Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Brunetka, blond, hnědovlasá žena: co tyto ženy spojuje? Každý z nich dříve nebo později přemýšlí o výběru barvy vlasů, když chcete změnit přirozený odstín na světlejší nebo tmavší tón. Paleta barev v kombinaci s dovedností kadeřníka promění touhu mít popelavé vlasy, tmavou blond nebo odstín zlatého žita do reality. Jak určit, co vyhovuje vaší barvě vlasů?

Jak si vybrat barvu pro barvení vlasů

Ženy, které jsou připraveny na radikální změny, na tuto otázku rychle odpoví. Touha změnit přirozený odstín na bílý, černý nebo červený tón je realizována spontánně. Zbytek si myslí: jak si vybrat správnou barvu vlasů tak, aby obraz byl harmonický, protože ne všechny červené barvy jsou vhodné pro každého? Typ barvy je kritérium, které vám umožní zjistit, zda je pro vás nová barva vhodná nebo ne. Modré oči nebo hnědé - další důležitý bod.

Profesionální barvení vlasů

Otázka, která vzrušuje mnoho lidí je: které barvení vlasů je lepší: profesionální nebo masové produkty? Prof. barva - s amoniakem nebo bez aminu - poskytuje rovnoměrné, stabilní barvení s bohatým tónem a nezranuje pokožku hlavy. Každá kolekce výrobce obsahuje paletu tucet nebo více přírodních odstínů, míchání, které dopadá na dosažení krásného tónu. Hodnocení barvy zobrazuje módní trendy.

Capus

Ruská společnost Kapous Cosmetics vyrábí profesionální barvy, které neobsahují čpavek. Vlastnosti produktů pod touto značkou jsou jasné barvy, lesk, udržitelný efekt. Složení barev je vyváženo látkami chránícími strukturu díky hydratovanému hedvábí (vytváří ochranný film z UV záření).

Matrix

Zlato, zlatý matice. Stříbro je pouze součástí profesionální palety Matrix. Kolekce POP-ART „Odolné zbarvení“, „Pokrytí šedivými vlasy“ zahrnuje sérii, která dává dříve natřeným, šedým nebo přírodním vlasům bohatý lesk. Dobrá barva obsahuje pečující komplex ceramidů.

Loreal

Paleta barev na vlasy L'Oreal pomáhá vytvořit jedinečný obraz bez ohledu na délku a stav vlasů. Účinek plného pokrytí šedivými vlasy, zesvětlení na třech tónech, je legendární kvalitou výrobků L'Oreal. Vděčí za svou jedinečnost inovativnímu vývoji, který posiluje kadeře během procedury. Profesionální barvy L'Oreal poskytují bohaté barvy od kořene po špičku.

Estelle

Kolekci výrobce reprezentuje 5 sérií profesionálních barev. Barevný gamut je rozsáhlý, ale prostředky se od sebe liší složením a účelem. Mezi řadami Estel jsou výrobky bez čpavku, speciální linka pro šedé vlasy. Tónovací balzámy, pěna po vyjasnění a malování inovativním systémem pro posílení struktury jsou exkluzivním vývojem ESTEL Professional.

Barevné palety pro barvy vlasů

Najít perfektní odstín vlasů pomáhá paletu barev. Výrobní podniky tradičně prezentují svůj vývoj ve formě katalogů (půdorysů, palet), kde jsou čísla vzorků a složení. Paleta však slouží pouze jako vodítko a ukazuje přibližný výsledek barvení, který do značné míry závisí na typu, struktuře, stavu vlasů.

Garnier

S nezměněnou kvalitou produktů vyrábí Garnier různé série:

  • Krémová barva Olia obsahuje oleje v naprosté nepřítomnosti amoniaku, takže se při aplikaci nerozšíří.
  • Tři typy olejů, trvanlivý pigment, šedé zbarvení jsou všechny rysy série Color Neycherals s popelem do ultra černé palety.
  • Květinové oleje a perleť se staly součástí série Color Sensation: kadeře se lesknou, barva trvá dlouhou dobu.

Syoss

Německá kvalita výrobků Společnost Syoss (Sios) pomohla získat tyto nástroje od kadeřníků. Kombinace přírodních extraktů s vitamínovými komplexy odlišuje barvy Sios od ostatních výrobků, jako je trvanlivost a dlouhotrvající efekt. Výrobky této značky neruší strukturu, listy kudrlinky měkké, chrání vlasy před vnějšími negativními faktory.

Loreal

Rovnoměrnost zbarvení je to, co nominace Loreal Excellence (Excellence) paleta barev vlasů vyhraje, kdyby musela projít odlitkem a vést žebříček barvících kompozic. Nejlepší produkt společnosti L'Oreal patří do vysoké cenové kategorie, ale výsledek stojí za vynaložené peníze. Dalšími výhodami této série byly pohodlí při aplikaci a velmi jemná příjemná vůně.

Odstíny

Volba jasných odstínů, teplých nebo studených tónů - to vše slouží jako prostor pro ztělesnění touhy ženy přidat do jejího obrazu chuť. Očekávejte, že výsledek barvení bude odpovídat obrazu na obalu, není nutné. Profesionální přístup zahrnuje i další kritéria, přičemž pro kadeřníka slouží dispozice jako základ: je nutné promíchat barvivo, oxidační činidlo a další složky s ohledem na délku a stav vlasů.

Blondýnka

Blond odstíny zůstávají oblíbenými bez ohledu na módní trendy. Světlé kadeře dávají obraz ženskosti, něhy, takže mnoho výrobců dává těmto barvám krásná jména, například zlatou vanilku nebo perlu. Od tónů popela, mědi a platiny až po pšenici nebo béžovou - to je řada dostupných barevných variant pro proměnu v blond.

Světle hnědé vlasy

Lehká, střední, tmavá gama blond slouží jako základ pro návrat k přirozenému vzhledu. Pigmenty barviv slouží pouze jako zdvih zdůrazňující krásu tohoto gama, více světle hnědý je vhodný pro ženy jakéhokoliv typu barvy. Světle hnědou barvu by měli vybírat zástupci spravedlivého pohlaví, kteří hledají přírodní krásy.

Brunetka

Tmavé vlasy fatálních brunetek z nich dělají tajemné krásy. Nejširší paleta pomáhá zdůraznit přirozenou krásu tmavovlasých mladých dám: červené, kaštanové, lilkové, švestkové, modro-černé nebo havranské křídlo. Hluboká barva se nezdá nudná, pokud ji zředíte prameny světlejšího odstínu, například černá s čokoládovým podtónem vypadá neuvěřitelně bohatě.

Hnědé vlasy

Okouzlující hnědé vlasy ženy mají vlastní jedinečnou paletu hnědých tónů: kaštan, měď, korály. Přírodní styl, který převládá ve všech zbarveních posledních několika sezón, pomáhá vytvářet čokoládové odstíny vlasů. Výsledkem postupu pro proměnu v hnědé vlasy bude účinek zdravých vlasů a přetečení je úspěšná variace na téma, jako byste se právě vrátili z odpočinku na moři.

Módní odstíny 2022-2023

Současný trend zůstává přirozený. Nenechte si radikální změnu barvy vlasů, preferují odstíny tří odstínů světlejší nebo tmavší než přirozená barva. Mezi možnosti pro přírodní blondýna je lepší dát přednost zlaté, a brunetky věnovat pozornost odlesku fialové. Caramel bude i nadále favoritem módy pro každého, a to dává smysl pro rudovlasé dívky přidat prameny pastelových barev.

Tabulka míchání vlasů

Zvláštním kompasem na světě nejširší palety odstínů je tabulka, která dává představu o výsledku míchání barev různých tónů. Neexistuje žádná absolutní záruka, existují pouze obecná doporučení, která pomáhají získat co nejblíže k požadovanému výsledku. Směšovací stůl poskytuje vodítko, na kterém se můžete pohybovat, a pak aplikační technologie, s přihlédnutím ke kombinaci barev a hloubky odstínu, pomáhá dosáhnout výsledků.

Video: jak vybrat správný odstín vlasů

Existují techniky, které dávají jasnou představu o tom, jak si vybrat odstín vlasů, jak zjistit počet barev? Touha transformovat - tlačí ženy, aby našli správnou barvu, ale jen málokdo má jasnou představu, jak si vybrat odstín. Zbývá vám jen pár minut, abyste zjistili, jak se vaše barva vlasů přizpůsobí barvě vašich očí.Toto video také popisuje některé další aspekty, které vám pomohou vybrat správnou barvu pro vaši barvu vlasů.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: