Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nové moderní technologie v oblasti krásy a zdraví dnes poskytují každému člověku vynikající způsoby, jak obnovit tělo. Jednou z takových možností je kosmetická procedura plazmoliftingu. Zjistěte, v jakých dalších oblastech aplikujte silný efekt takových zasedání a zda existují kontraindikace jejich chování.

Co je to plazmové zvedání

Tato inovativní technologie omlazování je založena na aktivaci přirozených regeneračních zásob organismu. Plazmolifting je zavedení lidského plazmatu subkutánně do člověka. Aby bylo možné provést takové injekce, pacient vezme krev ze žíly a pomocí speciálních technik je rozdělen do různých frakcí. Pro plazmové zvedání se používá kapalná plazmová část obohacená destičkami. Co takové injekce dávají? Tímto způsobem expozice v těle se spustí samoléčebné mechanismy, jejichž účinek netrvá dlouho.

Plazmolifting obličeje

Kosmetika je první věc, se kterou jsou tyto injekce spojeny. Plazmolifting pro obličej je postup, jehož výhody mnoho žen už zkoušeli na sobě a viděli mnoho výhod v této technice. Jaký účinek se dosahuje tímto léčebným postupem? Zavedením plazmy do kůže se spouští procesy samohojení, aktivně se vyrábí elastin, kolagen a kyselina hyaluronová. Plasmolifting také pomáhá s akné, s jeho pomocí můžete efektivně řešit jizvy po akné.

Procedura spouští pozitivní změny v hlubších vrstvách kůže, které se téměř okamžitě projeví na vzhledu: dochází ke zpřísnění kontur obličeje, jsou vyrovnány nejzřetelnější známky vadnutí, vrásky. Zdvihací účinek a snížení laxity kůže lze dobře vidět na srovnávacích fotografiích před a po těchto sezeních, ale tento výsledek nelze dosáhnout najednou. Kolik plazmolifting postupů je třeba udělat pro obličej - je rozhodnuto individuálně pro každého klienta, často nejméně 3-4 návštěvy specialisty bude vyžadováno.

Pro vlasy

Jedním z indikací, pro které je považováno za účinné provádět tento postup, je alopecie. Plazmolifikace vlasů je také série injekcí, které se podávají intrakutánně do pokožky hlavy. Plazma, která vstoupila do hlubokých vrstev kůže, aktivuje růstový proces vlasových folikulů a účinně posiluje vlasy a zastavuje plešatosti. Zrychluje regeneraci kůže a eliminuje seborrhea. Jak dokládají častá pozitivní hodnocení zákazníků, po průběhu takových injekcí mizí nadměrný obsah tuku nebo suché vlasové prameny.

Pro spoje

Jak aplikovat tento regenerační postup při léčbě lézí pohybového aparátu? Plazmolifting - co to je, jak ho aplikovat v tomto případě? Injekce vlastní plazmy pomáhají člověku: v místě vpichu se rychle obnoví síť kapilár a do nemocného kloubu začnou proudit další užitečné látky, aby mohla správně fungovat. Plazmolifting pro klouby je účinný v počátečních stadiích artritidy, artróze, poškození menisku. Velkým plusem těchto postupů je, že pomáhají pacientovi vyhnout se operaci.

Ve stomatologii

Vlastnost těchto terapeutických injekcí pro zlepšení regenerace tkání vysvětluje jejich široké použití v zubní praxi. Indikace pro zvedání plazmy ve stomatologii jsou:

 • terapie zánětu periodontální tkáně;
 • odstranění krvácejících dásní, špatný dech;
 • opravy kostí;
 • odstranění zubů uvolněných zubů;
 • upevňovací protézy;
 • rehabilitace po operacích v maxilofaciální oblasti.

V gynekologii

Tento postup je velmi účinný pro ženy nejen pro udržení jejich vzhledu v řádné formě, ale také pro zlepšení reprodukčního systému. Například použití plazmového zvedání v gynekologii účinně působí při léčbě zánětlivých onemocnění. Průběh těchto injekcí je schopen vyřešit mnoho problémů, které dávají ženě spoustu nepříjemných chvil:

 • zahájit proces regenerace poškozených tkání a sliznice pohlavních orgánů;
 • normalizovat měsíční cyklus;
 • posílení svalů pánevního dna;
 • prevenci opakovaných gynekologických onemocnění.

Plazmolifikační postup

Jaké je pořadí těchto zasedání? Než začnete plazmové zvedání, musíte podstoupit předběžný výcvik. Lékař by měl vyhodnotit, zda pacient má kontraindikace k tomuto kurzu, provést krevní testy na infekce, koagulogram atd. Klient by se měl zdržet pití alkoholu, těžkých potravin a léků ovlivňujících srážení krve 3-4 dny před zasedáními. Dále postupujte přímo k postupu plazmového zvedání:

 1. Ve speciální zkumavce, která již obsahuje antikoagulační látku a gel pro separaci krve, se odebírá žilní krev (od 20 do 100 ml, v závislosti na indikacích pro použití).
 2. Tato nádrž se umístí do odstředivky pro oddělení plazmy obohacené destičkami.
 3. Aby byl postup bezbolestný, aplikuje se na kůži anestetikum, na kterém budou pořízeny záběry.
 4. Plazma získaná z krve pomocí mikroinjekcí se injikuje do tkání, kde musí být zahájena regenerace.
 5. Pro vyřešení výsledku se doporučuje provést alespoň 4 sezení s intervalem 1-2 týdnů.

Plazmolifting - kontraindikace a následky

I když se má za to, že tento postup není pro tělo prakticky škodlivý, v některých případech to nelze udělat. Takže, nyní v lékařských kruzích, otázka, zda tato metoda způsobuje takové vedlejší účinky, jako je vývoj rakoviny, je široce diskutována, protože plazmatické injekce stimulují kmenové buňky, které se často podílejí na tvorbě onkologie. Aby nedocházelo k negativním účinkům zvedání plazmy na tělo, je zakázáno provádět postup, pokud má pacient:

 • jakékoli záněty a infekce;
 • nízká imunita;
 • poruchy srážlivosti krve;
 • autoimunitní onemocnění;
 • diabetes;
 • alergie na látky používané během injekce;
 • během těhotenství a kojení.

Cena

Náklady na takový zdravotní stav závisí na tom, jak velké plochy těla budou podrobeny mikroinjekci a na počtu provedených postupů. Průměrné ceny za jeden postup plazmového zvedání jsou následující: \ t

 • pro obličej - 4000-6500 p.;
 • ošetření obličeje, krku a dekoltu - 6000-7500 r.;
 • pichnutí v pokožce hlavy - asi 6000 p.;
 • ošetření strie - cca 3000 r. pro oblast zpracování 10 x 10 cm.

Foto: plazmolifting - před a po

O takovém postupu se ženy rozhodnou tolik po podrobném povědomí o výhodách injekcí v plazmě, stejně jako po pozitivní zpětné vazbě od přátel. Pokud nemáte žádné přátele, kteří by tuto metodu omlazování již vyzkoušeli, podívejte se na fotografii před a po plazmovém zvedání. Tento výběr vám pomůže učinit informované rozhodnutí o potřebě takových injekcí.

Video

Recenze

Vika, 41 let

Dlouho jsem hledal, což by bylo radikálnější zkusit omladit kůži mé tváře. Plazmové injekce byly vybrány poté, co takové setkání úspěšně pracovalo pro mou přítelkyni. Výsledek procedur byl velmi potěšen. Kůže po nich je jako by byla nasycena kyslíkem a vlhkostí, vrásky se zmenšily a obličej svítí zevnitř.

Olya, 37 let

Moje plazmatická zkušenost je negativní. Již před více než týdnem jsem dostal řadu injekcí a stopy a záněty z nich zůstaly velmi nápadné, jen trochu se rozpadlo. Myslím, že je to kvůli mé citlivé pleti - je velmi těžké najít péči o ni. Rozhodl jsem se, že to vložím do hlubokých vrstev.

Nina, 47 let

Průběh těchto procedur mi pomohl hojit se v gynekologii - při léčení cervikální eroze jsem absolvoval injekci plazmy. Po procedurách jsem si všiml značných zlepšení v sobě: lemování mezi periody se zastavilo, bolest v břiše zmizela. I když cena léčby není levná, stálo to za to.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: