Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Celulitida je mor pro krásnou polovinu lidstva. Z nenáviděné "pomerančové kůry", která se ve většině případů objevuje na stehnech, hýždě, méně často - na břiše a rukou, trpí ženy bez ohledu na věk a stavbu těla. Můžete s tím bojovat různými způsoby: pomocí krémů, masek, masérů, masáží, zábaly. V domácnosti pomáhá masírování v konzervách.

Jak na to

Po masírování v konzervách se zlepšuje krevní oběh, normalizují se metabolické procesy, zvyšuje se pružnost kůže, výrazně se zlepšuje vnější stav kůže jako celku. Nespornou výhodou takového postupu je možnost jeho provedení doma.

Ale stojí za to připomenout, že existují určitá pravidla, postup pro provádění masáže konzerv z celulitidy. Doporučuje se dodržet maximální přesnost, aby bylo dosaženo maximální účinnosti masáže.

  • Princip působení pomocí vakuových plechovek spočívá v tom, že stimulují lymfatickou drenáž, takže přebytečná tekutina je z buněk odstraněna. V důsledku toho jsou stagnující útvary ve tkáních odstraněny, v důsledku čehož dochází k celulitidě. S pomocí takové masáže, soli, toxiny jsou odstraněny, opuch listy.
  • Mělo by se provádět na předehřátém těle s povinným použitím smetany nebo oleje pro lepší kluznost a dosažení maximálního účinku. Mělo by to být pečlivě, bez náhlých pohybů.
  • Před provedením masáže v konzervách se ujistěte, že nemáte žádné kontraindikace, abyste nepoškodili kůži.

Které banky si vybrat

Doposud v lékárnách najdete obrovskou škálu sklenic pro masáž z celulitidy - silikon, sklo, pryž. Také banky mohou mít různý průměr a velikost. Jsou stejně cenově dostupné, snadno použitelné, efektivní.

Jediná věc, která může ovlivnit vaše rozhodnutí při výběru vakuové nádoby, je technika použití. Existují banky na principu „přísavky“. Banky vyrobené ze silikonu a gumy „přilepí“ na kůži poté, co jsou lehce stlačeny. Sklenice jsou vybaveny gumovou žárovkou, která by měla být stlačena nebo vyhřívána zevnitř.

Výhodou skleněných nádob je schopnost kontrolovat sílu tlaku, takže mohou být použity v „citlivých“ problémových oblastech (například na žaludku, rukou). Chcete-li se zbavit celulitidy na hýždích, je vhodnější zvolit silikonové (nebo gumové) vakuové banky.

Technika představení doma

Masáž baňkování se skládá z několika střídání, je nežádoucí přeskočit nebo změnit jejich pořadí.

Fáze 1 - Příprava těla

Před zákrokem připravte všechny materiály a tělo. Vydrhněte, pak zahřejte běžným klasickým třením za použití oleje nebo smetany.

  • Před zákrokem není nutné těleso silně zahřívat nebo parit ve vaně (vana, vana). V tomto případě může způsobit poškození poškozením cév a kůže.
  • Začněte postup celulitidy pomocí plechovek se smetanou, gelem, mlékem, mastí nebo olejem aplikovaným na kůži tak, aby se plechovky mohly dobře posouvat. Anticelulitidový krém se nedoporučuje užívat, protože se rychle vstřebává kůží, pro posuvné plechovky je třeba jej znovu a znovu aplikovat. Je lepší používat speciální masážní oleje.
  • Pro dosažení většího účinku používejte éterické oleje, které mají anticelulitidní vlastnosti, které příznivě působí na kůži (například hořčičný olej nebo pepř).

Fáze 2 - Masáž

Když je tělo připraveno, jděte k nejdůležitější věci. Pokud máte silikonovou nádobu, trochu ji zmáčkněte, položte ji na oblast kůže, která vyžaduje opravu, uvolněte ji. Pokud je sklenice skleněná - umístěte do ní několik vteřin hořící fleece (můžete použít zapalovač nebo zápalku) nebo zmáčknout gumovou žárovku, rychle připevněte nádobu k tělu.

Sací výkon můžete nastavit sami. Pokud cítíte bolest nebo nesnesitelné nepohodlí - vyjměte nádobu a vložte ji znovu. Dále pomalu přejíždějte sklenici přes kůži v problémových oblastech a lehce ji zatlačte. S takovými pohyby dochází ke spěchu krve, zlepšuje metabolické procesy, štěpí tukové buňky. Kůže je obnovena a „pomerančová kůra“ postupně zmizí.

Některá pravidla a tajemství postupu, které se můžete dozvědět z prezentovaného videa:

Pokud vám tyto informace pomohly, nebo se můžete podělit o své vlastní zkušenosti (nebo se pochlubit výsledkem) masáže konzervování, zanechte svůj názor v komentářích v dolní části článku.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: