Rusové aktivně využívají různé platební karty, které již dlouho oceňují jejich nepopiratelné pohodlí. Bankovní instituce vydávají kreditní karty s různými programy. Jedna z největších ruských finančních organizací, VTB, včetně VTB 24 a Bank of Moscow, není výjimkou.

Credit Multicard VTB 24 Bank of Moscow

Dříve byla řada kreditních karet v Moskvě zastoupena několika kreditními kartami, stejně jako u většiny bankovních institucí. Odlišovali se z hlediska bonusových programů určených pro určité kategorie zákazníků. Držitelé Automotive společnosti VTB24 mají přístup k službám a službám. Občanům, kteří vlastnili světovou mapu VTB24, byla nabídnuta privilegia, která jsou účinná pro milovníky cestování.

V současné době vydala Moskevská banka univerzální kreditní kartu s minimální úrokovou sazbou, která nabízí 7 věrnostních programů.

Podmínky jeho použití poskytují klientovi možnost vybrat si potřebné bonusové možnosti. Můžete je měnit alespoň každý měsíc, nejlépe v posledních dnech, na internetových stránkách banky nebo telefonicky. Nový program je platný od prvního dne následujícího měsíce a nevyžaduje opětovné vydání karty.

Věrnostní programy

Pro všechny platební systémy je k dispozici výhodná kreditní karta: Visa, World, MasterCard. To je vhodné pro každodenní použití, kombinující 101-denní lhůtu, bezúročné stažení a převod peněz, a bez poplatku roční údržbu. Výměna všech kreditních karet banky v Moskvě má ​​sedm dostupných odměnových programů nabízených zákazníkovi na výběr:

 • možnost „Dlužník“ je určena pro občany s úvěrem nebo hypotékou od VTB. S měsíční platbou za nákupy kreditní kartou se předpokládá snížení sazby na 3%, zatímco platební plán se nemění, přepočet se provádí měsíčně;
 • Bonus „Auto“ poskytuje cashback až 10% motoristům, když platí u Multicard u čerpacích stanic a za parkovací poplatky;
 • s programem „Restaurace“ je vrácena vysoká hotovost až do výše 10% z částky použité kartou v restauracích, kavárnách, k zaplacení vstupenek do divadel a kin;
 • Možnost Cash Back zvyšuje cashback až na 2, 5% při platbě službami Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay;
 • poplatek „inkasa“ znamená akumulaci bonusů za nákupy zaplacené kreditní kartou v jakýchkoli obchodech, které mají být vynaloženy na zboží a služby z kategorie sběru;
 • Při nákupu zboží z různých prodejen se shromažďují cestovní bonusy ve formě mil, které držitel karty vynakládá při nákupu železnic a letenek, placení za pronájem automobilů, hotelových pokojích;
 • Oprávnění „Spoření“ vám umožňuje získat vyšší procento kumulativního vkladu otevřeného v bance.

Výhody karty s úvěrovým limitem od Bank of Moscow

Když uděláte VTB24 MultiCard, je pro každého potenciálního klienta účtován úvěrový limit 10 000 až 1 000 000 rublů. Pro bankovní schválení částek do 300 000 rublů musí být předložen pouze cestovní pas. Kreditní karta má několik výhod:

 1. Poskytuje se obnovitelná doba odkladu ve výši 101 dnů. Pokud se během tohoto období půjčka nevyplácí, sazby kreditních karet se stanou 26%.
 2. Poplatek za jeho službu není účtován, pokud částka vynaložená na všechny karty balíčku služeb Multicard přesáhne 5 000 rublů, jinak bude měsíční poplatek 249 rublů.
 3. Můžete získat procentuální zvýšení ročně z prostředků spořicího účtu, platit za zboží zakoupené kreditní kartou.
 4. Bez provize jsou prováděny on-line převody vlastních prostředků na účty a karty jiných bank, placené jsou různé služby.
 5. Peněžní výběr vlastních prostředků je volný i v bankomatech jiných bank.

Obchodní podmínky

Balíček služeb Multicard je kombinací spořícího účtu, debetu, výplatní listiny, všech bankovních platebních karet. Klient má možnost si vybrat libovolný balíček bonusů na základě svých preferencí a podle potřeby se měnit.

Možnosti nemůžete používat současně.

Podmínky používání a možnosti kreditní karty závisí na zvoleném věrnostním programu:

 1. Dlužník Výběr této možnosti pomůže snížit základní úroky z úvěru v hotovosti nebo hypotéky, přijaté v VTB, na 3%. Klient platí za nákupy kartou, banka přepočítává sazbu a platbu měsíčně bez změny platebního rozvrhu. Rozdíl se vrátí držiteli karty do konce příštího měsíce. Výhodnější je karta s kreditním limitem.
 2. Kolekce Nákupem kreditní kartou občan shromažďuje body, které může zaplatit za zboží, služby a cestuje z katalogu „Sběr“. Maximální měsíční výše akumulovaných bonusů je 5000 Kč.
 3. Cesta. Při platbě kartou MultiCard s tímto programem klient shromažďuje míle, které může utratit, kupovat jízdenky na železnici nebo leteckou dopravu, platit za pronájem automobilů, hotelových pokojů ve výši 1 míle = 1 rubl. Platnost mil je neomezená.
 4. Restaurace S touto možností se můžete vrátit až 3000 rublů za kartu za měsíc. Vrácení peněz je účtováno za úhradu zboží v obchodech, šeků restaurací a kaváren, vstupenek do kin, divadel.
 5. Auto. Kreditní karty bonusy jsou účtovány za placení za parkoviště, nakupování v různých obchodech, u čerpacích stanic. Můžete ušetřit až 3000 rublů měsíčně.
 6. Cash Back. Až 2, 5% částky vynaložené metodou bezkontaktní platby za zboží je vráceno na kreditní kartu. S pravidelnou platbou s plastovou kartou bude cashback 1%.
 7. Úspory. Klient prostřednictvím této karty obdrží až 1, 5% zvýšení zůstatku kumulativních účtů a vkladů otevřených u Moskevské banky.
K registraci kreditní karty je připojeno povinné připojení balíčku služeb „Multicard“.

Kromě hlavní kreditní karty má klient možnost získat až pět dalších úvěrů pro příbuzné, stejně jako otevřít spořicí účet s měnami: dolary, eura a rublů.

Bonusy a cashback pro nákupy

Odměna za každodenní nákupy a platby za služby se počítá s přihlédnutím ke všem kartám připojeným jako součást balíčku Multicard. Počet bonusů závisí na měsíční částce a věrnostním programu.

Cashback je vrácen příští měsíc a může být použit pro jakoukoliv platbu.

Vyváženost práv můžete vidět na osobním účtu klienta.

Tarify pro jednotlivce

Banka neúčtuje poplatky za servis VTB24 Multicard, pokud je měsíční platba za nákupy kartou menší než 5 000 rublů. Jsou zde slevy pro důchodce a držitele platebních karet. Pro služby pro jednotlivce platí následující sazby:

Velikost kreditní karty

Až 1 000 000 rublů

Úvěrová sazba

26%, pokud není zaplaceno v období odkladu

Měsíční údržba,

v prodlení s jakoukoli podmínkou bezplatné služby

249 rublů

Minimální platba

3% částky jistiny a výše splatných úroků

Úroky bez úroků

101 dnů

Sankce za pozdní platbu dluhu

0, 1% za den na výši nesplněných závazků

Sankce za překročení stanoveného limitu

0, 1% za den přebytečné částky

Kolik účtují za výběr hotovosti

Pro držitele Multicardu budou volné peněžní výběry na bankomatech VTB zdarma. Pokud množství nákupů s kreditní kartou přesáhne 5 000 rublů, v bankomatech a dalších bankách zůstane nula procent. V opačném případě budete muset zaplatit částku 1% ze stažené částky (nejméně 99 rublů). Čerpání peněz z úvěrového limitu bude stát 5, 5% vyplacené hotovosti (minimálně 300 rublů).

Jak získat kreditní kartu z Moskvy

Bankovní kartu můžete vystavit návštěvou nejbližší pobočky Moskevské banky, nebo, pokud máte přístup na internet, na svých internetových stránkách. K tomu potřebujete:

 1. Přejděte na oficiální webové stránky VTB, vyplňte žádost.
 2. Za jeden pracovní den to banka zváží, své rozhodnutí sdělí ve zprávě SMS.
 3. Po výrobě bude karta doručena na oddělení určené klientem a na telefonu obdrží zprávu.
 4. Musíte přijít do finanční instituce s požadovanými dokumenty k uzavření smlouvy.
 5. Aktivujte kreditní kartu banky v Moskvě.

Požadavky na dlužníka

Každý ruský rezident, který je způsobilý pro dlužníka, má právo obdržet VTB24 Bank of Moscow Multi-Card:

 • věk od 21 do 70 let;
 • plat je více než 15 000 rublů;
 • Ruské občanství a trvalá registrace v regionu přítomnosti pobočky banky.

Aplikace pro online kreditní karty

Banka praktikovala rychlý design karty pro pohodlí zákazníků. Aby nedošlo ke ztrátě času, můžete získat kreditní kartu online:

 • jít na oficiální stránky VTB;
 • klikněte na tlačítko Objednat kreditní kartu;
 • vyplnění žádosti, poskytnutí pasových údajů;
 • banka rozhodne do 24 hodin, bude informována v SMS;
 • karta bude vystavena na dobu asi pěti dnů, poté doručena do pobočky banky uvedené dlužníkem, která bude rovněž oznámena telefonu potenciálního klienta;
 • Pro získání karty musíte navštívit kancelář s požadovanými dokumenty;
 • aktivovat kreditní kartu prostřednictvím internetové banky nebo bankomatu.

Dokumenty k registraci

Chcete-li získat kreditní kartu s limitem až 300.000 rublů, budete potřebovat jeden dokument - pas občana Ruské federace. Chcete-li získat kartu s limitem více než 300 000 rublů, budete potřebovat:

 • obdržené potvrzení o příjmu 2-NDFL;
 • certifikátu ve formě banky.

Video

Kategorie: