Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Session, obstrukce v práci, nekonečná únava vede k následkům na naší tváři. Vypadáme, že jsme několik dní v řadě nespali, a ani den volna v přírodě situaci neopravuje. Jedním z důsledků pracovně náročného pracovního života je zavěšení víčka nad okem. Přirozeně, toto je zděděné nebo nastane ve vyšším věku, když kůže není tak pružná, ale s aktuálním obratem života, mladé dívky čelí tomuto problému mnohem rychleji. Jak to vyřešit s make-up a make-up?

Pravidla očního make-upu s blížícím se víčkem

Závěsné víčko - to není věta a rozhodně ne nevýhoda. Každá dívka má právo prezentovat se jako královna nebo bohyně, protože pro tuto techniku bude potřebovat jen chytré dovednosti. Živým příkladem toho jsou slavní lidé, protože mají 20 prohlídek a koncertů měsíčně a umělci make-upu jim dokážou vrátit čerstvost. Co vám brání vypadat krásně? Postupujte podle nuancí a pravidel očního make-upu s blížícím se víčkem:

 • Před použitím stíny je třeba použít základnu. Vyberte si zvýrazňovač nebo nadaci ve světle béžové barvě, pak bude oblast očí vypadat vizuálně jednodušší. Stíny s touto technikou nebudou role role.
 • Slyšeli jste o pravidle - je-li nějaká chyba, je snadné se skrýt a zvýraznit další vítěznou část na obličeji? Využijte této techniky. S očními víčky by měla být pozornost věnována řasám. Udělejte je tlusté barvením s prodlužující řasenku, ale pouze v horní řadě. Spodní boční chloupky jsou zvýrazněny, aby opticky zvětšily oko.
 • S víčky visí, make-up by měl být opraven obočí. Ve vašem případě je ideální tvar prodloužený a prodloužený. Hustota by neměla být příliš hustá, elegantní a elegantní obočí - to je to, co potřebujete. Oči budou vypadat otevřenější a oční víčka se budou stahovat. Pro make-up, hnědé oči, měli byste použít kosmetickou tužku, oční stíny a gel. První kosmetický nástroj opraví tvar, přidá chybějící část, stíny zaplní mezery a nepravidelnosti mezi obočím, gel pomůže udržet dokonalý tvar po celý den.

 • Nepoužívejte perleťové stíny, protože činí oční víčko těžším. Použijte matné textury pro celou oblast. Pokud chcete obnovit obraz, pak jediné dobré místo pro perly stíny - světlé oblouk oblouku.
 • Nakreslete záhyby a vnější rohy tmavých odstínů, přičemž je zcela přípustné jít za hranice očí. Pak se víčka budou skrýt uvnitř. Make-up s efektem Smokey Ice je vhodný, pokud barvy nejsou hluboké a nasycené.
 • Zvýrazněte vnitřní rohy očí světlými, přirozenými tóny. Nezapomeňte na horní část očních víček, která je pod obočím. Za zmínku stojí také světlé stíny - béžová, bílá, krémová.
 • Dolní oční víčka by měla být kreslena tmavě, ale ne černou tužkou, nezapomeňte na stínu. Tato technika dělá váš výraz výrazným a hlubokým.
 • Vyhněte se ostrým hrubým čarám. Oční linky a šípy pro zavěšená oční víčka jsou tabu, jinak riskujete přidání desítek let. Zvýrazněte horní víčka, použijte měkkou tužku a tvrdé stíny, které pak vždy odstínují. Špička této linie by měla být zvednuta, mírně přesahující okraje očí.

Jak udělat make-up: krok za krokem technika

Make plynulý, elegantní nebo lehký make-up vám pomůže krok za krokem techniku. K dispozici jsou 2 hlavní typy - denní a večerní líčení. První z nich je vhodná pro práci, procházky, večerní setkání s přáteli a turistickou turistiku. Večerní make-up pro hnědé oči s visícími očními víčky z vás udělá svůdnou, smrtelnou krásu, před kterou nikdo nemůže odolat. Zkusme to?

Den

V každodenním make-upu pro hnědé oči převládají světlé tóny, které vytvářejí efekt otevřenosti, lehkosti a schovávají únavu. Potřebujeme 3 typy matných stínů: světlo (béžová, krémová), přechodná barva od první do druhé, tmavá (šedá, čokoládová). A také prodlužující řasenka, obočí tužka přirozeného odstínu a měkká pro oči, tonální základ nebo zvýrazňovač. Fáze provádění:

 • Připravíme oční kůži. Dali jsme lehký základ, jsme prášek. Nezapomeňte na oddělení pod očima: kruhy pod nimi by měly být převlečené s tonálním základem, aby vypadaly svěží.
 • Nechte oči. K tomu použijte měkkou tužku (pokud chybí, použijte nečernou oční linku). Přinášíme tenkou horní linii očí, která jim dává mandlový tvar (na konci lehce přeceňte špičku).

 • Aplikujte stín. V celém prostoru století bereme lehký stín a malování. Bílá tužka zvýrazní vnitřní koutek oka, stín. Dále byste měli použít tmavý odstín na principu "smyčky". Toto je druh půlkruhu, ve kterém se musíte vyhnout hrozícímu století a malovat pevný záhyb. Zaoblený nebo zaoblený tvar - rozhodnete se, ale nezapomeňte ho zvýšit, jinak bude vzhled velmi unavený. Vezmeme si přechodné stíny, abychom vyhladili přechody ze světlého na tmavý odstín, položili střed pevného očního víčka a naplnili oblast smyčky blíže ke konci oka.
 • Pod obočím přinášejí světlou barvu, zvýrazňovač nebo perleťovou texturu.
 • Dolní víčko je napůl naplněno tmavými stíny (od vnějšího rohu ke středu). Stín, připojte se k oční oblasti.
 • Udělejte si řasy prodlužující řasenku. Nátěr přes horní řadu, spodní není nutné.
 • Úhledné obočí. Udělejte prodloužený, vyvýšený tvar tužkou nebo stínem. Gel se fixuje.
 • Denní make-up s víčky připraven!

Večer

Make-up ve stylu Smokey Ice nenechává nikoho lhostejným. S ním navštivte červený koberec filmových festivalů, filmové premiéry, vášnivé a romantické rande, večírky v klubech. Podrobná technika zářivého a elegantního Smokey Ice je podrobně popsána zejména pro vaši akci. Budete potřebovat základní nátěr, měkkou tužku, tříbarevné matné odstíny hnědého odstínu, zvýrazňovač, prodlužující řasenku. Začněme!

 • Příprava kůže. Horní povrch celého víčka zakrýváme primerem (v nepřítomnosti používáme lehký tónový krém, který je pak práškován práškem). Tento základ nedovolí, aby se stíny rozpadly, a opeření je mnohem snazší.
 • Nechte oči. Vezmeme měkkou tužku vhodné barvy (podobnou hlavnímu tmavému odstínu), namalováme horní linii růstu řas. Pomocí nanášecího štětce jej protřepejte nahoru k pohyblivému víčku.

 • Aplikujte stín. Prvním krokem je úprava struktury století - částečný nebo zcela skrytý záhyb. Temné stíny vybarvují vnější roh a berou v úvahu celou oblast století. Stín tak, že většina pohyblivé části byla tmavá. Stejné stíny kreslí čáru pod okem. Světlejší odstín chodí podél hranice s temnotou, jde do vnějšího koutku oka. Vezměte si zvýrazňovač, nakreslete čáru pod obočí. Nejlehčí stíny zvýrazňují vnitřní koutek oka a stínují tak, aby nebyly vidět jasné hranice mezi odstíny.
 • Použijte řasenku. V make-upu Smokey Ice by měly být řasy dlouhé a objemné. Pokud ani při aplikaci inkoustu nedosáhnete požadovaného efektu, pak použijte režii. Pak bude make-up Smokey Ice vypadat opravdu kompletně.
 • Večerní make-up pro hnědé oči s visícími víčky je připraven!

Video

Pokud se chcete dozvědět více informací o reálném příkladu o make-upu s blížícím se víčkem, podívejte se na tento videoklip. Zpočátku vám specialista řekne, jakou techniku je zakázáno s takovými problémy pracovat, a pak aplikace krok za krokem dělá krásnou dívku s hnědýma očima ještě více příjemnou. Několik použitých technik bude vypadat jako skutečné objevy!

Tipy od zkušených odborníků

Make-up umělci s dlouholetými zkušenostmi vám snadno dá odpověď na jakoukoliv otázku a přesně vyberete make-up pro zavěšená oční víčka. Použijte tipy, aniž byste šli do salonu:

 • Malování očí otevřenými očními stíny, jinak s uzavřenou verzí budete rozrušeni výsledkem. Přechod barev nebude měkký a jemný, okraje budou vypadat divné a trapné.
 • Při použití světlých stínů nezapomeňte zatemnit rohy.
 • S hnědýma očima a visícími víčky zapomeňte na černou barvu. Situaci jen zhorší. Použijte paletu světlých, béžových, hnědých, šedých odstínů.

Make-up fotografie pro hnědé oči s visící víčko

Hádejte, co spojuje Catherine Zetu Jones, Emma Stone, Gisele Bundchen, Blake Lively? Hnědé oči, krásné a klidné. Jsou vhodné pro mnoho kombinací barev, palet a odstínů. Použijte své právo vypadat úžasně. Vizuální fotografie make-upu pro ochablé oční víčka vám ukáží nádherné výsledky, které lze snadno udělat doma.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: