Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každý, kdo respektuje své zdraví, by měl dodržovat pravidlo, že zdravý organismus je očištěný organismus. Zpracované produkty dusičnanů, toxinů, konzervačních látek, chemických stimulantů se ukládají do trávicího traktu a způsobují strusky, což ovlivňuje pohodu a práci mnoha orgánů. Čištění střev toxinů by mělo být prvním krokem ke zlepšení těla. Zjistěte, jaké prostředky pro čištění střev vám budou vyhovovat, kde začít a jak udržet stav těla ve formě loupaných.

Známky struskového organismu

Zdravé tělo bez toxinů má zavedený systém nepřerušované práce a dokáže se vyrovnat s viry, které do něj vstoupily. Postupné struskování vede ke zvýšení počtu jedů, dochází k trvalému negativnímu vlivu na tělo. Dokonce i menší onemocnění se může vyvinout do globálního tělesného problému, protože účinky léků se používají pouze částečně.

To je způsobeno struskami, které se hromadí hlavně v orgánech trávení potravy. Mají vliv na normální fungování celého lidského těla. A během nemoci, stěny struskového střeva neabsorbují drogy. Co by měl lékař věnovat zvláštní pozornost, pokud je léčba nemoci neúspěšná nebo obtížná:

 • častá nepřiměřená podrážděnost;
 • únava;
 • konstantní poruchy;
 • časté bolesti hlavy;
 • alergické kožní vyrážky;
 • aktivní zánět akné;
 • zvýšené křehké nehty, rozdělené konce;
 • podráždění sliznic nosohltanu a očí;
 • onemocnění gastrointestinálního traktu - kolitida, gastritida, peptické vředy;
 • srdeční infarkt (v zanedbávaném stavu strusky);
 • maligní nádory (extrémní stádium přebytečných strusek).

Jak začít čištění střev

Čištění střev od fekálních kamenů, toxinů a toxinů by mělo začít vyšetřením pacienta. Teoreticky pečlivě připravený, čas na čištění střev od toxinů. Postupy čištění by měly být prováděny nejvýše dvakrát ročně. Během doby odstraňování strusky je dobré jít paralelně s průběhem všeobecné masáže, vést mobilní životní styl se zvýšenou spotřebou nesycené vody. Pro potvrzení, že proces čištění těla je úspěšný, proveďte komparativní analýzu moči před a po období čištění.

Jak vyčistit střeva od toxinů toxinů doma

Není obtížné provádět nezávislý průběh střevního čištění od strusek a toxinů. Pečlivě splnění všech naplánovaných schůzek můžete snadno dosáhnout požadovaného výsledku doma. V tenkém střevě se drcená potrava dlouho nezdržuje, ale okamžitě se přesune do další části těla. V této části procesu postupu se zpomaluje a toxiny, které se dostaly spolu s jídlem, se začnou vstřebávat do stěn tlustého střeva.

Aby se zabránilo vniknutí škodlivých látek do svalových tkání těla a krve, je nutné střeva zcela vyprázdnit. Čištění strusek se provádí několika způsoby, které naleznete níže. Vyberte si pro sebe přijatelnější možnost vyprazdňování střev, protože tento proces začne pracovat na čištění těla. Jako pěkný bonus se můžete současně zbavit nadbytečných kilogramů a zároveň zvýšit imunitu těla a zároveň očistit od strusek.

Klystýr

 1. Připravte si 2 litry teplé vařené vody.
 2. Do kapaliny přidejte jednu lžičku kyseliny citrónové nebo octa.
 3. Připravený roztok vložte do hrnečku.
 4. Pacient musí zaujmout pozici kolena.
 5. Špičku šálku vložte do řitního otvoru o 10-12 cm, potřete vazelínou.
 6. Nalijte do okyselené vody, dokud se nespustí nutkání vyprázdnit.

Strávit hluboké čistící klystýry z toxinů po dobu pěti týdnů podle schématu:

 1. každý den;
 2. v jednom;
 3. každou sekundu;
 4. každá třetí;
 5. jednou týdně.

Žádné klystýry s léky

Výběr léčiv, které pomáhají odstraňovat strusku ze střeva, by měl provádět lékař na základě údajů o stupni strusky a stavu těla jako celku. Cenové rozpětí léků se lišilo - od levných až po drahé. Několik metod čištění těla od toxinů s léky bez klystýru.

 • Lékaři považují Fortrans projekce za účinnější přípravek na odstraňování strusky. Jeden balíček léků se zředí jedním litrem převařené vody. Budete muset vypít tři litry roztoku po dobu 6 nebo 7 hodin.
 • Podobný efekt účinků na střevní práci léku Duphalac. Smíchejte 200 ml roztoku se třemi litry vody a vypijte 6-7 hodin v malých dávkách v intervalech nejméně 15-20 minut. Poslední pohyb střev by se měl objevit dvě hodiny po posledním příjmu laxativního roztoku.
 • Aktivní uhlíkové tablety, které mají schopnost absorbovat škodlivé látky. Jsou odvozeny spolu s výkaly a struskou z těla, když jsou odebrány ze tří až sedmi dnů. Denní příjem, neškodný pro tělo, je jedna tableta nebo tobolka na každých 10 kg hmotnosti pacienta. Tato metoda není žádoucí v přítomnosti vředů.
 • Pro ty, kteří mohou bezpečně převést použití ricinového oleje - poměr 1 g ricinového oleje na 1 kg hmotnosti. Přesné měření správného množství, smíchejte se šťávou z jednoho čerstvě vymačkaného citronu. Pijte olejový roztok nejlépe přes noc.
 • Magnesia (síran hořečnatý) je účinné laxativum používané doma pro odstraňování strusky. Jeden sáček soli (20-25 g) se rozpustí ve vodě (100 ml). Jedna dávka postačuje k tomu, aby se za hodinu začala hojná střeva.

Se speciálními výrobky

Často, bez zradné hodnoty, jíte potraviny, které jsou přirozené čistící prostředky pro střeva. Pravidelné začleňování do stravy takových "kartáčků", které zametají všechny nahromaděné "odpadky", nebude hromadit toxiny ani v těch nejodlehlejších koutech střeva. Přírodní produkty a jídla připravená na jejich základě zvyšují vitalitu lidského těla. Seznamte se s hlavními pomocníky při čištění střev od strusek.

 • Jablka

Jablečný pektin pomáhá neutralizovat intoxikaci organismu způsobenou solemi těžkých kovů, chemickými nečistotami. Jablečná šťáva má negativní vliv na strusky, životně důležitou činnost červů a dalších parazitů žijících ve střevech. Celulóza podporuje rychlý rozvoj fekálních hmot. Denní spotřeba jednoho kilogramu jablek zlepší stav střev.

 • Chop off

Celulóza, která je součástí pšenice, rýže, ovesných otrub, rychle a účinně pomáhá čistit tlustého střeva ze strusky. Otruby na čištění střev normalizují mikroflóru v něm, což zvyšuje imunitu organismu.

 • Kashi

Mnoho obilovin hraje roli bezpečného drhnutí, čištění střevní stěny od hlenu, strusky a nahromaděného sedimentu.

 1. Zvláště užitečné ovesné vločky "Hercules", který nejen odstraňuje toxiny, strusky, ale také dává tělu spoustu minerálních látek. Hrst vloček vařených horkou vodou nebo mlékem je pro tělo nádhernou snídaní.
 2. Jáhlová kaše, která se každé ráno v průběhu dne sníží, může dokonale vyčistit střeva od toxinů. Praní obilovin ve večerních hodinách se nalije čistou vodou a ráno, bez vypuštění kapaliny, se přivede k varu, vaří se 5-8 minut. V případě potřeby se do této kaše přidají sušené ovoce a dýně.
 3. Pohanková kaše nebo rýže, připravená stejným způsobem jako proso, bude dobrým pomocníkem při odstraňování hlenu ze střevních stěn, strusky a nasycení organismu draslíkem, hořčíkem.
 • Zelenina

Na základě některé zeleniny se připravují chutné, zdravé pokrmy, pomocí kterých mnoho žen zhubne a zároveň vyčistí trávicí trakt od strusek. Chcete-li to udělat, měli byste jíst potraviny syrové, takže procházející tenké a tlusté části střeva, vlákno obsažené v zelenině čistí všechny stěny. Některé saláty jsou obzvláště oblíbené:

 1. "Štětec". Surová zelenina - řepa, mrkev, zelí, jemně řezaná, ochucená citronovou šťávou a olivovým olejem.
 2. Zelí jemně nasekáme, přidáme trochu česneku, rostlinného oleje a citronové šťávy.
 • Čerstvé šťávy

Čerstvě vyrobené šťávy účinně působí na rychlost trávení potravy ve střevě, nedovolují, aby stagnovaly, což znamená, že strusky nemají čas se tvořit. Nejlepší šťávy pro čištění jsou ovoce: pomeranč, jablko; zelenina: mrkev, červená řepa, která se konzumuje v jednom skle mezi jídly. Nedoporučuje se pít čerstvé šťávy bez přípravy. Nechte svůj žaludek použít několik dní před tím, než ji - jíst více zeleniny a ovoce v jejich syrovém stavu.

Odvar z bylin

Léčivé byliny pro čištění střev ze strusek ve formě odvarů se provádějí přes noc. Ráno by mělo dojít k jemnému čištění střev. Pokud se objeví průjem, snižte koncentraci odvarů. Pokud nedochází k vyprazdňování - zvyšte dávku trávy. Několik účinných přípravků bylin, při čištění střev toxinů:

 • Číslo vývaru 1. Sušené byliny množství 3 lžíce. Já Senna, 2 lžíce. Já jitrocel, 1 polévková lžíce. Já heřmánek, 4 lžíce. Já imortelle nalijeme 300 ml horké vody, vaříme 1-2 minuty. Kmen.
 • Vývar číslo 2. 1 st. Lžíce heřmánku, bažinaté půdy, jitrocel do hrnce. Nalijte sklenici ohřáté vody, vařte 1 minutu. Zavřete víko, trvejte na tom. Užívejte 2x denně před jídlem.
 • Vývar číslo 3. 4 lžíce. Já Vařit kužely olše ve sklenici vody po dobu 12-14 minut. Ochlaďte. Take před jídlem na 1 polévková lžíce. Já 2-3 krát denně.

Účinné lidové prostředky k očištění těla fekálních kamenů

 1. Med s citronem. Sklenice vody, opilý ráno na prázdný žaludek, s přidáním lžičky medu a stejného množství citrónové šťávy, pomůže rozbít i stagnující kameny, strusky ve střevech na měsíc.
 2. Zelí okurka. Teplé kysané zelí (půl sklenice) bude hrát roli mírného projímadla. Při stálém používání solanky se zobrazí všechny fekální kameny, strusky.
 3. Kyselé mléko. Na sklenici kefíru nebo okyseleného mléka přidejte lžíci olivového oleje. Kapalina, opilý denně na prázdný žaludek, během jednoho měsíce zbaví střeva kamenů a strusek.
 4. Švestky Dobře promyté sušené švestky (1 šálek) nalijte čistou vodu (0, 5 l) přes noc. Sušené ovoce v ranním squeeze dobře. Výsledná infuze k pití na prázdný žaludek ve sklenici denně k odstranění toxinů ze střev.
 5. Lněný olej. Lžíce lněného oleje, opilý na prázdný žaludek, upraví střeva, jemně odstraní všechny fekální kameny, strusku, spolu s přirozeným vyprazdňováním.

Naučte se další účinné metody čištění těla toxinů a toxinů doma.

Video: jak a co vyčistit střeva od toxinů

V navrhovaných videích se seznamte s užitečnými informacemi o tom, co je třeba udělat, aby střeva fungovala bez poruch a zabránila vzniku strusek na stěnách. Rozluštění tajemných čísel, která přispívají k normálnímu fungování trávicího traktu těla, se naučíte sledováním videa. Pokud chcete zlepšit své zdraví: vyčistěte střeva od toxinů, zbavte se parazitů - všechny informace v prezentovaném videu.

Zpětná vazba na výsledky

Tatyana Alexandrovna, 47 let

Zvýšený krevní tlak spojený s věkem. Překvapilo mě, když mi lékař poradil, abych podstoupil na klinice čisticí klystýr, vysvětlující, že strusky a toxiny shromážděné ve střevě negativně ovlivňují tělo. O měsíc později jsem se začal cítit lépe, nejen můj krevní tlak se vrátil do normálu, stolička se stala pravidelnou bez použití léků.

Sergej, 33 let

Po užívání antibiotik došlo k některým problémům s játry. Ošetřující lékař doporučil očistit strusky. Ale první etapa určená k čištění střev, a pak játra. Bylinné dekorace mají blahodárný vliv na celý trávicí systém. Nepříjemné bolesti na pravé straně byly pryč a střeva se po odstranění toxinů vrátila do normálu.

Olesya, 29 let

Třetí rok jsem používal schému hubnutí kvůli odstranění toxinů ze střev. Udržet dietu ovoce a zeleniny pomáhá mít měkké, přírodní stolice každý den. Čištění všech střevních usazenin pomáhá při ztrátě nejméně 5 kg ve dvoutýdenním kurzu speciální výživy.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: