Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pokud se zeptáte jakékoli osoby, která je Natasha Kiknadzeová, pak je nepravděpodobné, že bude přijata konkrétní odpověď. Pouze fotbaloví fanoušci mohou předpokládat, že je příbuzná sportovního komentátora, který oslavoval jméno Kiknadze - Basil. Budou mít pravdu - je to neteř slavného hlasatele, ale to nejsou všechny informace. Kdo je takový Natalia Avtandilovna Kiknadze, zajímavá fakta biografie a osobního života, rodinné fotografie.

Kdo je Natalia Kiknadze

Bohužel, není známo tolik detailů z Natalyiny biografie, jako o jejím manželovi, slavném showmanovi Ivanovi Urgantovi. Natalia Urgantová je ruská žena s gruzínskými kořeny. Krásná žena se nesnaží být veřejnou osobou. Natalia preferuje pobyt ve stínu, neúčast na společenských akcích. Jejich vztah s televizním moderátorem je záhadou pod sedmi zámky, protože není jediný rozhovor odhalující všechna tajemství jejich rodinného života.

Biografie

Natalia Avtandilovna Kiknadze se narodila 5. března 1978, vyrůstala v Petrohradě. Její otec, Avtandil Jurijevič, gruzínský klenotník, spolupracoval s vysoce postavenými úředníky Sovětského svazu, matka Tatyana Vasilijevna se zabývala rodinným komfortem a vychovávala děti. Kiknadze má dva bratry, kteří zasvětili svůj život medicíně. Rodina žila v luxusním bytě v nejprestižnější čtvrti města.

Všichni zlatí mládenci studovali v Petrohradu společně v tělocvičně ruského muzea. Spolužačka dívky byla její současná manželka, budoucí showman Vanya Urgantová. Strávili spoustu času spolu, hráli ve stejném týmu KVN, byli aktivními účastníky kreativních herních kruhů. Natalia dala velké naděje, všichni učitelé jí slíbili úspěšnou budoucnost herectví.

Byly tedy okolnosti, které si Kiknadze z osobních důvodů vybral jiný způsob života pro sebe. Žena připomíná, že Urgant byl velmi populární u všech dívek ve škole, zejména spolužáků. Ivan vřele připomíná absolventskou třídu gymnázia, když se v jeho srdci narodila první školní láska k dívce. V té době neexistovala vzájemnost, protože bezprostředně po škole se manželkou Natálie stal gruzínský podnikatel Vakhtang Kutalia.

Osobní život Natálie Avtandilovna Kiknadze

Říká se, že Ivan Urgant podal návrh na svatbu Natalia Avtandilovna Kiknadze na plesový večer, ale obdržel hrubé odmítnutí. Opravdu, v té chvíli byla dívka již zaměstnána v Vakhtang Kutalia, čekala na narození dětí. Sama sama nemůže odpovědět na otázku, co hrálo hlavní roli v jejím manželství - láska nebo úcta k otci, který uvedl dceru synovi svého obchodního partnera. Po nějaké době se Natalia rozvedla, opustila svého manžela a dvě děti (dceru Eriku a syna Niko) bez obav z nedostatku finanční podpory.

Ivan Urgant a Natalia Kiknadze

Pár spolu deset let, od roku 2007. Manželé jsou nejen oficiálně malovaní, ale také stmelili své svazky před vyššími silami, když se oženili. Slavnostní ceremoniál se konal v St. Nicholas Cathedral v Petrohradu. Na svatbě byli jen nejbližší lidé. O tomto světě řekla milovaná babička Vanya Nina Urgantová. Podle ní v tomto kroku Urgant podnítil smrt své matky, která se stala hroznou tragédií v životě slavného televizního moderátora. Natálie podpořila svého manžela, což mu umožnilo přehodnotit své názory na život.

Milostný příběh

Uplynulo mnoho let od doby, kdy se bývalí spolužáci opět viděli. Setkání se konalo v roce 2006 na území jeho rodného Petrohradu, kde Vanya přišla navštívit příbuzné. Na večeři v útulné restauraci, pár mluvil o životě, sdílet své zkušenosti ze života. Ten večer si uvědomili, že jsou zamilovaní a začali neustále komunikovat. Ivan klidně přijal skutečnost, že v předchozím manželství měla Natalya dvě děti.

Ivan a Natalia se potkali v tajnosti. Více než dva roky pečlivě zatajovali svůj vztah: ani příbuzní, ani média nic nevěděli. Když Urgant podal návrh Nataši, bez váhání se k němu v Moskvě přesunula. Tisk naznačuje, že neměli oficiální sňatek, ale je pravděpodobné, že se tak stalo v přísném utajení, ale Ivan přesto nabídl Natálii, aby si ho vzala.

První a poslední manželka

Dříve se Ivan Urgant oženil s Karinou Avdeevovou, poté byl v civilním manželství s druhou manželkou Tatianou Gevorkian, ale vztah se na svatbu nedostal. Natalya Avtandilovna Kiknadzeová, pro všechny odvážně volá svou první a jedinou ženu. Podle příbuzných televizního moderátora, zpráva o manželství šokovala každého. Doufali, že svatba bude, ale Tatyana Gevorkianová bude nevěstou, protože s ní Ivan žil déle než čtyři roky. Na svatbě byli upozorněni bezprostředně před akcí.

Dnes, Natalia Avtandilovna Kiknadze je nejlepší snacha, která se dobře spolu s rodiči, a Vanya, matka dvou dětí. Nejstarší dcera Nina Kiknadze porodila 15. května 2008, dívka byla pojmenována po babičce Ivaně, slavné herečce Nině Urgantové. V roce 2022-2023 se narodila dcera Valerie. Děti a vytváření rodinného komfortu - význam ženského života. Natalya Kiknadze, manželka Urganta, zvládá tuto misi v pohodě.

Co dělá manželka Ivana Urganta

V této době je Natalya plně oddaná doma a rodině, vychovává tři děti: dítě z prvního manželství s gruzínským podnikatelem a dvě dcery Ivana Urganta. Dobře vaří, jen díky jejímu úsilí v rodině vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Kromě toho žena vlastní restauraci "Zahrada", kterou obdržela jako dárek od svého milovaného manžela.

Sekulární drby

Na jedné ze společenských událostí, které navštívil Urgant a jeho manželka, byla zaznamenána změna stylu Natálie. Kiknadze se objevil v prostorných černých šatech, které neomezovaly pohyb. Toto dalo důvod předpokládat, že Natalya Avtandilovna Kiknadze je těhotná. Ivan Urgant a jeho žena znovu čeká dítě? Je Natalia těhotná s chlapcem? To je tajemství zakryté temnotou, protože pár odmítá komentovat takové spekulace. Pouze čas v tomto případě může odhalit všechna tajemství. Star Instagram na toto téma je lakonický.

Pověsti o rozvodu

Urgant se pečlivě snaží skrýt svůj život před zvědavýma očima. V každé otázce týkající se rodiny je schopen obratně, se smyslem pro humor, smát se. V poslední době tisk oznámil, že krásný pár je na pokraji lámání. Čas od času několik publikací uvádí zprávy o rozvodu. Je možné, že je to způsobeno tím, že Urgants se snaží neotevírat závoj svých osobních životů a novináři fantazírují a skládají biografii hvězdy tak, jak chtějí.

Zlé jazyky říkají, že Nataša se rozvedla, protože není spokojena s nepřítomností svého manžela doma, konflikty se neustále objevují. Všechny dohady novinářů nedávno nalezly potvrzení u jedné ze stran v „Zahradě“ - mladí lidé byli napjatí, vyhýbali se navzájem a samolibě se usmívali. Tisk okamžitě šířil zvěsti o hrozícím rozvodu. Toto rozzlobilo Ivana Urgana a přesto poskytl rozhovor jednomu z novinářů, který prohlásil, že jeho manželka a děti jsou v jeho životě nejvzácnější věcí, a pověsti o médiích jsou dalším trikem reportérů pro zvýšení ratingu.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: