Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Vzhledem k vysokému obsahu vitamínů a polynenasycených kyselin se broskvový olej aktivně používá v kosmetologii, včetně postupů proti stárnutí. Má schopnost vyhladit vrásky na obličeji, obnovit tkáňový tón, zlepšit barvu a strukturu kůže.

Pravidla používání oleje

Kosmetický přírodní lék na vrásky kolem očí se používá ke zlepšení elasticity kůže, stimulaci tvorby kolagenu, regeneraci buněk epitelu, udržení jejich integrity a struktury. Pro dosažení omlazujícího a zvlhčujícího účinku se přípravek používá podle následujících pravidel:
  • Po testu na alergickou reakci naneste na předčištěnou pokožku.
  • Při použití ve své čisté formě se malé množství aplikuje na spodní a horní víčka špičkami prstů s lehkými výkyvnými pohyby.
  • Po skončení většiny postupů se zbytky odstraní suchým vatovým tamponem.
  • Kosmetička nedoporučuje používat nástroj více než jednou denně.

Způsoby použití broskvového oleje pro kůži kolem očí

Broskvový olej pro oční víčka a oblasti kolem očí se používá ve své čisté formě (pro odstranění make-upu, hydratační péče), nebo jsou zahrnuty v maskách vrásek. Účinné jsou následující aplikace:

  • Odstranění make-upu: naneste na čistou bavlněnou podložku několik kapek přípravku, odstraňte make-up kolem očí. Po dokončení postupu se zbytky produktu z obličeje neodstraňují, aby se dosáhlo maximálního zvlhčujícího účinku.
  • K odstranění tmavých kruhů pod očima: v noci nebo po probuzení do dolních víček se aplikují bavlněné podušky namočené v oleji zahřátém na teplotu 15-18 ° C po dobu 10-15 minut. Zbytky se odstraní suchou metodou (ubrousek nebo vatový tampon).
  • Výživná maska s hydratačním účinkem: smíchejte broskev (1 lžička), mandlové a olivové oleje (3 kapky). Ve večerních hodinách lépe smíchejte směs s kůží a nechte působit 15 minut. Zbytky masky se odstraní suchou metodou.
  • Maska proti stárnutí s glycerinem: v 1 lžíci. Já lehce zahřátý broskvový olej přidejte 1 polévkovou lžíci. Já glycerin a 2 kapky amoniaku. Udržujte obklady na věky, smáčení bavlněné podložky s tímto složením. Po dokončení postupu, trvajícího 15 minut, odstraňte zbytky směsi suchou metodou.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: