně. Specifické schéma je zvoleno v závislosti na tělesné hmotnosti, průběh trvá dva až deset týdnů.

Vedlejší účinky

Vedlejší účinek yohimbinu je způsoben specifiky jeho účinku na centrální nervový systém. Nedodržení počtu nebo souvisejících onemocnění může způsobit nežádoucí účinky. Pokud se člověk nejprve snaží dietní doplněk, stojí za to omezit malou dávku a sledovat svůj stav na chvíli. Místo zlepšení fyzické kondice se vyskytují vedlejší účinky, které se projevují následovně:

 • bolest hlavy;
 • třes;
 • nevolnost;
 • přehnanost;
 • nespavost

Důležité upozornění: tobolky nebo tablety nelze užívat před jídlem nebo bezprostředně po jídle. Požadovaný účinek téměř mizí, zejména s ohledem na tukový účinek. Proto namočte mezi jídlem a jídlem asi tři až čtyři hodiny. Záplava energie pomáhá přežít pocit sání v žaludku. Gastritida a další zažívací poruchy jsou kontraindikace.

Yohimbin - kontraindikace

Kontraindikace yohimbe - je kardiovaskulární onemocnění. Jiní - poruchy nervového systému, od užívání antidepresiv až po schizofrenii. Lék se nedoporučuje pro osoby s gastritidou, žaludečním vředem a dvanáctníkovým vředem, s výraznými patologiemi ledvin, jater. Opatrnost je vzít lék, aby se zabránilo alergiím, je také doporučeno vyloučit alkohol, neberte antidepresiva.

Cena yohimbinu za hubnutí

Cena závisí na místě nákupu. V obchodech jsou někdy propagační akce nebo slevy na lodní dopravu. V Moskvě se náklady liší v mezích uvedených v tabulce. V Petrohradě se ceny léků mírně liší, je možné si vybrat a objednat produkt v internetové lékárně. V online nebo stacionárních lékárnách budou ceny zhruba stejné.

Místo

Cena (rublů)

Wer.Ru

248

Neopharm

244

Apteka.Ru

234

Eapteka

213

ZdravZone

256

Video

Recenze

Oleg, 21 let

Používal lék na budování svalové hmoty, paralelně pracoval v tělocvičně. Účinek je pět kilogramů svalů za měsíc. Pro srovnání, předtím to nebylo více než kilogram za měsíc, zřídka jeden a půl. Ideální pro ty, kteří chtějí rychle zvýšit svalovou hmotu.

Lena, 28 let

Levný a zdravý yohimbin pro hubnutí. Pracovalo o týden později, během deseti týdnů ztratila deset kilogramů. Neexistuje vůbec žádná chuť k jídlu, chci pořád běžet a jednat aktivně, velmi pohodlně, pokud člověk nemůže relaxovat v práci.

Tamara, 42 let

Pijte do tří týdnů. Přínos se projevuje snížením hmotnosti (mínus dva kilogramy týdně). Je tu nervózní vzrušení, podrážděnost, která je trochu opatrná. Nechci zkazit nervový systém, a to i ve jménu hubnutí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: