Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Krása je nejmocnější zbraní každé ženy, takže zástupci spravedlivého sexu nešetřují ani úsilí, ani peníze na péči o jejich vzhled. Čištění obličeje pomocí hardwarových kosmetických metod je možné jak pro ženy, tak pro muže, ale první se procedury účastní mnohem častěji. Informace o různých typech služeb a možností.

Co je to čištění obličeje v kabině

Mnohočetné akné, černé tečky, černé tečky nebo jiné výrazné nedokonalosti pleti jsou vždy důvodem, proč začít hledat prostředky boje proti onemocněním. Když je tělo v pořádku a domácí léky jsou stále bezmocné, je čas obrátit se na kosmetology. V závislosti na stavu pokožky vám bude nabídnuto ruční nebo hardwarové čištění obličeje. Mluvit o tom, který z nich je pro vás to pravé, bude možné až po prvním zasedání.

Mechanické

Pokud jste vlastníkem problémové pleti s velkým počtem zablokovaných pórů a černých skvrn, může být metoda ručního čištění účinnější. Podstatou postupu je postupné mačkání každého pupínku ručně. S pomocí lupy bude kosmetička schopna vidět i ty nejmenší nedokonalosti a odstranit je. Nevýhoda takového účinku na kůži je zvýšená bolest v některých oblastech. V seznamu dávek můžete učinit malou cenu a rychlou úlevu od viditelných zánětů.

Nezapomeňte věnovat pozornost místnosti, ve které se provádějí manipulace s pokožkou, nástrojům a tvaru, ve kterém je kosmetička oblečená. Nejmenší infekce může proniknout do otevřené rány, což může vést k ještě katastrofálním následkům. Pamatujte si, že je to nezbytné a že absolutní kontraindikace pro takové čištění je růžovka. Tento zákrok při menstruaci se nedoporučuje: je možné zvýšené uvolňování krve z exponovaných komedonů.

Vakuum

S mastnou pletí jsou póry automaticky kontaminovány, což nejenže způsobuje ošklivý lesk, ale také přispívá k tvorbě vyrážek. Pokud se vám dokonce nelíbí myšlenka na ruční čištění kůže, můžete se uchýlit k účinkům vakua. Procedura je prováděna kosmetologem pomocí speciálního přístroje, který přitahuje kůži k jejímu upevnění a je zcela atraumatický. Negativní stránka této odrůdy je nedostatečná hloubka průniku, takže pokud máte vážné kožní léze, pak vakuum neukládá.

Laser

Podle hodnocení lidí používajících tuto metodu je laserová expozice jedním z nejoptimálnějších z hlediska účinnosti. U nerovných pleti, pigmentových skvrn a jiných defektů je tato metoda jasně ukázána. Bezkontaktní laserový paprsek působí destruktivně na mrtvou část kůže a stimuluje regenerační procesy. Současný módní postup má však řadu negativních aspektů:

 • léčení může trvat dlouho, během něhož je používání kosmetiky zakázáno;
 • vysoké ceny.

Vzhledem k aktivitě slunečních paprsků je nemožné provádět tyto manipulace s kosmetologem v létě a navíc, pokud existují kontraindikace. To může situaci zhoršit. Škodlivé čištění obličeje laserem kosmetologem pro následující kategorie klientů:

 • těhotné ženy a kojící matky;
 • trpící epilepsií;
 • s kožními onemocněními v akutním stadiu;
 • mladých lidí do 22 let.

Galvanické

Základem této metody je vliv na kůži zařízením, které vydává elektrický proud určité síly. Udělejte to, aby se póry rozšířily, aby se odstranily shluky přebytečného tuku. Tento způsob čištění je tak hluboký, že je schopen vyčistit dobře ucpané póry. Zasedání jsou ukazována pouze majitelům mastné nebo kombinované kůže, pro suchou pokožku - účinek může být katastrofální. Cena procedury je atraktivní, ale není tomu tak v případě, kdy to musíte udělat pravidelně. Mazivo je zcela odstraněno a při častém zásahu mohou zasychat.

Ultrazvukové loupání

Částice mrtvé kůže podléhají pravidelnému odstraňování, protože výrazně poškozují vzhled. Pomocí speciálního zařízení, které vyzařuje ultrazvukové vlny, je vrchní vrstva kůže odstraněna kosmetičkou bez vážných následků s mírným vibracím. Kromě všech kroků spojených s procedurou, takové čištění obličeje kosmetologem začíná úpravou krytů minerální vodou. To se provádí za účelem odstranění kontaminujících mikročástic z pórů, které se následně odstraní ultrazvukovým zařízením.

Chemické

Kožní defekty v kosmetických salonech lze eliminovat pomocí kyselin - salicylových, ovocných nebo glykolových. Jejich činnost je podobná a snaží se zbavit póry znečištění. Tento typ čištění může být kombinován například mechanickým způsobem. V takové situaci stojí za to začít chemickým peelingem, protože kyseliny mohou po manuálním očištění konzumovat kůži.

Co je nejúčinnější čištění obličeje?

O efektivnosti metody můžete mluvit tak, že uvidíte člověka a jeho kůži. Pravidla:

 1. Pro osoby s vyrážkami v akutním stadiu je znázorněno mechanické čištění, které bude účinnější než jiné. Ostatní s takovým obrazem nelze udělat.
 2. Pokud nejsou viditelné vady, ale kůže je nerovnoměrná a při použití make-upu je to nápadné, laserové čištění je to, co potřebujete.
 3. V případě příliš mastné kůže a černých skvrn může být vhodná kterákoliv ze zbývajících metod.
 4. Každý si můžete vyzkoušet individuálně a od ceny zjistit, které čištění obličeje je pro vás nejlepší.

Cena čištění obličeje kosmetička

Kolik bude tento postup stát, bude záviset na konkrétní klinice a městě. Například v Moskvě bude mechanické ošetření pokožky stát v průměru 1 800 rublů. Expozice podtlaku je levná - 2000 p., Ultrazvuk - 3000 p., Elektrický proud - 1200 p. Pro očištění obličeje s kyselinami v moskevských salonech budete mít od 1000 do 3500 p. Pokud vás zajímá, kolik stojí čištění obličeje laserem, cena se pohybuje od 10 000 do 30 000 s.

Jak se provádí čištění obličeje kosmetička

Bez ohledu na cenu a pohlaví (při návštěvě kosmetické místnosti pro muže nebo v salónu pro ženy) zahrnuje komplexní postup řadu povinných kroků. Profesionální čištění obličeje, i když je levné, by mělo být prováděno v souladu se všemi hygienickými požadavky a obsahovat následující kroky:

 1. Čištění pomocí gelů a pěn aplikovaných na obličej speciální stěrkou. Je nutné pečlivě odstranit všechny nečistoty.
 2. Odpařování, určené k naparování pokožky.
 3. Hlavní postup zvolený klientem dle katalogu s přihlédnutím k jeho funkcím.
 4. Měkký peeling pro odstranění všech zbývajících mrtvých částic.
 5. Maska, zužující póry.

Foto: obličej po čištění kosmetička

Zpětná vazba od zákazníka může být subjektivní, protože zobrazení efektu může nějakou dobu trvat. Osoba, která se rozhodne zvolit si postup pro sebe, více fotografií poskytne smysluplnější pomoc. Mohou si všimnout rozdílu mezi počátečním stavem kůže na obličeji a výsledkem očištění po plném zotavení. Můžete také sledovat proces hojení a vyhodnotit rizika.

Video

Recenze

Yana, 23 let

Jako vlastník problémové pleti, když jsem slyšel pozitivní odezvu od kamaráda o tom, že jde o kosmetičku, pomyslel jsem si na čištění obličeje. Volba padla na mechanické, protože mám spoustu uzavřených komedonů. Samotný postup mi připadal nesnesitelně bolestivý, slzy mi neustále tekly. Jeden měsíc po odstranění se objevil zánět.

Evgenia, 21 let

Na mé narozeniny si moje sestra koupila certifikát z internetového obchodu: ultrazvukové peelingové sezení. Když jsem přišel k kosmetičce, všiml jsem si, že kancelář je čistá a to, co se dotýká mé tváře, je rozbaleno přímo přede mnou. Byl jsem potěšen samotným peelingem. Neříkám, že mám hodně akné, jen malé znečištění, s nímž se ultrazvuk dobře vyrovnal.

Polina, 25 let

Abych mohl bojovat s černými tečkami, rozhodl jsem se za cenu zaplatit tucet různých prostředků. Většina se ukázala jako zbytečná. Rozhodl jsem se jít k kosmetičce, která mi poradila s chemickým peelingem. Po něm jsem se dlouho nepoznala, můj obličej byl opravdu očištěn. Účinek trvá pouze měsíc, pak se musí postup opakovat.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: