70% lidí alespoň jednou čelilo situaci, kdy jsou peníze naléhavě potřebné, ale nejsou. Řešení těchto okolností pomůže kreditní kartou v Alfa Bank. Společnost nabízí výhodné podmínky splácení a nízkonákladovou roční údržbu.

Jak získat kreditní kartu Alfa Bank

Vyžaduje se vyplnění a odeslání žádosti online prostřednictvím oficiálních stránek společnosti. Po 10 minutách přijde předběžné rozhodnutí banky o tom, zda bude kreditní karta vystavena na vyplněný dotazník. Je-li pozitivní, přejděte do nejbližší pobočky společnosti s pasem. Chcete-li získat kreditní kartu Alfa-Bank, musíte s sebou vzít jeden z následujících dokumentů:

  • mezinárodní cestovní pas;
  • DIČ;
  • SNILS;
  • řidičský průkaz;
  • Politika OMS.

Podmínky pro získání kreditní karty od společnosti Alfa Bank pro dlužníky, kteří předložili certifikát 2-NDFL, se liší. Společnost pro ně stanoví nižší úrokovou sazbu, větší peněžní limit. Zjednodušené podmínky pro získání kreditních karet platí pro ty, kteří dostávají mzdu prostřednictvím této společnosti. Přijíždějí na oddělení organizace s pasem Ruské federace, ale nejsou povinni poskytovat další dokumenty. Plastová kreditní karta od Alfa-Bank je vydávána ihned po schválení.

Kreditní karta Alfa Bank - podmínky použití

Službu mohou využít solventní občané Ruské federace starší 21 let. Re-vydání platinových, zlatých a klasických kreditních karet je zdarma. Předběžná aplikace pro nové zákazníky se doporučuje opustit online. Podmínky používání kreditní karty Alfa Bank zahrnují dobu odkladu 60 až 100 dnů. Systém bezúročného úvěrování funguje tak dlouho, dokud je každý měsíc na účet vložen 5% výše úvěru. Pokud byla platba vynechána, doba odkladu automaticky končí a věřitel nabývá úroky z penále z celé vypůjčené částky.

Úvěrový limit pro začátečníky, kteří se na tuto banku nikdy nedostali, bude maximálně 150 000 rublů. Za první rok užívání se poplatek nebere. Dlužník musí potvrdit své trvalé bydliště v regionu, kde se organizace nachází, a dostupnost stabilního zdroje příjmů. V případě dlouhého zpoždění je klient zařazen do seznamu těch, kteří nemohou tuto službu znovu objednat. Veškeré informace o používání kreditní karty Alfa Bank a požadavcích na její majitele jsou obsaženy ve smlouvě.

Výběr hotovosti z kreditní karty Alfa Bank

Tento postup můžete provádět mnohokrát, a to nejen v bankomatech společnosti, ale i v jiných organizacích, které vydávají peníze. Při pobytu v jiné zemi je možné vybírat hotovost z kreditní karty Alfa-Bank, ale v recenzích zákazníci hovoří o velkých provizích od společnosti za tyto transakce. S kreditní kartou můžete provádět převody na jiné osoby. Organizace, které budou posílat peníze, nebudou fungovat. Vypočítat náklady na provizi za zasílání finančních prostředků snadno na osobní účet klienta.

Odstoupení probíhá v měně země, přepočet se provádí na základě interní míry organizace. Klienti mohou kontrolovat náklady připojením oznámení. Zprávy budou zaslány na mobilní telefon majitele s informacemi o připsání peněz z kreditní karty, vypršení doby platnosti a dalších operací. O připojení k této službě můžete požádat prostřednictvím call centra organizace. Pokud dojde ke ztrátě kreditní karty, musíte okamžitě kontaktovat banku, abyste ji zablokovali.

Limit kreditní karty Alfa Bank

Limity pro výběr za měsíc závisí na stupni spolehlivosti klienta, typu karty a platebního systému:

  • Limit kreditních karet Alpha Bank „100 dní bez%“ typu Classic je 150 000 rublů.
  • V "zlaté" sérii, částka vzrostla na 300.000 rublů.
  • Největší hotovostní limit pro sérii "Platinum": to je 750.000 rublů.
  • Úvěrový program Alfa-Bank umožňuje zvýšení limitu pro zákazníky, kteří prokázali svou loajalitu.

Kartu bez nákladů můžete standardně vybírat maximálně 200 000 rublů po dobu 30 dnů. Noví zákazníci budou moci časově omezit limity množství. Žádost o tento účel může být podána 6 měsíců po vystavení kreditní karty, nesmí docházet k delikvencím. Bankéři také věnují pozornost poměru plateb a příjmů: neměli by překročit 30% platu.

Video: kreditní karta Alfa Bank - online aplikace

Recenze

Alexandra, 31 let

Před zpracováním kreditní karty jsem četl mnoho recenzí: někteří psali o obrovském procentu Alfa-Bank, zatímco jiní si stěžovali na kvalitu služeb. Rozhodl jsem se však riskovat s kartou, protože z nich spotřebitelský úvěr. Jediné negativní pro mě je provize ve výši 500 rublů, automaticky odečtená od částky při výběru peněz.

Dmitry, 28 let

Měl jsem nehodu a naléhavé auto opravy. Na obnovu auta nebylo dost peněz. A pak přišla na záchranu kreditní karta Alfa-Bank. Dlouho jsem stálým zákazníkem společnosti, takže s designem nebyly žádné problémy. Po 20 minutách jsem dostal plast s limitem 300 000 rublů.

Alexey, 47 let

Nejhorší služba mezi bankami se nesplnila. Zpočátku jeho zástupci říkali, že peníze z kreditní karty vyberete 100 dní bez úroků, ale ukázalo se, že tomu tak nebylo. Stojí za to zpoždění platby na několik hodin - a okamžitě účtován na 1% výše úvěru. Chápu, že jsem vinen sám, protože jsem nečetl celou smlouvu, ale už nebudu chodit do Alfa Bank.

Kategorie: