Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ideální linie rtů jsou snem každé dívky, ale ve skutečnosti jsou frustrováni nedostatkem objemu nebo vizuálně znatelnou asymetrií kontury. Objevuje se komplex méněcennosti, víra v sebe mizí. K odstranění takového kosmetického defektu se doporučuje korekce rtů kyselinou hyaluronovou, která tento problém s kořením rychle vyřeší.

Hyaluronová kyselina

Použití této přírodní složky dává rtům baculatý vzhled, mění jejich přirozený objem a tvar. Skutečné fotografie s výsledky práce kosmetologa zapůsobí na všechny ženy, zatímco mnozí, vzhledem k cenové dostupnosti, neváhají souhlasit s takovým postupem kosmetologie. Kyselina hyaluronová v rtech je kategorie obrysových plastů a tato látka má příznivý vliv na stav pokožky. Hyaluronka sama o sobě řídí rovnováhu vody na buněčné úrovni, působí bez vedlejších účinků.

Jak pumpovat rty

Pokud budete potřebovat pumpovat houbu bez vedlejších účinků, žena může bezpečně používat kyselinu hyaluronovou. Přípravné činnosti jako takové nejsou nutné - složky jsou přirozené, jejich činnost je cílená, měkká. Zasedání se koná v nemocnici za účasti profesionála, předběžná hospitalizace není jmenována. Injekce trvá pouze 15-30 minut volného času, po které je dokončena procedura zvětšování rtů. Postup akcí je následující:

 1. Nejprve musíte určit požadovaný tvar a objem, diskutovat všechny nuance s kompetentním kosmetologem.
 2. Poté lékař provede lokální anestézii požadované oblasti, za tímto účelem za použití gelu injekce do oblasti dásní.
 3. Účinek anestezie je dočasný - ne déle než 30 minut. Ve specifikovaném časovém intervalu je nutné pumpovat kůži kolem rtů hyaluronem, použít pro tuto subkutánní injekci.
 4. Progresivní kosmetika jako Juviderm, Ultra nebo Surgiderm se používá jako plnivo.
 5. První vstřikování se provádí ve střední části horního řezu, všechny následující se provádějí výhradně podél obrysu.
 6. Po ukončení relace je nutná rehabilitační doba, pečlivé sledování celkového stavu pacienta, kosmetologa.

Edém po zesílení rtů kyselinou hyaluronovou

Vzhledem k tomu, že tato kosmetická procedura je doprovázena porušením integrity měkkých tkání, nepatrné komplikace po skončení sezení a ukončení působení lokální anestézie nejsou vyloučeny. Otok po zesílení rtů kyselinou hyaluronovou je tak častým jevem, který při absenci kontraindikací sám o sobě zmizí během 2-3 dnů rehabilitace. Před nalepením plniva ve zvolené technice je prokázáno, že studuje kontraindikace existující v instrukci. V opačném případě můžete zhoršit zdravotní stav, vyvolat příznaky intoxikace.

Co nemůže být po zvětšení rtů

Aby bylo možné získat krásný úsměv na výstupu, je nutné striktně dodržovat všechna lékařská doporučení. V opačném případě můžete zkazit plánovaný výsledek, vyvolat zdravotní problémy. Po zesílení rtů není možné nejprve použít dekorativní kosmetiku, doporučuje se provést chladící obklady, aby se odstranila dočasná nafouknutí. Další omezení, která se vztahují na rty po kyselině hyaluronové, jsou uvedena níže. To je:

 • Nedoporučuje se lízat houbu, jinak se nelze vyhnout loupání.
 • Je zakázáno používat kvalitní nebo zpožděnou dekorativní kosmetiku.
 • Zpočátku omezit aktivity aktivního sportu.
 • Zpočátku se zvýšenými rty kyselinou hyaluronovou vyhýbejte tomu, aby šel do bazénu, vany, sauny.
 • První dny po zasedání vyloučily použití alkoholických nápojů, kořeněných jídel.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou - účinky

Tento způsob, jak změnit trochu, transformovat něčí vzhled bude stát klienta levně, ale individuální konzultace s kosmetologem je důležité předem. Účinky zesílení rtů mohou být doprovázeny krátkodobou kosmetickou vadou, která nepředstavuje vážné ohrožení zdraví pacienta. To je:

 • modřiny, hematomy v místě vpichu;
 • utěsní horní a dolní houbu;
 • zvýšené opuchnutí;
 • lokální reakce v ojedinělých případech;
 • rozmazaný obrys;
 • alergické reakce;
 • bolest první 1-2 dny po zákroku.

Zlepšovače rtů

Při výběru kosmetického přípravku je důležité se zaměřit nejen na jeho náklady, ale také na četné recenze od profesionálních kosmetologů. Zvláště zodpovědný by měl být výběr produktů pro zvětšení rtů, jinak mohou být účinky estetického postupu nečekané. Recenze uvádějí, že je žádoucí věnovat pozornost následujícím účinným a bezpečným lékům:

 • Německá firma Pluryal;
 • Stylage od francouzského výrobce;
 • Teosyal ze Švýcarska;
 • Američan Juvederm;
 • Produkce Restylane Švédsko.
 • Cena za zesílení rtů kyselinou hyaluronovou

Většina pacientů, kteří mají zájem, je obzvláště znepokojena cenou postupu. Otázka, kolik stojí zvýšení rtů, zaujímá vedoucí postavení ve vyhledávačích. Náklady na procedury závisí na klinice, kosmetickém salonu, stejně jako cena výrobce plniva kyselinou hyaluronovou. Ceny se v průměru liší až na 15 000 rublů, které budou muset být obětovány ve jménu krásy.

Foto: zvětšení rtů - před a po

Pokud uděláte zvýšenou ochranu rtů kyselinou hyaluronovou, výsledek potěší i ty rozmarné a náročné. Recenze a fotografie hotových děl opět zdůrazňují, že takové drobné změny vzhledu výrazně zvýší náladu, zvýší se jejich sebevědomí a poskytnou důvěru v sebe. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je snem mnoha žen, je zcela realizovatelné - postup je trochu bolestivý, dobrý lék je drahý, ale výsledek stojí za to. Koneckonců, jste unaveni z chytání zájem názory mužů.

Video

Recenze

Anna, 26 let

Ceny za injekce s kyselinou hyaluronovou jsou přemrštěné, s mým platem takovou radost nikdy nepotáhnou. Alternativou je zvážit domácí masáž. Několik jednoduchých cvičení ve vašem volném čase, a rty dostat správné množství. Navíc extra hydratační lidové prostředky. Výsledkem je šik, to mi vyhovuje úplně.

Arina, 30 let

Po prvním kurzu Juvederm byl obrys rozmazaný a obličej byl bez výrazu, bolestivý. Bála jsem se, že takový výraz zůstane navždy a na vlastní náklady. Výsledkem je, že extra opuch se postupně vytratil, rty získaly požadovaný objem a výsledek se mi opravdu líbil.

Svetlana, 33 let

Tak co, drahé. Mimochodem, musíte milovat sami sebe. Neustále investuji spoustu peněz do vlastní tváře a na minutu jsem toho nelitoval. Bolestivé injekce s kyselinou hyaluronovou dělají volvola viderm na klinice, zvětšování rtů je poskytováno po dobu 6 měsíců.

Marina, 24 let

Zvětšení rtů je dobrý postup, pokud nechcete ušetřit na přípravě. Byla jsem nabídnuta možnost rozpočtu, takže obličej byl pokryt kopřivkou. Už žádný nárůst by nechtěl, jen aby se vrátil ke svému obvyklému vzhledu. Je-li rozhodnutí učiněno, musíte si vybrat pouze kvalitní léky, využít služeb elitních klinik - neukládejte.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: