Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Výběr správného nábytku do kuchyně není snadné, zejména pokud je obytný prostor malý. U malých apartmánů bude rohová rozkládací pohovka v kuchyni skvělou cestou ven. To vám pomůže správně naplánovat umístění kuchyňského náčiní a uspořádat pohodlný spánek pro hosty.

Rohové pohovky v kuchyni s lůžkem

Existuje mnoho životních situací, kdy najednou může být potřeba další místo k odpočinku a spánku, například v ateliéru. Dříve to byl problém, ale moderní design nábytku přichází na záchranu - rohové kuchyňské pohovky s místem na spaní jsou nejlepším způsobem, jak vyrazit na jednopokojový byt, kde rodina žije s dospělým dítětem, který potřebuje samostatný pokoj.

Austine

Pro milovníky klasického designu se bude líbit kuchyňský koutek s postelí Austin. Tento model kombinuje přísný styl, omezení a funkčnost:

 • název modelu: Austin (výrobce Hoff);
 • cena: od 17990 str.;
 • vlastnosti: velikost - 211 * 137, 5 cm, materiál - umělá kůže a laminovaná dřevotříska, velikost pražce 169 * 88 cm, existují dvě možnosti barevného provedení - wenge tsavo a hnědá;
 • Pros: univerzální úhel (můžete změnit umístění sekcí), ložní skříňka na prádlo, boční část se pohybuje od sebe, což umožňuje zvýšit počet sedadel, pohodlné područky;
 • nevýhody: ekologická kůže nemá rád agresivní vliv detergentů, je nestabilní vůči poškrábání a oděru; postel je nerovnoměrná.

Komfort

Pro interiér v půdním stylu by vynikající volbou byla kuchyňská linka s prostorem na spaní. Nejen plně odráží podstatu svého jména, ale je také velmi demokratický v ceně:

 • název modelu: Cosiness (výrobce Borovichi-Mebel);
 • cena: od 20 250 s.;
 • vlastnosti: velikost - 204 * 112 cm, mechanismus - delfín, materiál - umělá kůže, tkaniny a laminovaná dřevotřísková deska, velikost pražce 185 * 97 cm;
 • Výhody: pohodlná odkládací schránka, měkká postel, různé barvy a materiály;
 • Nevýhody: můžete si objednat pouze v pravém nebo levém rohu, je nemožné vyrábět příliš velkou pohovku.

Studie

Dobrá ekonomická verze elitního výkonu je kuchyňský kout s místem na spaní Etude. Je vhodný pro ty, kteří oceňují především kvalitu materiálů a trvanlivost:

 • název modelu: Etude (výrobce Borovichi-Mebel);
 • cena: od 16 200 rublů;
 • charakteristika: velikost - 205 * 122 cm, transformační mechanismus - delfín, materiál - březový masiv, polyuretanová pěna, tkanina, kůže a laminovaná dřevotřísková deska, velikost pražce 103 * 190 cm;
 • Výhody: jít na jakékoli straně, různé možnosti čalounění, ideálně i velká postel, kvalitní materiály, mnoho dalších možností;
 • nevýhody: složitost shromáždění.

Lagoon

Líbí se vám moderní hi-tech design? Pak bude kuchyňský kout s místem na spaní Laguna pro Vás ideálním řešením v interiéru:

 • název modelu: Lagoon 2 (výrobce Mebel Holding);
 • cena: od 14650 rublů;
 • charakteristika: velikost - 180 * 125 cm, transformační mechanismus - delfín + pohovka, materiál - masivní dřevo a březová překližka, velikost pražce 110 * 176 cm;
 • Pros: velká postel, originální design, můžete si objednat různé barvy sedadel a polštářů, prostorné prádlo krabice;
 • nevýhody: pouze levý nebo pravý roh, vysoké nohy.

Jak si vybrat kuchyňský kout s postelí

Jak se nemýlit a vybrat si ze všech sortimentu prezentovaného na trhu s nábytkem skládací kuchyňský koutek v kuchyni? V tomto případě je důležité předem stanovit priority a rozhodnout, které funkce, kromě hlavní, by měly být provedeny. Chcete-li usnadnit nalezení perfektní pohovky, podívejte se na tipy designu:

 1. Vyberte si transformační pohovku, na základě oblasti. Celá konstrukce by měla bez problémů zapadnout do vaší kuchyně, aniž by se rušila vaření. Viz fotografie návrhových řešení.
 2. Rozhodněte se, jaký mechanismus je pro vás výhodnější a jakou pohovku chcete koupit. Existuje mnoho modelů sedacích souprav: posuvné, delfín, skládací postel, gauč, atd. Každý mechanismus má své výhody i nevýhody.
 3. Zvažte, jak bude výška nohou pro váš byt optimální. Nezapomeňte, že jídelní kout by měl být pohodlný pro svůj hlavní účel.
 4. Podívejte se na fotografie v katalogech (můžete si je vzít v obchodě), dozvědět se o hloubce úložných boxů, protože prostor v každé malé kuchyni by měl být optimalizován na maximum. Pokud je to možné, přečtěte si recenze o továrnách.
 5. Velkou důležitost pro pohodlí má šířka sedadla, pohodlí opěradla a sedadla, takže si jej před objednáním konkrétního modelu vyzkoušejte. I když plánujete koupit v internetovém obchodě, najděte si salon reprezentanta společnosti a sedněte si na gauč.
 6. Když si vyberete rohovou pohovku v kuchyni s postelí, věnujte pozornost kvalitě krytu. Pamatujte, že spát, postel by měla být měkká, a tkanina design by měl odpovídat vašemu interiéru.
 7. Je lepší zvolit přírodní materiál, například kůži nebo hustou tkaninu. Ekoskina se velmi dobře chová při rozdílech teplot.
 8. Věnujte pozornost úhlu: je to pravé, levé nebo univerzální (můžete změnit polohu).
 9. Pokud si vyberete malou pohovku, je lepší dát přednost skládacím vytahovacím modelům.

Cena kuchyňského koutu s postelí

Cenová politika firem se velmi liší v závislosti na kvalitě nábytku a na popularitě společnosti na trhu. Pro uspokojení nákupu není nutné kontaktovat nejznámějšího, ale drahého výrobce. Také cena závisí na výkonu, například kuchyňský koutek z pravé kůže s delfínovým mechanismem pro jednotlivé objednávky může být 2-3 krát dražší než standardní model v látce. Nicméně, můžete si koupit levné jednoduché rozkládací pohovka, která bude pohodlně skládat a zabírají minimální prostor. Níže uvádíme srovnání cen pro oblíbené modely:

Model Cena v rublech
Austineod roku 17990
Komfortod roku 20250
Studieod roku 16200
Lagoonod roku 14650

Video

Recenze

Catherine, 42 let

Koupil jsem si koutek v kuchyni s postelí. Jsem rád, že jsem si ji koupil, a pohovka je již sedmým rokem. Od samého počátku, jen pozitivní dojmy: v sestavě je to jednoduché, rozvíjí se pohodlně, perfektně zapadá do mé malé kuchyně o velikosti 7 metrů čtverečních. Po celou dobu provozu, jen pár škrábanců na boku, žádné další poškození. Spát pohodlně a prostorně.

Antonina Sergeevna, 65 let

Vzali si objednat malý koutek do země asi před 3 lety, protože vnuk často přichází na návštěvu a je nepohodlné spát na podlaze. Nákup byl velmi úspěšný. Za prvé, úspora místa je podstatná a za druhé, v zásuvce lze uložit všechny druhy drobných věcí, což je velká výhoda. A cena byla překvapivě jen 20 000 rublů.

Yana, 32 let

Mám rád pohovku v kuchyni s odnímatelnými polštáři. Poprvé jsem ho viděl na fotografii v katalogu a zamiloval jsem se. Pohodlné, protože tam je místo, kde dát hosty, pokud jste zůstali za stolem. Snadné rozložení, pohodlné položení, žádné problémy s čištěním. Přemýšlím a v obývacím pokoji místo obvyklé pohovky, aby se roh, to opravdu vypadá hezky.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: