Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Peroxid je antiseptikum, s nímž může zpracovávat různé řezy a rány. Dříve, s pomocí ní (“hydroperit”), dámy se staly blondýnky. Pomáhá také peroxidu vodíku z nežádoucích vlasů na těle a nejenže je odstraňuje, ale také rozjasňuje. Naučte se používat tento nástroj a vybrat si účinný recept, který vám pomůže zbavit se nežádoucích vlasů navždy.

Výhody odstraňování peroxidu vodíku

Odstraňování vlasů s peroxidem má mnoho výhod. Jen mějte na paměti, že tvrdé, tmavé a tlusté chlupy nebudou pravděpodobně tímto způsobem odstraněny. Aby se zbavili neestetických vlasů, pomáhá majitelům měkkých a tenkých vlasů. Jaké jsou výhody peroxidu vodíku?

 1. Nízké náklady.
 2. Metoda testovaná časem.
 3. Nedostatek bolesti.
 4. Baktericidní - je nepravděpodobné, že by došlo k infekci.
 5. Vynikající bělení kůže.
 6. Dobré bělení.
 7. V průběhu času, vlasy struktura je zničena, oni stanou se více neviditelní pokaždé, a pak zmizí úplně.

Jak odbarvit vlasy peroxidem vodíku?

Nežádoucí chlupy mohou růst všude. Tmavý nebo tlustý chmýří na rukou a nohou - starý ženský problém. Ale ne každý souhlasí s jeho odstraněním mechanickými prostředky, protože v tomto případě se po opětovném růstu chlupy stávají pichlavými, tmavšími. Ženy nemají vždy rád zvýšenou chlupatost v oblasti bikin.

Pokud přerůstání na nohách nebo pažích ne vždy přitahuje pozornost, pak na obličej nebo břicho ženy, přerůstání zřídka vypadá atraktivní. Jiné způsoby - holení, odstraňování chloupků, shugaring a podobně mají někdy za následek podráždění. Pak tato jemná, i když ne tak rychlá metoda zůstává. Jak používat peroxid vodíku z nežádoucích vlasů?

Na nohách a pažích

Tmavé vlasy na pažích jsou v podstatě problémem pro brunetky. Snaha o hladkost kůže ve formě použití holicího strojku nebo jiných mechanických způsobů odstraňování tmavé pistole vede ke zvýšení růstu vlasů a vzhledu štětin. Nejlepší možností, jak dostat ruce nebo nohy do krásného výhledu, bude zesvětlování vlasů. Budete potřebovat:

 • skleněná kádinka;
 • porcelánová mísa;
 • peroxid vodíku 6%, 25 ml;
 • teplá voda, 25 ml;
 • 2 ampule 10% amoniaku;
 • 1 lžička soda
 1. Ve skleněné kádince zřeďte peroxid vodíku teplou vodou.
 2. Nalijeme 50 ml výsledného roztoku do porcelánu. Smíchejte s kapalným amoniakem a lžičkou sody.
 3. Zkontrolujte směs: aplikujte malou kapku na ohyb kolena, pokud po 10 minutách nedojde k alergické reakci, můžete pokračovat v postupu.
 4. V místech, kde je pokožka obzvláště jemná, ji namažte mastným krémem.
 5. Naneste směs, bez otírání, na místa s nežádoucími vlasy. Udržujte asi hodinu.
 6. Omyjte teplou mýdlovou vodou.
 7. Nenechte se strachovat, pokud se kůže v místech, kde je roztok aplikován, zesvětlí - po několika dnech se jeho barva vrátí do původního stavu.

Na tváři

Přítomnost antén, a dokonce i temných, na bradě nebo nad horním rtem ženské osoby je schopna přinést značné nepohodlí a emocionální úzkost. Po odhalení tak citlivého problému se jí ženy snaží co nejrychleji zbavit. Existuje několik způsobů, jak tuto nevýhodu odstranit:

 1. Navlhčete vatový tampon ve 3% roztoku peroxidu vodíku. Každý den, po dobu pěti minut, otřete prostor zbytečnými chlupy. Za pár dní začnou vlasy zesvětlovat, pak se zlomí a nakonec se stanou zcela neviditelnými.
 2. Pěna na holení se smíchá se 6% peroxidem vodíku asi 1: 1. Namažte problémovou oblast. Po 20 minutách opláchněte mýdlem a naneste výživný krém.

V oblasti bikin

V intimní oblasti je možné vypálit nežádoucí vegetaci peroxidem. Vlasy v oblasti bikin se stanou křehkými, tenkými a časem se zcela zastaví. Nevýhodou této metody je potřeba rezervy trpělivosti. Ale pak je naprosto bezpečný a bezbolestný. Perhydrol masť se aplikuje na požadovanou oblast kůže, kterou si můžete objednat v lékárně nebo si ji připravit sami.

Pro výrobu nástrojů potřebujete následující složky:

 • 2 g 30% roztoku peroxidu vodíku;
 • 8 g vazelíny
 • 12 g lanolinu;
 • 1 kapka amoniaku;
 • malý šampon.
 1. Smíchejte všechny ingredience. Poražte je do hladka.
 2. Ujistěte se, že směs není příliš tekutá.
 3. Naneste kompozici na plochu s nechtěnými vlasy.
 4. Po zaschnutí směs důkladně opláchněte teplou vodou.

Lidové recepty

Při pravidelném používání lidových metod zabarvení nežádoucích vlasů se stávají tenčí, křehké a křehké. Nečekejte však, že použijete příliš mnoho peroxidu. Trvá čas a trpělivost, aby se pleť stala hladkou a bezsrstou. Zvažte nejoblíbenější lidové recepty na takové zabarvení.

Peroxid vodíku s amoniakem

 1. Malé množství 5 nebo 10% roztoku peroxidu vodíku se smíchá s několika kapkami amoniaku.
 2. Výsledné řešení pravidelně promazává místo zbytečnými chlupy. Je žádoucí - několikrát denně, nevymyje se.

Peroxid vodíku s amoniakem

 1. 6% peroxid vodíku se smíchá s mýdlovým krémem.
 2. Přidá se 5 kapek amoniaku.
 3. Výslednou emulzi naneste na chlupatou část kůže. Držte po dobu 15 minut.
 4. Pokud pociťujete nesnesitelný pocit pálení, omývejte směs dříve a okamžitě promažte sedativem.
 5. Opláchněte lépe heřmánkovou tinkturou.
 6. Postup se s výhodou provádí jednou týdně.

Přečtěte si také o dalších způsobech, jak oživit vlasy doma.

Video: Jak zesvětlit nežádoucí vlasy

Osvětlení vlasů peroxidem vyžaduje opatrnost a systematické využívání prostředků. Pokud jsou informace lépe formátovány ve formátu videa, podívejte se na níže uvedené video. To vám pomůže vyhnout se chybám při použití lidových metod zesvětlování nežádoucích vlasů a rychle získat požadovaný efekt. Zjistěte více způsobů, jak odbarvit vlasy.

Recenze

Elena: - „Od začátku jara jsem osvětlil vlasy na pažích kolem pupku roztokem hydroperitolu a čpavku. Kvůli zvýšené chlupatosti jsem měl hrozné komplexy. Do léta tento problém zcela zmizel. Osvětlené vlasy asi jednou za dva měsíce, teď, do konce léta, nejsou tam vůbec!

Vika: - „Problém antén mě mučil už dlouho. Nejdřív jsem je vytrhl, tak mi to nevyhovuje. Rozhodl jsem se odlehčit rozjasňující mast. I když jsem nikdy netrpěl alergiemi, na mé kůži se objevilo zarudnutí. Po 40 minutách uplynulo, vlasy se zbledly a zdálo se, že se ztenčily. Jsem velmi ráda!

Maria: - „Moje husté, tmavé a dobré vlasy rostou všude tam, kde to není nutné. Dříve byly odstraněny holením, což vedlo ke zvýšení růstu. V poslední době se snažil zesvětlit kůži peroxidem a čpavkem. Kůže není spálena, vlasy se stávají světlejšími o několik tónů. Zkusím to znovu!

Natalya: - „Nejvíc jsem byla napjatá černými vlasy na pažích. Holící ruce se staly nepřirozeně hladké a pak se rozrostlo hrozné strniště. Od první aplikace zesvětlující masti jsem byl schopen vybělit vlasy! Výsledek mě potěšil! Nepotřebuju plešaté ruce a lehké tenké chlupy na nich jsou to, co potřebujete!

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: