Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nebezpečí lidské infekce parazity stále existuje. Helminth vejce, pro nás neviditelná, jsou na zelenině, ovoci, různých površích, domácích potřebách, penězích. Je možné obývat červa, jednoduše držením kliky dveří. Protože lidské tělo je vítaným útočištěm mnoha bakterií a virů, je nutné tělo pravidelně čistit. Účinný nástroj pro toto je považován za triádu parazitů. Jaké jsou výhody tohoto lidového léku?

Výhody očištění těla parazitů pomocí triády

Červi a jiné druhy parazitů, kteří žijí v těle, nepříznivě ovlivňují stav lidského zdraví:

 • produkují toxiny;
 • kazit krev;
 • inhibovat činnost střeva;
 • stimulovat bolest v různých částech těla;
 • potlačit imunitu;
 • vyvolat ucpání struskami tkání a buněk;
 • interferují s normální funkcí jater a žlučníku;
 • zhoršit stav kloubů;
 • způsobuje alergie;
 • může způsobit rozvoj nádorů.

Jak se zbavit parazitů v těle? Příjem triády pomáhá odstranit jakýkoliv druh červů, které jsou usazeny v těle a účinně očištěny od toxinů / toxinů. Parazitologové doporučují uchýlit se k této metodě léčby a prevenci helminthiasis, jak lidové prostředky pro parazity v lidském těle nemají prakticky žádné vedlejší účinky.

Jak si vzít

Nejen dospělým ženám, mužům, ale i nejmenším dětem hrozí riziko, že budou mít červy a červy. Jak očistit tělo parazitů? Při studiu nejjednoduššího života v lidském těle, Hilda Clark, slavný americký naturopat, empiricky zjistil, že existují tři přírodní látky, které mohou účinně řešit parazity v domácnosti. Jedná se o semena hřebíčku, pelyněku a ořechové kůry, které se v komplexu nazývají triáda z parazitů.

Prášek z červeného dřeva

Takové parazitické bylinky, jako je tyran a pelyněk, se používají již od starověku. Oni byli také používáni proti houbám a scoria. Bylinná výzdoba se používá k inhalaci, takže léčivá pára proniká do dýchacích cest člověka a ničí plicní parazity, bakterie a viry. Podle metody Clark je prášek z pelyňku používán jako anthelmintické činidlo. Za tímto účelem:

 1. Tráva se suší a drcuje.
 2. Vezměte prášek by měl být rostoucí, počínaje ½ lžičky. za den, až 7 lžiček.
 3. Dávkování by se mělo zvyšovat pomalu - každou půlku lžičky. Průběh léčby trvá rok.
 4. den

Hřebíček Prášek

Program amerického naturopata navíc zahrnuje příjem rozdrcených hřebíček. Koření má silný antiparazitický účinek a má trochu hořkou chuť. Hřebíček paraziti na prázdný žaludek. Za tímto účelem:

 1. Zrna se rozemele pomocí mlýnek na kávu.
 2. První den, měli byste vzít 1 semeno, na druhé - 2, na třetí - 3.
 3. Trojnásobná dávka pokračuje v následujících 10 dnech.

Tinktura z černého ořechu

Chcete-li připravit oříškovou tinkturu, měli byste:

 1. Vezměte 15 kůží nezralých vlašských ořechů a vložte je do 500 ml vodky nebo alkoholu, měsíc nechte na světlém místě (na okně).
 2. Po převedení kapaliny na tmavé chladné místo a zahájení léčby.
 3. Chcete-li odstranit parazity, musíte nejprve vzít 1 kapku tinktury ½ lžíce. zvýšení denní dávky vody.
 4. Když dávka dosáhne 2 lžičky. tinktury na půl sklenice vody, přidejte jeho množství již nestojí za to.
 5. Průběh léčby je 1 rok, doba prevence je zkrácena na 1 měsíc.

Ruská triáda podle metody Dr. V. A. Ivančenka

Další populární antiparazitický program navrhl ruský vědec V. A. Ivanchenko. Obsahuje dvě varianty. První vychází z výše popsané techniky Hilda Clark. Ruský lékař změnil dávkování a první složku programu boje proti parazitům. Druhou možností je použití zcela odlišných lidových prostředků. Zvažte obě metody léčby:

 • První metoda. Vzhledem k tomu, že v mnoha oblastech Ruska matice neroste, vědec nahradil komponentu tyranem, který má podobný účinek. K přípravě ruské troychatky z parazitů je používána rovnováha lékárny, míchání 30 g pelyňku s 50 g hřebíčku a 100 g tansy, předmletí surovin. Chcete-li mít hotový výrobek by měl být nejprve 1 lžička, Na druhý den - 2 lžičky, A na třetí - třikrát denně, lžička s kopcem před jídlem na půl hodiny.
 • Druhá metoda. Vezměte kmín, suché kalamáry a měsíčku v poměru 1: 1: 2. Vezměte trojici stejným způsobem, jak je popsáno v první metodě. Průběh léčby parazitů není kratší než 2 týdny.

Složení a prospěšné vlastnosti trojice Evalar

Lék obsahuje 3 hlavní složky: extrakt z pelyňku, tyran a hřebíček. První zvyšuje činnost trávicího ústrojí působením dráždivých chuťových pohárků. Palina je účinná proti parazitům, virům, plísním a patogenům, včetně chlamydií. Navíc tato rostlinná složka urychluje tok žluči. Hřebíček má podobné vlastnosti, aktivně ničí škodlivé mikroby, a proto je považován za přírodní antiseptikum. Tansy kromě toho, že poskytuje antiparazitární působení, urychluje trávení.

Výrobky Eviva jsou považovány za bezpečné, protože obsahují pouze přírodní složky. Je účinný proti parazitům (zejména střevním invazím helminthic). Kromě toho, triáda tohoto výrobce je doporučeno RAMS jako obecné tonikum, které zlepšuje fungování trávicího traktu. Podle hodnocení existují pozitivní výsledky léčby pacientů infikovaných ascariasis, giardiasis a enterobiasis.

Návod k použití a dávkování pro dospělé a děti

 1. První způsob: vzít triádu z parazitů třikrát denně, 2 kapsle. Průběh léčby je až 2 měsíce. Je zakázáno používat trojici dětí do 12 let.
 2. Druhý způsob: pít triádu, zvyšovat dávku. První den si vezměte 2 kapsle 1krát, na druhou, dvakrát pijte triádu, třetí - třikrát. Poté dávka zůstane nezměněna po dobu 9 dnů. Tento způsob přijímání triády je lepší použít pro prevenci a ne pro léčbu parazitárních onemocnění.

Video recept: jak udělat triádu vlastníma rukama

Recenze

Eugene, 32 let

Po diagnóze parazitárních onemocnění se ukázalo, že mám helmózu. Zpočátku jsem si vzal prášky předepsané lékařem, poté, co mi byla doporučena triáda z parazitů společnosti Evalar. Postupoval podle pokynů v návodu. Zpočátku se mé zdraví zhoršovalo (varovalo mě, že to tak bude), poté, co se stala mnohem lepší. Opakované analýzy ukázaly, že paraziti jsou mnohem menší.

Sofya, 46 let

Pokud jste připraveni na hroznou intoxikaci - vezměte si trojici. Věřím, že pokud se člověk cítí dobře, neměli byste začít vážnou léčbu. Je pravděpodobné, že bude stimulovat masivní smrt parazitů (které vám nezpůsobí vážné poškození) a v důsledku toho začne otrava orgánů a krve. To vše by mělo být provedeno pod dohledem lékaře.

Julia, 35 let

Nevím, jak někdo, ale ruská triáda mi hodně pomohla, a to nejen v boji proti parazitům. Poté, co jsem podstoupil léčbu, byla pleť mé tváře očištěna (dříve zde byly neustálé hnisavé vyrážky), střeva začala fungovat dobře, objevilo se ještě více energie. Metodu doporučil můj lékař, který objevil červy, za které je velmi vděčný. Každoročně doporučil trojnásobek takového čištění, aby se zabránilo opětovné infekci.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: