Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Zdraví mužů a dobrá fyzická kondice jsou klíčovými faktory pro muže. Je pravda, že struktura lidského těla je taková, že se ne vždy vyrovná s negativními faktory. Pro jejich překonání nabízí farmaceutický trh řadu zdravotnických prostředků. Enanthate Testosteron (testosteron enanthate) je dobře známá droga, kterou muži užívají se zhoršenými sexuálními funkcemi a sportovci k přibírání na váze. To se etablovalo jako účinný prostředek k udržení hormonální rovnováhy v těle.

Enanthate testosteron

Je to olejovitý roztok světle žluté barvy se stejnou účinnou látkou. Farmaceutická forma uvolňování léčiva - ampule a lahvičky pro intramuskulární injekci. Enanthate je ester přirozeného testosteronu a je dlouhodobě působícím steroidem. Lék je široce používán v endokrinologii a sportu. Přispívá k tvorbě testosteronu v těle a udržuje celkovou hormonální rovnováhu.

Složení a uvolňovací forma

Klasická verze Enanthate, která se nachází na policích lékáren, je balení 10 ampulí. Každá z nich obsahuje 1 ml etheru se specifickým obsahem účinné látky v závislosti na dávce. Lahvičky s vyšší koncentrací testosteronu jsou méně časté. Výrobci přidávají benzyl benzoát, benzylalkohol, arašídy nebo broskvový olej jako pomocné látky.

Zadejte níže uvedený formulář pro vydání:

Formulář vydání

Objem 1 ks.

Enanthát testosteronu

Ampule

1 ml.

100 mg / ml

1 ml

200 mg / ml

1 ml

250 mg / ml

Lahvičky

10 ml

200 mg / ml

10 ml

250 mg / ml

10 ml

300 mg / ml

Farmakologický účinek

V mužském těle ester testosteronu přispívá k aktivnímu rozvoji genitálií, sekundárních pohlavních charakteristik. Lék udržuje draslík, sodík, dusík a fosfor, zvyšuje anabolismus. Testosteron Enanthát přispívá k inhibici spermatogeneze, procesů vylučování luteinizačních a folikuly stimulujících hormonů hypofýzy. Díky anabolickým účinkům stimuluje syntézu bílkovin, snižuje ukládání tuku. Existují případy užívání léku s obsahem testosteronu u žen s onemocněním prsu.

Když enanthate začne jednat

Absorpce léků je pomalá. Maximální koncentrace testosteronu v krvi je dosažena 72 hodin po injekci hormonu. Transformace léčiva probíhá v játrech. Při požití se 98% látky váže na frakci globulinu spojující estradiol a endogenní testosteron. Lék se zpracovává v ledvinách, většina z nich se vylučuje spolu s výkaly.

Indikace pro použití

Enanthat ampule předepsané pro hormonální poruchy a poruchy reprodukčního systému. Hlavní indikací je nedostatek testosteronu v těle, nedostatek androgenů, včetně menopauzy u mužů. Lék se používá v případě předčasné puberty, nedostatečného rozvoje mužských orgánů a projevu posttraktivního syndromu. Kulturistika sportovci také uchýlit k steroidní terapii. Pro získání svalové hmoty používají injekční testosteron.

Někdy se předepisují injekce a ženy - zvyšují hladinu mužských pohlavních hormonů. Enanthate Testosteron se používá pro krvácení v důsledku zvýšené hladiny estrogenů, rakoviny prsu, děložního myomu a osteoporózy. Lék může být použit v komplexní terapii během menopauzy. Případy předepisování mužských homo dětí ženám jsou vzácné, ale vyskytují se v lékařské praxi.

Testosteron Enanthate - návod k použití

Lékaři nedoporučují začínat vstřikování ampulí s anabolickými steroidy bez předchozí konzultace. Pro jmenování správné dávky léku je lepší se poradit s lékařem. Nicméně, tam jsou některé obecná doporučení, včetně pro sportovce powerlifting. Lék se vstřikuje hluboko do svalstva gluteus, v žádném případě ne intravenózně. Dospělým pacientům je předepsána dávka 50-200 mg esterového roztoku v intervalu 2 až 4 týdny. Trvání léčby enanthátem je stanoveno individuálně. Někdy jsou týdenní injekce účinné.

Ačkoli v tomto návodu nejsou žádná doporučení, někteří sportovci systematicky používají injekce ampulí tohoto steroidu pro růst svalů. Oni vezmou kurs testosteron enanthate sólo. Existuje praxe kombinování podobné terapie s jinými léky. Například, komplex s Deca testosteron Enanthate (Deca nebo nandrolon - anabolický steroid) nebo Metan (Methandrostenolone) je známý.

Zvláštní pokyny

Existuje řada faktorů, pro které byste měli ukončit léčbu testosteronem. Prvním z nich je výskyt androgen-dependentních symptomů. U pacientů užívajících tento lék existují další speciální pokyny:

 • Při léčbě pacientů s patologií ledvin, migrénou, epilepsií, srdečním selháním je nutné pečlivé pozorování. To je způsobeno tím, že steroidy mohou zadržovat vodu a sodík v těle.
 • Během dlouhodobé léčby testosteronem musíte pečlivě sledovat stav jater.
 • Zvláštní pozornost je třeba věnovat pacientům v přítomnosti metastáz v kloubech, které musí pravidelně kontrolovat krev a moč na vápník.
 • U adolescentů může lék způsobit zrychlený sexuální vývoj a dřívější uzavření epifýzních zón kostí.

Interakce s léky

Při užívání jakéhokoliv steroidu je nutné zvážit fakta o současném užívání antikoagulancií a hypoglykemických léků. Snad výrazné zvýšení jejich efektivity. Enanthát snižuje rychlost odstraňování cyklosporinu z těla. Účinnost steroidů může být snížena při použití s induktory jaterních enzymů. Jedná se o barbituráty, karbamazepin, rifampicin, fenytoin.

Vedlejší účinky

Použití enanthate je zvažováno relativně bezpečný, ale někdy vedlejší účinky mohou nastat u mužů. Nejběžnější jsou následující:

 • priapismus, zvýšená erekce;
 • výskyt abnormalit prostaty;
 • urychlení sexuálního rozvoje mladých lidí;
 • problémy se spermatogenezí a zráním spermií, zmenšením velikosti varlat, poklesem počtu ejakulátů;
 • výskyt gynekomastie v důsledku vysoké aromatizace léčiva
 • děložní krvácení, otoky, hyperkalcémie a zhoršení kůže u žen.

Předávkování

Po prodloužené léčbě léčivem se mohou vyskytnout výše popsané vedlejší účinky. Testosteron Enanthate sólo také vede k nim kurzy, které sportovci začínají provádět bez znalosti lékařů. Tato opatření vyžadují vždy předchozí konzultaci. Pokud je zjištěn podezřelý příznak, doporučuje se přestat užívat testosteron. V budoucnu by měla být dávka steroidů snížena na úroveň možného poškození těla.

Kontraindikace

Existuje celá řada nemocí, pro které je enanthát zakázán. Kromě zvýšené citlivosti na jeho složky jsou kontraindikace:

 • patologie a poruchy jater;
 • nefróza, otok;
 • hypertrofie prostaty;
 • diabetes mellitus;
 • srdeční a koronární insuficience;
 • ateroskleróza, infarkt myokardu;
 • ženám je zakázáno užívat lék během těhotenství.

Podmínky prodeje a skladování

V lékárnách Ruské federace se Enanthat prodává výhradně na lékařský předpis. Skladujte lék se doporučuje mimo sluneční světlo. Optimální teplota je maximálně 25 ° C. Ampule nelze zmrazit. Doba použitelnosti léku je 5 let.

Analogy

Pacienti, kteří užívají testosteron v ampulích ze zdravotních důvodů nebo pro sport, mohou používat alternativní léky s podobným algoritmem účinku než Enanthate. V tomto případě zůstává hlavní zásadou dodržování pokynů. Dnes může farmaceutický trh nabídnout řadu bezpečných léků ke zlepšení vylučování mužských hormonů. Nejběžnější analogy Enanthat lze nalézt v níže uvedeném seznamu. To je:

 • Andriol;
 • Androzhel;
 • Omnadren;
 • Nebido;
 • Testosteron depot;
 • Sustanon.

Enanthate Testosteron Cena

Náklady na lék dnes lze nazvat přijatelným pro rozpočet Rusů. Vzhledem k nízké frekvenci enanthate záběrů, můžete si koupit testosteron v ampulích nebo lahvičkách jednou. Zpravidla stačí jeden balíček na kurz. Ceny za lék od různých výrobců různých forem uvolnění se může pohybovat od asi 1000 do 1500 rublů. Orientace v ceně nejoblíbenějších položek pomůže v následující tabulce:

Jméno

Objem

Obsah etheru v mg / ml

Cena, rublů

Testosteron enanthate 200 - Bayer, láhev

10 ml

200

987

Testosteron E - Olimp, láhev

10 ml

300

1045

SP ENANTHATE - Sp Laboratories, láhev

10 ml

250

1394

Testosteron Enanthate Vial - ZPHC 250 mg / ml, ampule

10 ml (10 ampulí)

250

1568

Testosteron Enanthate ampule - ZPHC

10 ml (10 ampulí)

250

1394

Video

Recenze

Igor, 26 let

Začali hrát sport poměrně nedávno, přátelé doporučili se přihlásit na houpací křeslo. Zpočátku bylo trapné dívat se na jejich pozadí chudé, takže jsem si koupil Enantat s testosteronem. Druhý týden jsem cítil dobrý efekt, zejména to, že jsem ho kombinoval s nákladem. Pozvaní na tréninkového přítele, budeme spolu angažováni.

Anatoly, 49 let

Testosteron ve formě léku Enanthat mi byl předepsán lékařem, když se objevily problémy s hormony. Nebyly žádné stížnosti na kurz, líbila se dostupnost a rychlost - pouze jedna injekce týdně normalizovala stav. O měsíc později se hladina testosteronu vrátila do normálu, lékař slíbil, že v blízké budoucnosti nebudou žádné problémy s mužskou mocí.

Alexander, 25 let

Swing začal před měsícem, šel s přáteli do sálu. Rozhodl se zkusit enanthate. Jako výsledek, zatímco já mám extrémně rychlý přírůstek hmotnosti během několika týdnů. Četl jsem o abstinenčním syndromu, ale zatím jsem se s tím nesetkal. Mám-li nějaké problémy, plánuji podstoupit druhý kurz. Lékaři poradili všem přátelům, nechali se houpat do zdraví.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: