Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

My všichni milujeme přijímat dary, ale dávat - ne vždy. A ne proto, že je nám líto, že trávíme naše těžce vydělané peníze na nákup drahých nebo ne tolik věcí. Volba daru - to je to, co může způsobit bolestivé myšlení a váhání. Je to tak dychtivé dávat to, co člověk použije, a to, co mu bude dlouho trvat, než mu dá radost a užitek.

Zvláště akutní problém výběru dárku je před 8. březnem. Každoročně přijdou tisíce mužů s tím, co mají dát své milované přítelkyni, přítelkyni nebo matce 8. března. Abychom usnadnili vaše hledání, rozhodli jsme se, že 8. března si pro dívku vezmeme praktické a neobvyklé dary, které ji rozhodně nenechají lhostejnou! Takže pokud ještě nemáte dárek, je čas skočit do posledního auta!

A tak, aby nákup dárků pro drahou osobu nevedl k rozdílu v rozpočtu, doporučujeme nákupy prostřednictvím služby Megabonus cashback. Vrací až 40% nákladů na zboží ve více než 500 internetových obchodech po celém světě. Chcete-li získat tak závažnou „slevu“, musíte se zaregistrovat u služby Megabonus cashback a prostřednictvím ní nakupovat. Po provedení platby bude cashback připsán na váš účet a bude k dispozici pro výběr po uplynutí lhůty stanovené obchodem.

"Věčné" květiny

Každá dívka miluje květiny. Ale i ty nejkrásnější kytice budou chátrat za pár dní. A květiny v květináčích milují daleko. Ale existuje cesta ven. „Věčné“ kytice a skladby si uchová krásu a barvu po mnoho let a svým majitelům připomene příjemnou akci na dlouhou dobu.

Tam jsou jak jednotlivé pupeny a celé kytice, složité kompozice a květiny, maloval v nejvíce neobvyklých odstínech. Obvykle se cena květin v bankách začíná od 5 tisíc rublů. Ale na počest svátku, většina prodejců oznámila slevy a prodeje. Takže v obchodě FairyRose je sleva 2000 rublů. Dalších 571 rublů vám bude vráceno, když si zakoupíte službu Megabonus cashback.

Šperky s přírodními kameny

Ještě jedna věc, před kterou nebude žádná dívka spokojena. A pokud nemáte dostatek rozpočtů pro nejlepší kamarády dívek, doporučujeme vám věnovat pozornost levnějším, ale neméně krásným produktům ze stříbra a přírodních kamenů. Půvabné náušnice, elegantní prsteny a podmanivé náhrdelníky pomohou vaší přítelkyni vypadat ještě luxusněji. A nejen zářivé šperky, ale i oči milovaných. Ceny za šperky začínají od 100 rublů, za stříbrné výrobky - od 1000 rublů. Cashback na nákup - 159, 92 rublů.

Dárkové poukazy

Další možností pro win-win dárek je dárkový certifikát. Jen nedávají členství v tělocvičně, pokud si nejste jisti, že to nebude chybně interpretováno. Lepší koupi certifikátu pro vaše oblíbené nákupy kosmetiky, lázeňské procedury nebo relaxační masáž. Certifikáty jsou obvykle ve výši od 1 do 100 tisíc rublů. A pokud si zakoupíte certifikát od partnerských obchodů Megabonus, pak dostanete i takový cashback. Takže v KRASOTKAPRO to je až 5, 33% hodnoty zakázky.

Fotobooka

Pokud vaše přítelkyně není důležitý dar, ale pozornost, skvělý způsob, jak ukázat, že si pamatujete každý okamžik - objednejte si fotoknihu. Dejte do toho své nejlepší obrázky, připomínající milé okamžiky vašeho srdce. Napište kreativní věnování. Jsme si jisti, že takový dar jistě roztaví srdce každé dívky!

iphonex

No, pokud vám výše uvedené možnosti nevyhovují a neexistují žádné další nápady, ale jsou peníze, vezměte si kožich nebo iPhone. Takový dárek ocení každá žena. Cena iPhoneX v internetovém obchodě Svyaznoy začíná na 77.000 rublů.

Další 1% z ceny zboží vám bude vráceno při nákupu od společnosti Megabonus. Kromě toho, až do 13. března, při nákupu smartphone s cenou 15.000 rublů nebo více, Svyaznoy dává malé domácí spotřebiče pouze 1 rubl. V seznamu možných bonusů kotle, toustovače, mlýnky na kávu a mnoho dalšího!

Naši redaktoři a Megabonus Vám přejí nezapomenutelnou dovolenou! A s Megabonusem se každý svátek stává jasnějším. Koneckonců, úspory na nákupech do 40% vám pomohou koupit více za méně peněz a učinit z vašich příbuzných a přátel spokojených s nejdůležitějšími a nezbytnými dary. Kromě toho, Megabonus neustále má mnoho nabídek, které pomáhají nejen ušetřit peníze, ale také vydělávat peníze. Další informace o tom, jak.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: