Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

To je považováno za harmonické, když tón vlasů a barva obočí jsou kombinovány s sebou. Pokud se rozhodnete radikálně změnit svůj obraz a stát se světlovlasou, spolu s vlasy, které potřebujete odlehčit a obočí. To lze provést v kosmetickém salonu nebo doma pomocí běžného peroxidu vodíku.

Příprava

Než začnete postup zesvětlování obočí, nezapomeňte odstranit zbytky make-upu, omyjte mýdlem a vodou. Po umytí osušte kůži a obočí měkkým ručníkem. Opatrně vyrovnejte vlasovou linii, odstraňte přebytečné kosmetické pinzety.

Pokud máte citlivou pokožku, měla by se oblast kolem očí namazat silným krémem nebo vazelínou. Buďte opatrní, krém by neměl spadnout na vlasy. Pro další postup budete potřebovat:

  • 3% peroxid vodíku;
  • tenký štětec na rty nebo štětec.

Obočí zjasňující peroxid vodíku

Pokud je k dispozici pouze 9% peroxidu, musí být před použitím zředěn teplou vodou. Nejlepší je poměr: 0, 5 lžičky. peroxidu na 200 gramů vody. Je nutné dodržovat proporce, jinak může osvětlení způsobit aktivní vypadávání vlasů.

Jakmile jsou všechny přípravy dokončeny, můžete začít objasňovat:

  1. Kartáč ponořte do připraveného roztoku.
  2. Nanášejte produkt podél linie růstu vlasů štětcem nebo štětcem.
  3. Pokud používáte čistý peroxid, nechte 3–5 minut. Chcete-li provést řešení, musíte počkat 10-15 minut.
  4. Po uplynutí této doby zbytky omyjte mýdlem a vodou

Tento postup můžete opakovat jednou denně, abyste dosáhli požadovaného efektu osvětlení. Pokud odstraníte neúspěšné tetování, pak promývání pigmentu z kůže, optimální je třeba podstoupit průběh 5-7 procedur. Při aplikaci roztoku buďte opatrní - jeho zasažení do očí může způsobit chemické popáleniny a slepotu.

Kontraindikace

Kosmetologové nedoporučují bělení obočí:

  • dívky, jejichž kůže je náchylná k alergiím;
  • dámy s tmavými vlasy, opálenou nebo tmavou pletí;
  • pokud používáte tmavý korektor pro make-up, černé černé oční linky.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: