Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá dívka sní o brazilském knězi, takže otázka, jak odstranit tuk z stehen a odstranit vyčnívající strany na týden či méně, je zvláště akutní. Pokud jsou hýždě hlavní problémovou oblastí postavy, nezoufejte, protože správná výživa, dobře zvolená cvičení mohou pracovat zázraky hubnutí. Existuje řada účinných metod, jak odstranit tuk a znatelně zhubnout, zlepšit zdraví.

Jak odstranit tuk z boků

Je povinen jednat podle doporučení lékaře, odborníka na výživu a odborného instruktora. Je důležité, aby kosmetický efekt „nenarazil“ na zdraví. Na internetu můžete najít spoustu video instrukcí, které slibují rychlou likvidaci stran, klesající hýždě. Dívka a žena si mohou vybrat nejvhodnější variantu podle schopností svého těla, zdravotního stavu. K účinnému odstranění tuku na stehnech potřebuje přístup komplexní, včetně správné výživy, cvičení, fyzioterapie, kosmetických procedur.

Cvičení

Dívky, které se věnují gymnastice, nemají s postavou takové problémy, protože pravidelně provádějí cvičení na spalování tuků na stehnech a pečlivě sledují svou vlastní váhu. V nepřítomnosti takového školení může žena provádět cvičení doma, včetně přístupů ke spalování tuků ve výcvikovém komplexu. Takže:

 1. Výchozí pozice - vleže, ruce na zadní straně hlavy, nohy ohnuté na kolenou. Občas zvedněte tělo a zasuňte pravý loket k levému kolenu. Pak se dotkněte levého lokte na pravé koleno, proveďte 25 opakování.
 2. Výchozí pozice - na pravé straně, při spoléhání na loket. Zvedněte pravou nohu pod úhlem 90 stupňů, opakujte toto cvičení 25 krát. Pak změňte stranu, opakujte stejný postup s levou nohou.
 3. Vynikající řešení, jak spalovat tuk na bocích, je provádět cvičení "Jízdní kolo" po dobu 1 minuty. Je-li to žádoucí, může být nahrazen "nůžkami", přičemž postupně zvyšuje interval jednoho přístupu.
 4. Tilty s gymnastickým míčem také pomáhají zhubnout. Za prvé, 20 opakování stačí, v ideálním případě k provedení 25 opakování tří přístupů. Cvičení lze provádět ze stoje, na kolenou.
 5. Doporučuje se otočit gymnastickou obruč. Tento domácí masér rozbije tukovou vrstvu na bocích, modeluje krásný pas, udržuje břišní svaly v napětí. Při absenci problémů s páteří k pohybu 15 minut.

Napájení

Sedět na přísné dietě je volitelné, je třeba si vybrat pro sebe správná strava pro každý den. Za prvé, denní dieta vyžaduje zbavit se mastných, smažených, mouky, sladkých potravin, potravin s glukózou, jednoduchých sacharidů a lipidů. Pod zákazem, káva, alkohol, sycené nápoje. Denní výživa pro spalování tuků na bocích zahrnuje jíst zeleninu, citrusové plody, zeleninu, zelený čaj. Nadváha bude postupovat postupně, i když nejdete do posilovny. Hodnotná doporučení týkající se výživy a diety jsou uvedena níže:

 1. Pijte více tekutin, až 2-3 litry denně.
 2. Chcete-li jíst v malých porcích, počet přístupů - až 5-6 za den.
 3. V první polovině dne je krmná dávka různá, nasycená a ve druhé se provádí na bílkovinách, antioxidantech a čisté vodě.
 4. Aby se minimalizovaly usazeniny podkožního tuku, je vyloučeno, že z menu nejsou uzené, polotovary, konzervační prostředky.
 5. Nepiju jídlo, ale používám tekutinu 20-30 minut před hlavním jídlem.

Masáže

Průběh korekční masáže nejen dodává bokům potřebné křivky a tvary, ale také produktivně odstraňuje příznaky celulitidy a tuků, pumpuje a suší svaly, napíná kůži a činí její vnější vrstvu reprezentativnější. V boji proti obezitě je správným nástrojem, ale využít pomoc specialisty. Předtím, než podstoupíte masáž stehen, je důležité poradit se s lékařem, vyloučit kontraindikace pro tělo z takové techniky.

Zábaly

Tyto kosmetické postupy nemohou být vyloučeny z integrovaného přístupu, jak odstranit strany na bocích a trvale se zbavit těchto nechutných "uší". Doplňují správnou výživu a cvičení, mají efekt spalování tuků. Obaly na hubnutí kyčle jsou zvláště účinné při použití následujících sloučenin: bahna z Mrtvého moře, jílu, výtažků z řas, odpadních produktů včel, čokolády, zeleniny a éterických olejů, zeleného čaje a kávy. Chcete-li se zbavit obezity a najít schované reliéfy, musíte postupovat následovně:

 1. Omyjte, osušte problémovou oblast.
 2. Rovnoměrně naneste kompozici.
 3. Přikryjte boky polyethylenem, přikryjte teplou přikrývkou.

Jak odstranit tuk z vnitřku stehna

Kromě stravy, osoba, která je hubnutí potřebuje, aby svaly ve tvaru. Chcete-li to provést, provádět jednoduchá cvičení doma. Například, opírající se o opěradlo židle, proveďte nejprve houpačky s rovnými nohami po stranách, pak - ohnuté na kolenou. To je nejúčinnější způsob, jak odstranit tuk z vnitřku stehen, což je stejně vhodné pro ženy i muže. Aby se ztratila váha problémové oblasti, aby se navíc prováděly přesuny ze všech pozic, postupně zvyšujte tempo.

Jak odstranit tuk z vnějšku stehen

Aby se snížil objem zvláště velkých kyčlí a ztratil další kila, doporučuje se provádět kosmetické zábaly, které ovlivňují vrstvu tuku při zvýšených teplotách. Je prezentována široká škála přírodních kompozic s hypoalergenním účinkem, které mají výrazný účinek spalování tuků. K odstranění tuku z vnějšku stehen můžete použít hulahup a denní švihadlo. Když celulitida nenarušuje průběh korekční masáže.

Jak odstranit tuk ze zadní strany stehna

Chcete-li pumpovat hýždě a odstranit nechutné "uši" na stranách pomůže klasické dřepy, nejprve bez, a pak s váhou. Výkyvy, hluboké sklony, běh s překrývajícími se, stojany nebrání. Nejprve vyberte výšku - až do kolena, pak s určitou úrovní tréninku, můžete zvýšit limit. Chcete-li odstranit tuk ze zadní části stehna, musíte jíst správně, pít více čisté vody, nezapomeňte na výhody rostlinných vláken.

Video: jak čistit boky doma

K rychlému a trvalému odstranění tuku z problémových oblastí se doporučuje prostudovat video a fotoreportáž, která ve velkém počtu převažuje na celosvětové síti. Následující cvičení a průběh korekční masáže pomáhají dosahovat výsledků, odstraňují celulitidu, opravují problémovou postavu, dodávají jí atraktivní a sportovní vzhled. Doporučuje se denně opakovat domácí cvičení, zvyšovat fyzickou aktivitu.

Jak odstranit tuk z boků a hýždí

Cvičení pro vnější povrch stehna

Masáž vnitřní strany stehna

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: