Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každý, kdo chce být krásný a opálený v každém ročním období, přijde na záchranu s soláriem. Chcete-li, aby tón pleti bohaté čokolády s bronzovým odstínem, můžete použít speciální krém s brnění efekt. Jaká je jeho role a poškozuje pokožku?

Princip činnosti

V roce 1999 se na trhu kosmetologie objevil krém s brčkem. Od té doby se jeho receptura zlepšila a nyní jsou v prodeji výrobky z 90% přírodních surovin.

Po nanesení produktu se pokožka začne péct, štípat a brnění, je zde reakce, podobná alergii na kousnutí mravenců. Účinné látky stimulují tvorbu melaninu, složky zodpovědné za pigmentaci kůže. Krém s brčkem posiluje mikrocirkulaci krve v dermis, rozšiřuje kapiláry. Takový účinek způsobuje takové užitečné vlastnosti a výhody produktu:

 • Zarovnání opálení. Nohy v soláriu získávají pomaleji tmavý odstín. Aplikování krémového brnění na dolní končetiny vyrovná intenzitu opálení.
 • Získání krásného stínu. Použití výrobku pomáhá pro několik sezení získat bohatý hnědý tón.
 • Zrychlení metabolismu. Expanze krevních cév a příjmu ultrafialového záření urychluje metabolismus. Díky tomu se epidermis rychleji odstraňuje ze strusek, toxinů, intenzivně se aktualizuje. Po několika ošetřeních vypadá epidermis krásně a zdravě.
 • Boj proti celulitidě. Efekt oteplování spolu s očištěním dermis napomáhá vstřebávání tuberkul, čímž je pružnější. Ztmavnutí kůže vizuálně skrývá celulitidu.
 • Hydratační tkáň. Krém s mravenčivým účinkem zahrnuje složky, které saturují buňky vlhkostí. V soláriu, kůže rychle ztrácí tekutinu, a pokud je kosmetický přípravek aplikován na tělo, ztráty budou mnohem menší.
 • Snadné utažení kůže. Některé produkty pro činění zahrnují složky, které zvyšují elasticitu dermis. Zvláště efekt je patrný na bocích a pažích.

Jak používat

Krém s brčkem pro opalovací lůžka musí být správně aplikován, aby se zabránilo vedlejším účinkům a poškození. Při nákupu prostředků věnujte pozornost jeho úrovni. Výrobce na obalu zapíše nízké / vysoké nebo vytvoří digitální označení. Pokud máte slušnou pleť, vyberte nejslabší krém. Temní lidé mohou používat produkt s vysokou úrovní. Ujistěte se, že produkt je vhodný pro věk. Pro lidi do 25 let jedna skladba, po druhé. To je způsobeno rychlostí regenerace kůže. Pravidla pro používání krémového brnění:

 • 3-5 dnů před prvním zasedáním v soláriu, křoviny. Používejte mletá káva / mleté ovesné vločky / jemná sůl. Ve sprše, drhnout s křovinami, opláchněte teplou vodou, takže budete odstranit mrtvé buňky, a opálení bude evener. Nevydrhujte 1-2 dny, abyste zbavili pokožku ochranného filmu.
 • Krém by měl být aplikován na tělo bezprostředně před opalováním. Výrobek začne působit během několika minut. Účinek trvá 1-3 hodiny.
 • Krém rovnoměrně rozprostřete po celém těle. Snažte se vynechat spiknutí. Pokud se některá místa opalují horší, můžete na ně dát trochu více peněz. Omezte limity co nejvíce, aby opálení v opalovacím lůžku bylo rovnoměrné.
 • Neaplikujte výrobek s brčkem na obličej. Tam je velmi jemná kůže, která hoří a dehydratuje snadno. Někteří by neměli používat nástroj na krku a dekoltu.
 • Po opalování aplikujte na tělo uklidňující a hydratační prostředek: tukový krém, mléko, mléko. To lze provést doma.
 • Opalovací krém s brčkem je určen pouze pro opalování. Nepoužívejte jej, pokud chcete být na slunci tmavší. Přírodní ultrafialové světlo je velmi intenzivní a může způsobit popáleniny.

Recenze krémů

Nákup opálení v soláriu je postup, který vyžaduje opatrnost. Pro zintenzivnění procesu musíte vybrat pouze kvalitní a drahé výrobky od ověřených výrobců. Nejlepší recenze si zaslouží takové krémy na opalování s účinkem brnění:

Australské zlato čisté teplo

Supertan PAPAYA POMEGRANATE

Oddané výtvory Trinity XS

Složení

Zahřívané složky, extrakt pomerančové kůry, tyrosin, oleje: konopná semena, slunečnice, ořechy, olivy a kukui, vitamíny, aloe vera.

Beta-karoten, melanin, L-tyrosin, riboflavin, tokoferol, měď, výtažky z aloe, zelený čaj a hrozny, hydrolyzované mléčné bílkoviny, jojobový olej, červený čaj.

Proti stárnutí komplex Matrixyl Synthe 6, pull-up komplex Revita Fit, DHA, silikon.

Akce

Aktivně stimuluje tvorbu melaninu (určeného pro zkušené návštěvníky solária), zklidňuje a vyvažuje mazové žlázy, hydratuje, zabraňuje dehydrataci, vyživuje.

Zrychluje pigmentaci, zaručuje rychlé exotické opálení. Hydratuje a regeneruje, takže je pružná. Odstraňuje podráždění, osvěžuje, chrání před fotoservisem.

Zabraňuje vzniku vrásek, vyhlazuje již existující, zahřívá tělo, 2-3 hodiny po opalování v soláriu, dělá kůži tmavší a zvyšuje produkci melaninu.

Pros

Voní dobře, garantuje výsledek po první aplikaci, „silný“ produkt.

Snadno použitelný, ekonomický.

Dobře rozložená na kůži díky struktuře gelu, rychle vstřebává.

Nevýhody

Není vhodný pro lidi na fair-skin.

Silně svírající.

Vážení, tvrdě hoří.

Cena / objem

2892 r / 250 ml

1624 RUR / 200 ml

3900 r. / 360 ml

Možné následky

Krém na opalování s efektem brnění může být použit pro muže a ženy s tmavou pletí a pro ty, kteří mají dlouhé opálení.

Pokud si člověk, který je spravedlivý, vybere mocný nástroj, mohou být velmi nepříjemné pocity - vážné svědění, pálení, bodání a zčervenání kůže. Pravděpodobnost alergie je vysoká, proto testujte produkt na malé ploše těla. Dlouhodobé účinky na zdraví a krásu mohou nastat, pokud použijete opalovací lůžko a pravidla pro aplikaci krémového brnění. Umělé ultrafialové záření v takových případech: \ t

 • urychluje proces stárnutí;
 • činí kůži suchou, tenkou;
 • zvyšuje riziko zhoubných nádorů;
 • se stává příčinou tmavých skvrn na kůži - chloasma.

Kontraindikace k použití

Pokud se nechcete ublížit, neaplikujte krém v přítomnosti kontraindikací. Patří mezi ně:

 • křečové žíly;
 • couperose;
 • citlivost epidermis;
 • velmi slušná kůže;
 • alergie na složky;
 • dermatologické nemoci;
 • kožních nádorů.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: