Není možné si ani představit život moderního člověka bez použití plastové karty. Banky soupeřící nabízejí zákazníkům výhodné podmínky pro produkty. Tinkoff Bank není výjimkou. Jedná se o jedinečnou finanční instituci, která obchoduje online. Jak získat kreditní kartu Tinkoff a kolik stojí servis - první věci první.

Typy karet Tinkoff Bank

Podle informací poskytnutých na oficiálním portálu banky může klient obdržet plast dvou typů: kreditní nebo debetní. Karty Tinkoff mají řadu možností. Karty jsou vybaveny moderními bankovními technologiemi. Mají vynikající ochranu a jejich využití umožňuje nejen utrácet prostředky na účet, ale také podílet se na bonusových programech. Podle četných recenzí jsou snadno použitelné a majitelé mohou využívat řadu bankovních služeb.

Typy kreditních karet Tinkoff

Univerzální platební prostředek - kreditní karta Tinkoff - poskytuje možnost platit za zboží a provádět další operace. Pro sebe si můžete objednat některý z následujících produktů:

 • Tinkoff Platinum. Za každou plastickou operaci jsou připsány bonusové body. Platinovou kartu lze použít k splácení úvěrů od jiných bank.
 • Všechny letecké společnosti. Za každý nákupní bod jsou uděleny (míle), které mohou být vynaloženy na nákup jízdenek řady společností. Cestovní pojištění je příplatek.
 • Všechny hry. Kuličky se nabírají a vyměňují za nákupy v prodejnách her a elektroniky.
 • Ulmart. Peníze v podobě kuliček se vracejí za nákupy v lékárnách, čerpacích stanicích a restauracích. Bonusy mohou být použity na místě Ulmart.ru.
 • WWF. Karta je vyrobena z obnovitelných materiálů. Část vynaložených peněz je převedena do programů fondu na podporu vzácných druhů zvířat (World Wildlife Fund).
 • Aliexpress Tím, že nákupy, můžete získat body, které platí za nákupy od 500 rublů na AliExpress.
 • ebay Nákupy na internetu, můžete získat koule, které platí za nákupy od 2000 rublů na eBay.
 • Jeden výlet. Tripcoins jsou získávány, které jsou vráceny za platbu hotelů, letenek a dalších věcí při cestování.
 • Google play Nákupem na internetu můžete získat míče a poté je zaplatit na Google Play.
 • Rendezvous. Bonusové body se udělují za nákupy v obchodech s obuví Rendez-Vous a v dalších prodejnách obuvi a doplňků.
 • Lamoda Online nákupy, můžete získat koule, které platí za nákupy na webu Lamoda.ru.
 • Malina Můžete získat slevy, směnárny za nákupy v partnerských prodejnách programu.
 • Mitsubishi. Klient obdrží bonusy za všechny transakce s kartami, které mohou být vyměněny při výpočtu u dealerů Mitsubishi.
 • AURACARD. Při nákupu v SEC "AURA" (Novosibirsk) můžete získat bonusy.
 • Planetacard. Při nákupu v SEC "Planet" můžete získat bonusové body.

Typy debetních karet Tinkoff

Podle majitelů má debetní karta Tinkoff ve srovnání s jinými bankami plasty řadu výsad. Úroky se časově rozlišují ze zůstatku peněžních prostředků a při nákupu se část vynaložených prostředků vrací na účet ve formě bodů, které mohou být vynaloženy v partnerských společnostech:

 • Tinkoff Black Akruální úrok z zůstatku. Bezúročné výběry hotovosti na kartě Black Tinkoff v bankomatech jiných bank (Sberbank, Alfa-Bank atd.) S částkou přesahující 3000 rublů.
 • Všechny letecké společnosti. Body jsou získávány (míle), které mohou být vynaloženy na nákup vstupenek řady společností. Cestovní pojištění je příplatek.
 • Ulmart. Peníze jsou vráceny ve formě bodů za nákupy v lékárnách, čerpacích stanicích a restauracích. Bonusy mohou být použity na místě Ulmart.ru.
 • WWF. Karta je vyrobena z obnovitelných materiálů. Část vynaložených prostředků je převedena do programů fondu na podporu vzácných druhů zvířat.
 • Aliexpress Body jsou počítány, které platí za nákupy od 500 rublů na AliExpress.
 • ebay Nákupy na internetu, můžete získat body, které platí za nákupy od 2000 rublů na eBay.
 • Jeden výlet. Tripcoins jsou získávány, které jsou vráceny za platbu hotelů, letenek a dalších věcí při cestování.
 • Google play Online nákupy můžete získat body, které platí na Google Play.
 • Lamoda Online nákupy můžete získat body, které platí za nákupy na stránkách Lamoda.ru.
 • Mitsubishi. Klient obdrží bonusy za všechny nákupy, které lze vyměnit při výpočtu u dealerů Mitsubishi.
 • Připojený klub. Časové rozlišení úroků na kladném zůstatku. Účast v bonusovém programu ukládá Svyaznoy.

Tinkoff Card - podmínky a procenta

Banka nabízí různé podmínky na kartě Tinkoff v závislosti na tom, který produkt je vybrán. Každá karta a možnosti jejich vydání, tam jsou více než dvě desítky, má své vlastní vlastnosti. Všechny se účastní programu cashback, takže určité procento nákupu nebo platby za služby je vráceno na účet. Majitelé plastů jsou zdarma informováni o všech transakcích provedených prostřednictvím SMS, jsou jim nabízeny internetové bankovnictví a mobilní bankovnictví. Podle bankovních zákazníků mají kreditní karty dobré věrnostní programy.

Podmínky debetní karty Tinkoff

Důležitou podmínkou, že má debetní karta Tinkoff je bezplatný výběr hotovosti, ale částka pro výběr musí být více než 3000 rublů, jinak banka vybere provizi ve výši 99 rublů. Náklady na roční údržbu bude stát majiteli stejné 99 rublů měsíčně, ale pokud klient má bankovní účet s minimálním zůstatkem 30 000 rublů, služba je poskytována zdarma. Plast má čip a možnost bezkontaktní platby, ale jeho nejdůležitějším rysem je přírůstek úroků z kladného zůstatku na účtu.

Podmínky kreditní karty Tinkoff

Maximální limit, který má kreditní karta společnosti Tinkoff, je 700 000 rublů (některé produkty mají 300 000 rublů), a po dobu 55 dní můžete úvěr použít bez zaplacení úroků. Platinum Tinkoff má dobu odkladu 90 dnů. Roční údržba bude stát zákazníkům 990 rublů (Tinkoff Platinum karta - 590 rublů).

Můžete si vzít kartu splácet půjčky od jiných bank bez zaplacení provize. Za výběr hotovosti činí 2, 9% z částky, plus 290 rublů. Úroková sazba z kreditních karet závisí na několika podmínkách a může dosáhnout 49, 9% ročně. Opožděná platba bude účtována. Neexistují žádné špinavé triky a minusy v používání plastů - musíte pečlivě prozkoumat sazby.

Jak udělat kartu Tinkoff

Všichni občané Ruska starší 18 let mohou požádat o kartu Tinkoff. Horní hranice je 70 let, což odlišuje karty od podobných produktů jiných organizací. Pokud dříve byl klient povinen otevřít kumulativní vkladový účet v bance, dnes toto pravidlo bylo vyloučeno. Pro registraci není budoucí uživatel povinen předložit výkaz příjmů a další dokumenty - stačí pouze předložit cestovní pas, abyste viděli fotografii majitele. Dodávka plastů se provádí poštou zdarma.

Objednejte si kreditní kartu Tinkoff

Po návštěvě stránky banky je možné vystavit kartu Tinkoff online a s aplikací by neměly být žádné potíže. Rozhraní je jednoduché a jednoduché, takže vyplnění požadovaných polí je jednoduché. Po dokončení registrace bude aplikace automaticky zařazena do fronty ke kontrole. Stav kreditní karty Tinkoff můžete zkontrolovat na webové stránce ve zvláštní sekci zadáním čísla mobilního telefonu.

Jak aktivovat kartu Tinkoff

Je důležité si uvědomit, že plastová karta, která dorazí na zadanou adresu, musí projít aktivační procedurou, po které budou majiteli k dispozici veškeré výsady klienta banky. Karta Tinkoff je aktivována přes internet, po které bude pinový kód sdělen plastovému držáku. Kromě toho musíte umístit svůj podpis na zadní stranu karty.

Jak dát peníze na kartu Tinkoff

Existují 3 způsoby, jak doplnit kartu Tinkoff. Případně můžete použít převod finančních prostředků z plastu jakékoli banky a Tinkoff Bank za tuto provizi nebude účtovat poplatek. Převody lze provádět na webových stránkách organizace, v mobilní aplikaci nebo online bance, které jsou s klientem propojeny zdarma. Doplnění účtu může být provedeno v hotovosti od kteréhokoliv z partnerů banky a jejich počet v zemi přesáhl tři sta. Pokud peníze nepotřebujete pro spěch, pak pomocí bankovního převodu z jakékoli banky můžete účet doplnit za 1-2 dny.

Převod peněz z karty na kartu Tinkoff

Prostřednictvím globální sítě je možné převádět peníze z karty Tinkoff na libovolnou kartu téže banky. Limit jedné transakce je 75 000 a za den není povoleno více než 5 transakcí. Měsíční počet převodů je 20 operací. Pro MasterCard Edition je strop stanoven na 500 000 rublů za měsíc a pro karty VISA je hodnota stanovena na 300 000 rublů a časový interval je 4 dny. Prostředky jsou na účet připsány okamžitě.

Výběr peněz z karty Tinkoff bez provize

Banka poskytuje možnost výběru hotovosti bez poplatků u bankomatů po celém světě. K provedení tohoto postupu by minimální částka jedné operace neměla být nižší než 3000 rublů nebo 100 USD / euro pro účty měn (více měn). Měli byste si uvědomit, že maximální měsíční limit výběru hotovosti je 150 000 rublů nebo 5 000 dolarů / euro. V opačném případě bude klientovi účtován poplatek.

Jak zavřít kartu Tinkoff Bank

I když si banka vyhrazuje právo ukončit spolupráci s klientem, pokud se plastická chirurgie neuskutečnila půl roku, ale to se stává velmi vzácně. Mapu Tinkoffu můžete zavřít zavoláním na call centrum nebo pomocí internetového a mobilního bankovnictví. Je pozoruhodné, že banka po dobu jednoho měsíce písemně nebo telefonicky informuje specialisty organizace o svých záměrech smlouvu vypovědět.

Jak zavřít kreditní kartu Tinkoff

Než zavřete kreditní kartu Tinkoff, je její majitel povinen splatit veškerý existující dluh vůči bance. Teprve pak je možný úspěšný výsledek. Poté by měl být plast vrácen do banky, kde bude vygenerována závěrečná zpráva a poskytnut výpis. Pokud byla na kartě aktivována služba oznamování SMS, musí být tato služba vypnuta, protože je účtována. Pokud má plast vlastní hotovost na kladném zůstatku, musí být před vrácením odstraněn.

Jak zavřít debetní kartu Tinkoff

Pokud není třeba použít plast, pak je nejprve nutné jej zablokovat. Operaci můžete provést sami online nebo za pomoci operátora. Pokud má karta Tinkoff kladný zůstatek, musí být tyto peníze staženy. Je také nutné zakázat všechny placené služby, aby z účtu nebyly čerpány finanční prostředky. Po tomto postupu byste měli zaslat bance žádost, abyste informovali o svém přání, po kterém bude účet uzavřen do 45 dnů.

Video: Výhody karty Tinkoff

Recenze

Antonina, 32 let

Používám bankovní kartu ne první rok. Už mám kartu Black Tinkoff, ale protože létám hodně na práci, dostal jsem si kreditní kartu Airline, na které neustále dostávám bonusy. Přitahuje možnost bezúročné výběry u bankomatu a bezplatnou údržbu.

Marta, 25 let

Udělal jsem si kreditní kartu Tinkoff Platinum. Přitahován skutečností, že není nutné poskytovat velké množství dokladů pro jeho provedení, a velká doba odkladu, která je velmi výnosná, protože neplatím úroky za využívání finančních prostředků. Platinum Tinkoff Card je skvělou volbou pro ty, kteří si půjdou půjčit.

Kategorie: