Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dlouhou dobu měli jen muži jen krátké účesy. Pro ženy to přesahovalo hranice slušnosti. Ano, a existující v těch dnech, standardy krásy za předpokladu, přítomnost dlouhých, luxusní vlasy. V moderním světě, kde módní podmínky ve většině případů jsou diktovány ženami, jsou stejná práva obou pohlaví stanovena ve výběru oblečení, účesu a stylu. Haircut garcon je obzvláště populární u dívek. To není překvapující, protože taková možnost je módní, elegantní, krásné, pohodlné. Jedinou nevýhodou, která má účes - to vyžaduje dokonale správné linie obličeje, krku.

Jak se ženský účes garcon

Krátký, ale zároveň ženský, účesový účes se objevil ve dvacátých letech dvacátého století - to je začátek jeho historie. Vynalezl a přinesl ji k životu - Jacques Dessanzh, slavný stylista z Francie. Doslovně se název překládá jako „chlapec“. Posádka přijala takové jméno jako účes, protože se s ní dívka stává jako zlomyslný chlapec. Hlavní vlastnosti účesu: \ t

 • Minimální délka Zde je vítáno pravidlo „čím kratší, tím lépe“. Vlastně kvůli skutečnosti, že je tak krátká, je tajně nazývána chlapeckým.
 • Nejrovnoměrnější, jasné linie.
 • Speciální neopatrnost ve stylu.
 • Originální účes vypadá velmi ženský. Zaměřuje se na silného, aktivního charakteru svého držitele.

Dámský účes garcon je krátkosrstý vlasy, které mají jasné linie a pěkně drží na hlavě díky jejich zvláštní, pečlivé podání. Vypadá zajímavě a vizuálně dělá dívku mladší. Krátká účesová posádka nemá tekoucí kadeře, takže bude moci zdůraznit krásné linie krku, obličeje, zejména lícních kostí. I když vlasy mají minimální délku, potřebují pečlivou péči a denní styling. To je nezbytné, aby účes vypadal skvěle, dobře upravené.

Kdo by chtěl krátký účes

Garsonův účes je velmi populární a mnoho dívek, žen různého věku, dává přednost jiným možnostem. Pokud se ale chystáte k stylistovi nebo kadeřníkovi, musíte pečlivě analyzovat, zda vám tato možnost vyhovuje. Pokud máte pochybnosti, měli byste se poradit se stylistou. Tato volba je například sotva vhodná pro dívky s kulatým, plným obličejem nebo malými kadeřemi. Poté, co strávíte trochu času a financí na konzultaci, budete si jisti, že váš nový obrázek, který uvidíte v zrcadle, nezpůsobí zklamání, zklamání.

Ideální krátký účes v tomto stylu bude vyhovovat:

 • Miniaturní křehké dívky s pravidelnými, symetrickými, jasnými rysy.
 • Ženy s oválným nebo podlouhlým obličejem.
 • Dívky s krásným krkem, šikmými rameny.
 • Pro všechny typy vlasů s různou počáteční délkou.

Typy účesu pro ženy

Hlavním zaměřením účesu je nejkratší srst, ale má několik odrůd. To může být klasická verze vlasů, prodloužená nebo s rány. Který si vybrat, závisí na tvaru obličeje, jasnosti linií a preferencích dívek. Pokud nemůžete rozhodnout o možnosti, mistr stylista nebo kadeřník vždy přijde na záchranu. Na základě svých odborných zkušeností vám poradí, co je pro vás nejlepší.

Ultrashort

Ultrashort účes bude vyhovovat miniaturní, sofistikované dívce s vysokými lícními kostmi. Hlavní rysy, které charakterizují tuto možnost, jsou minimální délka pramenů, jasné, hladké linie. Tato volba poskytuje rány, které jsou také velmi krátké a mají tvar, který vypadá jako oblouk. Při tvorbě tohoto účesu je důležité si pamatovat tři pravidla:

 1. Účes vyžaduje každodenní styl, ale nebojte se - bude to trvat minimálně čas a úsilí.
 2. Potřeba úpravy nejméně 1 krát za měsíc. Může potřebovat častěji, v závislosti na rychlosti růstu vlasů. To je nezbytné, aby pěstované prameny neporušovaly krásu a kouzlo účesu.
 3. Pro dívky v tomto obrázku, je nesmírně důležité, aby vždy krásný make-up. Absence dlouhých kudrlinek, rozptylování, rozptylování pozornosti, se zaměřuje na obličej.

Rozšířená verze

Většina dívek ráda experimentuje s pohledy. Ale ne každý si může vzít šanci a v jednom okamžiku se rozloučit s elegantními kudrlinkami a udělat tak krátký účes. V tomto případě by ideální volbou byl ostříhaný účes pro kudrnaté vlasy. Na požádání stylistky může udělat tipy hladké nebo otrhané. V druhém případě bude garcon vypadat svěží, objemný. Někdy holiči navrhují, aby se stupňovité prodloužené verze, kdy krk a část obličeje zůstávají pokryté tenkými prameny, a hlavní objem je soustředěn na korunu.

Střih vlaku s rány

Účes ve stylu garcona ve většině případů se provádí s šikmými rány. Tato možnost mírně rozjasní chlapeckou povahu účesu a dodá mu ženskost, eleganci, i když hlavní délka vlasů zůstane krátká. Tato variace je ideální pro dívky, které mají nějaké nedostatky ve tvaru tváří. Rány budou skrýt vysoké čelo, což je pro mnoho lidí nevyslovený problém, a vizuálně vytvoří široké lícní kosti o něco menší. Tento účes má zvláštní důraz na oči. Proto bude make-up v technice ledu Smokey výborným doplňkem k obrazu.

Zubaté obrysy

Nezoufejte a majitelé nejsou dokonalé kontury a rysy obličeje. Kosmetičtí umělci poskytli takovou možnost. V tomto případě perfektní garcon s rozeklanými konturami. Střih pomůže skrýt nedostatky a možnou asymetrii obličeje po odstranění dlouhých kudrlinek. Kromě toho je tato možnost ideální pro dívky s tenkými, nezbednými vlasy.

Krátký vrstvený Garcon

Ve většině případů, krátké účesy jsou vybrány dívkami s tenkými vlasy. Ale často majitelé hustých vlasů rozhodnou o chlapeckém účesu, což způsobuje potíže v péči o dlouhé kadeře. Pro dívky v tomto případě, krátký vícevrstvý garcon, poněkud připomínající kaskádu. To vytvoří úžasný ženský účes. Při experimentování se stylingem a dělením bude dívka schopna každý den vytvořit nový obraz pro sebe.

Garcon střih vzor a technika

Střih je populární v moderním světě a mnoho dívek, které chtějí zkrátit vlasy, si tuto možnost vybere. Chcete-li vytvořit to trvá trochu času, ruční obratnost a představivost. Nejdříve byste se měli rozhodnout pro možnost účesu, po které je možné okamžitě začít měnit obraz. Chcete-li ostříhat, budete potřebovat kadeřnictví a ředění nůžky, tenký hřeben s tlustými zuby, vlasové přípravky (šampon, styling).

Jak se účes garcon pro střední vlasy: \ t

 • Opatrně si umyjte hlavu šamponem. Trochu suché s ručníkem.
 • Vlasy rozdělujeme do tří zón: temporální, týlní a parietální. Přímé dělení dělí na dvě stejné části. Udělejte to nutné shora.
 • Začneme řezat z okcipitální zóny. Oddělte vlasy vodorovným dělením, asi jeden centimetr široký, a vytvořte hranu, odřízněte prameny na požadovanou délku. V této fázi je důležité vzít v úvahu skutečnost, že suché vlasy se mírně zvednou na kořenech a budou vypadat kratší. Okraj je možný ve tvaru oválu nebo půlměsíce.
 • Zaměřte se na první část a odstřihněte zbývající kadeře na zadní straně hlavy. Střih nastává ve směru od svislého dělení k pravému uchu, pak na druhou stranu.
 • Důležité je, aby se úhel vlákna nepřetržitě udržoval, což ovlivňuje jejich další umístění a styling. Pokud by tedy první pramen byl řezán pod úhlem nula stupňů, pak se dostal do středu týlní oblasti, měl by se zvětšit na 90 °. Koruna klesá na 45 stupňů.
 • Vlasy na temporální oblasti jsou řezány spolu s jejich růstem. Zpočátku je spodní vlákno odděleno, na kterém je provedena hrana. Následně jsme řezali whisky podle postupu promoce - postupné zkracování vlasů o několik milimetrů. Při správném provedení techniky bude dosaženo hladkého, téměř nepostřehnutelného přechodu mezi vrstvami, prameny.
 • Jděte do oblasti parietální. Mezník na posledním řetězci časové zóny. Jeden pramen je oddělen od horní části hlavy a chrámu, a když se zaměříme na zvlnění z časové zóny, přebytek je oříznut. Další, dub na první curl, střih všechny vlasy na čelo.
 • Zkontrolujte, zda je na různých částech hlavy stejná délka. Abychom to dokázali, vytáhneme z paralelních stran malé prameny vlasů a podíváme se. V případě potřeby je nutné provést úpravy.
 • Takže styling po účes garcon. K tomu naneste pěnu nebo gel na vlasy a vysušte je vysoušečem vlasů, který neustále mění směr vzduchu. To poskytne stříhací objem a okázalost.
 • Je-li touha dělat rány, stojí za to se starat o to předem, zanechat potřebné množství vlasů, počínaje druhou polovinou parietální zóny. Je důležité si uvědomit, že čím silnější chcete třesk, tím více pramenů musíte opustit.

Video tutorial o vytváření účesů pro krátké vlasy

Mnoho dívek bojuje s touhou radikálně změnit něco ve svém vzhledu a strachu z výsledku. Jakékoli změny v účesu, barva vlasů značně mění obraz člověka, někdy je to úplně jiné. Rozhodování o kardinálních krocích stojí za to být na to připravený. To platí zejména pro majitele dlouhých vlasů, kteří se jednoho dne rozhodli udělat módní účes ve stylu garconu. Takové rozhodnutí zcela změní vzhled.

Některé dívky, mladí profesionální mistři mají otázku, jak udělat krásný atraktivní účes pro krátké vlasy. Nový obraz zároveň splňuje požadavky ženskosti a přitažlivosti majitele nového vzhledu. Tento účes splňuje všechny požadavky a je ideální volbou k transformaci. Viz hlavní třída s podrobným popisem změny obrázku:

Fotografie módních účesů garcon 2022-2023 - pohled zepředu a zezadu

Mylná představa, že krátký účes dělá dívku jako chlapce, ji zbavuje ženskosti a kouzla - je dávno pryč. Pozoruhodným důkazem toho je ostříhaný obušek, díky němuž férový sex s minimálními dlouhými vlasy vypadá jako skutečné krásy. Každý rok, stylisté přijít s novými variantami účesu garcon, vytvářet nové mistrovská díla. Podívejte se na varianty účesu, které budou v sezóně 2022-2023 módní.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: