Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Mnoho žen, které jsou líní, aby své tělo v pořádku, hledají levné pilulky na hubnutí v naději, že některé levné léky pomohou jejich tělo vyrovnat se s přebytečnými tuků. Poptávka vytváří nabídku, takže domácí, čínské, korejské a další farmaceutické společnosti vyvinuly takové nástroje a soudě podle hodnocení, většina z nich se ukázala být, byť levná, ale velmi účinná.

Druhy prášky na hubnutí

Dnes farmaceutické společnosti vyvinuly mnoho druhů tablet, které pomáhají ženám (a mužům) zhubnout. Všechny - drahé a levné pilulky na hubnutí - jsou běžně rozděleny do několika skupin, z nichž každá má na tělo jiný účinek. Než si vyberete pilulku, měli byste znát směr jejich účinků, vedlejší účinky. Existují takové skupiny fondů:

 • náhražky potravin;
 • potlačit chuť k jídlu;
 • poskytnutí stavu sytosti;
 • spalování tuků;
 • laxativa a diuretika.

Poté, co viděli podporu v internetovém obchodě ve formě příznivé slevy, nespěchejte okamžitě objednat poštou tento lék, i když je to tak levné, jak je to jen možné, a to is dopravou zdarma. Vždy pamatujte, že některé přípravky na hubnutí mohou být nejen neúčinné, ale také nebezpečné pro zdraví. Patří mezi ně:

 • psychotropní léky;
 • ty, které snižují vodivost buněk CNS;
 • látky, které zvyšují riziko deprese nebo sebevražedných tendencí;
 • s karcinogenními faktory.

Levné pilulky na hubnutí v lékárnách

Farmaceutické pilulky jsou nejen levné, ale také nejvýhodnější mezi spotřebiteli. Například, mnoho lidí kupuje aktivní uhlí, protože to je levný prostředek pro hubnutí, který, soudě podle recenzí, dává ohromující výsledek. Je třeba poznamenat, že mikrokrystalická celulóza (MCC) má podobný účinek - normalizuje trávení, což přispívá ke snížení tělesné hmotnosti. S ohledem na rozpočtové prostředky na hubnutí v lékárnách, věnujte více pozornosti extraktu zeleného čaje prášku, který nejen spálí tuk, který je pod kůží, ale také bojuje proti celulitidě.

Levné doplňky stravy pro hubnutí

Doplňky zahrnují parafarmaceutické skupiny, které nemají status léků. Složení a cena doplňku stravy se může měnit - budou levné nebo drahé v závislosti na výrobci. Některé levné doplňky stravy pro hubnutí opravdu pomáhají, mají pozitivní vliv na tělo tím, že doplňují vitamíny a živiny v něm, a některé jsou naprosto zbytečné pro dosažení tohoto cíle. V každém případě, před nákupem těchto pilulek, měli byste si pozorně přečíst jejich složení.

Jak se pilulky na hubnutí

Obecně lze říci, že jako takový univerzální recept, který spaluje tuk, neexistuje. To je vysvětleno tím, že každý organismus reaguje odlišně na skutečnost, že se od něj snaží „brát“ své rezervy. Nicméně, podle recenzí, sto procentní výsledek je k dispozici cenově dostupné, levné pilulky na hubnutí. Pokud vezmete i levné léky správně, zajistíte, že budou jednat tak, jak potřebujete. Mechanismus účinku pro všechny levné pilulky na hubnutí je jiný: někteří odstraňují přebytečnou tekutinu, jiní čistí střeva nebo dávají pocit sytosti atd.

Diuretika

Tyto druhy výrobků jsou nejoblíbenější mezi těmi, kteří chtějí zhubnout. Diuretika pro hubnutí obsahují rostlinné extrakty, které odstraňují tekutinu z těla, v důsledku čehož dochází ke snížení tělesné hmotnosti. Nevýhodou jak levných, tak drahých diuretických pilulek je, že po zastavení příjmu se vrátí kilogramy a díky ztrátě vody se objeví svalová slabost, srdce je narušeno. Pokud se rozhodnete zhubnout pomocí těchto nástrojů, dávejte přednost bezpečným možnostem:

 1. Furosemid - známé pilulky, které jsou oblíbené u dívek s anorexií. Užívání pilulek na doporučení v návodu, můžete pomoci tělu odstranit přebytečnou vodu.
 2. Torasemide - levné léky na hubnutí, které mají výrazný diuretický účinek, jehož trvání je delší než u furosemidu.

Očista těla

Když je tělo zbaveno trávené potravy a přebytečné vody, je to bezpečná metoda hubnutí. Doporučuje se tyto látky krátkodobě pít, protože dlouhodobé užívání může způsobit riziko odstranění užitečných látek. Existují takové čistící prášky na hubnutí:

 1. Turboslim . Inzerované, ale levné pilulky, mají laxativní účinek. Kapsle rychle odebírají potravu, kvůli které nejsou kalorií ukládány jako tuk. Účinek léčiva je ukončen bezprostředně po ukončení podávání
 2. Fitolax . Žvýkací tablety, které stimulují činnost střeva v důsledku zvýšené peristaltiky, zlepšené sorpční a evakuační funkce orgánu trávení.

Léky na spalování tuků

Levné a účinné pilulky na hubnutí, s vyváženým složením, mohou skutečně zničit již existující tuky, zatímco budou stále bránit hromadění nových. Při použití tohoto druhu léků je však nutné upravit výživu: soda, sladkosti, tučné potraviny. Existují například takové levné léky na spalování tuků:

 1. Lida Čínský lék, jehož aktivní složkou je sibutramin (derivát amfetaminu). Vzhledem k této silné složce, tělo nemůže "zásobit" tuků.
 2. Orsoten . Málo známý lék obsahuje léčivou látku, jejíž účinek je zaměřen pouze na hubnutí. Jeho účinnost spočívá ve spotřebě nahromaděného tuku a překážce hromadění nových.

Snížení chuti k jídlu

Tento druh pilulky má silný vliv na nervový systém, díky kterému je pocit hladu otupený. Léky, které potlačují chuť k jídlu, se také nazývají anorektika a jsou vhodné pouze pro ty, kteří se přejídají jako hlavní příčina obezity. V prodeji jsou různé pilulky, které snižují chuť k jídlu a potlačují pocit hladu, mezi nimi jsou:

 1. Reduxine - jeden z nejpopulárnějších prostředků pro hubnutí. Léčivou látkou tablet je sibutramin. Ovlivňující centrum nasycení, které se nachází v hypotalamu, látka prodlužuje působení norepinefrinu a serotoninu, díky čemuž je po dlouhou dobu blokován pocit hladu.
 2. Goldline . Levné indické lék, populární s odborníky na výživu, které lze zakoupit v lékárně na předpis. Želatinové tobolky ztrácejí pocit hladu u lidí a díky tomu se snižuje příjem kalorií.

Tablety, které blokují absorpci sacharidů

Vzhledem k levné léky na hubnutí, stojí za to věnovat zvláštní pozornost "blokátory". Mechanismus jejich působení spočívá v tom, že blokují enzymy, které štěpí sacharidy, nebo je nevratně váží složkami potravy, a pak je vylučují z těla. Mezi dobré a levné „blokátory“ patří:

 1. Glukobay . Účinně inhibuje trávení sacharidů a jejich vstřebávání v tenkém střevě. Výsledkem použití takového nástroje bude snížení růstu koncentrace glukózy v krvi, která vstupuje do těla v potravinách obsahujících sacharidy.
 2. Glucophage - odkazuje na levné prášky na hubnutí, s prakticky žádné vedlejší účinky. Léčivou látkou je metformin, který snižuje hladinu glukózy a cholesterolu, což je u lidí s nadváhou často příliš vysoké.

Jak užívat léky na hubnutí

Všechny levné produkty hubnutí mají instrukce s doporučeními výrobce ohledně dávkování léku. Nicméně, téměř všechny společnosti varují, že bude mnohem snazší rozloučit se s kilogramy, pokud osoba, která chce hubnout vedle pilulek vyrovnává svou stravu a přispívá k tomu, že jeho tělo zažije fyzickou námahu, i když je minimální.

Dieta prášky Hodnocení

Jeden kurz vyžaduje několik balení pilulek, a náklady na některé fondy mohou dosáhnout až několik tisíc rublů, tolik hledají levné léky na hubnutí. Pro levné, ale efektivní patří:

1. MCC - mikrokrystalická celulóza: \ t

 • Charakteristika: účinná látka - vláknina. Balení po 100 tabletách po 500 mg.
 • Výhody: pomáhá snížit chuť k jídlu vzhledem k tomu, že vlákno bobtná v žaludku, zlepšuje střevní peristaltiku, takže člověk přestane trpět zácpou.
 • Minusy: funkce trávicího systému je narušena, spolu s tukem jsou z těla odstraněny potřebné chemické prvky a prospěšné látky.
 • Cena: od 135 rublů.

2. Turboslim:

 • Charakteristika: obsahuje guaranu, extrakty z řas, bromelain, bylinky a výtažky z citrusů.
 • Pros: potlačuje chuť k jídlu, zlepšuje trávení, má projímavý účinek.
 • Nevýhody: vezměte si přednost jen doma.
 • Cena: od 209 rublů.

3. Orsoslim :

 • Charakteristika: tobolky 120 mg №21, léčivé látky - kofein, oligofruktóza, L-karnitin.
 • Výhody: levné pilulky pro efektivní hubnutí, zvýšení fyzické a duševní výkonnosti, spalování tuků, pomáhají růst svalové tkáně, přispívají k rychlé saturaci.
 • Nevýhody: nástroj poskytuje neefektivní výsledky.
 • Cena: od 145 rublů.

4. Orsoten:

 • Charakteristika: 120 mg tobolky, v balení může být 21, 42 nebo 84 ks. Léčivou látkou je orlistat.
 • Pros: rozebrat tuky, které vstupují do těla s novým jídlem, po kterém opustí člověka přirozeně.
 • Minusy: po průběhu léčby je možný pocit slabosti, nepohodlí.
 • Cena: od 646 rublů.

5. Rakytník americký :

 • Charakteristika: 10 tablet po 0, 2 mg, obsahuje různé bylinky.
 • Pros: urychlit metabolismus, snížit chuť k jídlu, uvolnit střeva.
 • Nevýhody: Příčinou může být nespavost, křeče, arytmie, srdeční infarkt, třes.
 • Cena: od 30 rublů.

Kde koupit pilulky na hubnutí

Všechny výše uvedené levné léky lze zakoupit v lékárnách v Moskvě a Moskevské oblasti. Většina z nich se prodává bez lékařského předpisu, takže si je každý může objednat, protože v on-line režimu to můžete udělat i z Petrohradu as domácí dodávkou. Ti, kteří chtějí koupit Lida hubnutí kapsle by měli vědět, že nejsou prodávány v lékárnách, ale můžete vždy objednat balení v internetovém obchodě.

Cena pilulky na hubnutí

Mezi všemi druhy levných prostředků pro hubnutí, aktivní uhlí nemůže, ale radovat se z jeho lacinosti - jeden balíček stojí v průměru kolem 20 rublů. Ceny ostatních drog jsou také malé:

Jméno

Cena v lékárnách v Moskvě, rublů

Furosemid (40 mg 50 ks)

34-59

Toramasid (5 mg 30 ks)

117-194

Turboslim (čaj na čištění)

209-276

Fitolaky (žvýkací tablety 0, 5 g № 20)

174-203

Lida

Od 990 (v internetových lékárnách)

Orsoten (120 mg 21 ks)

646-696

Reduxin Met

Od 750

Goldline světlo

Asi 600

Glucobay (100 mg №30)

711-811

Glukofág (500 mg №30)

114-327

Orsoslim (0, 39 mg № 56)

145-366

MCC (503 mg №100)

135-168

Video: Nebezpečné pilulky

Lékaři recenze

Maria, odbornice na výživu

Jsem dietolog s mnohaletými zkušenostmi, takže doporučuji svým pacientům pilulky na hubnutí pouze v případech, kdy jim nic jiného nepomůže. Použití mnoha léčiv může způsobit hormonální nerovnováhu, narušit trávicí systém, ale neovlivňuje samotnou tukovou vrstvu.

Fedor Ivanovič, terapeut

Mnoho pacientů se ptá, jak bezpečné jsou pilulky na hubnutí. Na to vždy odpovídám, že je nežádoucí používat takové léky pro ty, kteří mohou sportovat sami - proč narušovat metabolismus? Ano, štěpení tuků probíhá s jejich pomocí, ale často se můžete dostat pomocí jemnějších metod, jako je dieta.

Igor, odborník na výživu

V online lékárnách rozvedl mnoho thajských drog, Číňané, podobně jako princip akce - všechny látky, které jsou v jejich složení, jsou určeny k urychlení štěpení tuků. Mám pozitivní postoj k těmto lékům, ale pouze v případě, že jsou pacienti nejprve vyšetřeni, a vylučuji možná zdravotní rizika.

Chudí Recenze

Marina, 45 let

Saw tablety Modelform, výsledek je velmi potěšen - pilulky nejen mi pomohl zbavit se hrozné chuti k jídlu, ale také přispěl k úpravě stravy, odmítnutí nezdravé potraviny. Jedinou nevýhodou tohoto léku bych poznamenal, že brzy se kilogramy začnou vracet, takže kurz by se měl periodicky opakovat.

Irina, 28 let

Přítel mi dal Reduxin, byl jsem ohromen efektem - trvalo 6 kg měsíčně. Mám podezření, že mohou být návykové, protože v seznamu složek je sibutramin, ale toto je derivát amfetaminu. Rozhodl jsem se přestat, ale moje současné fotky mě nutí jít po jiném nástroji, s bezpečnějším make-upem a pokračovat v hubnutí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: