Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Udělejte novou poznámku do účesu, nezbavte se délky, je to snadné, když uděláte ránu. Nicméně, tlustý a hladký není vhodný pro každého, a ona už dlouho opustila seznam módních trendů. Byl nahrazen zkosenými nebo diagonálními, které se snadno schovávají ve většině vlasů a které zcela neskrývají obličej. Na koho to vypadá dobře?

Jak snížit rány na boku

V této verzi účesu existuje několik hlavních odrůd, které se liší strukturou, délkou, tvarem. Nicméně, oni všichni mají důležitou výhodu oproti jiným druhům rány - schopnost přizpůsobit rysy obličeje, který dovolí vám vybrat perfektní volbu pro nějakou ženu. Kadeřník, který slyší, že klient má zájem o účes s dlouhým lemem na jeho straně, jistě vyjasní několik parametrů:

 • typ řezané čáry;
 • počet vrstev;
 • umístění;
 • forma;
 • délka;
 • hustoty

Dlouho

Ideální volbou pro ty, kteří zítra mohou změnit svůj názor a rozhodnou se zbavit rány - pokud je to nutné, může být bezbolestně a rychle pěstován dozadu a smíchán s objemem vlasů ve vlasech. Řez je často dělán z nadočnicového oblouku na linii brady šikmo přes celou tvář, prováděnou s délkou srsti na ramena nebo pod ní. Na krátkých účesech (např. Asymetrické broušení) však není o nic méně atraktivní. Pokud si klient přeje, mohou být rány prodlouženy ještě více, takže jeho spodní okraj se rovná délce hlavní sítě.

Nevýhody:

 • Část obličeje je zavřená a objeví se porucha vidění, která není vhodná pro každého.
 • Není vhodný pro každý účes, protože musí harmonicky zapadnout do hlavní délky.

Šikmé

Ve srovnání s dlouhým, to není jen charakterizované více klasickou formou a je úplně podobný třesku ve standardním smyslu, ale také se liší o méně ostrý úhel řezu linka. Je to jednoduché balení - často je to zkroucené ven, odhalující obličej, nebo jednoduše vytáhl pomocí železa. Vlasy neinterferují s úplnou revizí, takže účes je velmi pohodlný. Vizuálně dává obrazu jemnost, ženskost. Jeho hlavní výhodou je však schopnost vložit takový třesk do téměř jakékoli tloušťky vlasů, která není k dispozici pro variantu s prodloužením.

Krátké

Tato možnost osloví majitele krátkých účesů, jako je bob nebo bob, protože je to ideální náhrada za klasický tlustý, dokonce řezaný. Tato odrůda neskrývá čelo a vizuálně netlačí na horní část obličeje, odvádí pozornost od očí. Krátké boční rány dokonale kombinované se stejným krátkým ostříháním: například dokonale doplňuje štíhlou postavu. Stejně jako třásně na straně dlouhých vlasů, může to být hlavním vrcholem účesu, ale hlavní plátno by mělo mít dokonale rovnoměrný střih.

Roztrhaný

Mládež, módní, neobvyklé - takový třesk, i když je řezaný na stranu, nebo zůstává rovný, by měl podporovat obecnou představu o ženských účesech. Je-li krátký, ale hladký i klasický styl, pak otrhaný člověk potřebuje vytvořit úplnou harmonii s obrazem. Provádí se na stejném tučném, tučném, velmi krátkém zastřihnutí pixie, stránky nebo na lehkých vrstvách. Úspěšně to vypadá a v lidském obrazu.

Nevýhody:

 • Potřeba každodenního odpočinku.
 • Okraj je třeba aktualizovat velmi často.
 • Růst zpět bez zásahu kadeřníka nebude fungovat.
 • V klasických vlasech nemůže být.

Jak položit rány na bok

Nejtěžší věc na takovém střihu je, že je třeba, aby každý den byl elegantní a atraktivní. Bude to nejjednodušší pro dívky s rovnými vlasy - mohou se zbavit pouze elektrifikace a nepřijmou další opatření. Nicméně i oni někdy chtějí něco nového. Zde je několik stylů:

 • Dlouhé boční rány mohou být tkané do jakéhokoliv účesu, až do zavedení do ocasu koně. Když jsou její vlasy volné, je doporučeno, aby si ji zapletala do copu na její straně nebo pletence přes čelo, to je to, jak je získána krásná romantická verze účesu.
 • Vícevrstvý lehký šikmý řez na straně by měl být zkroucený plochým železem.
 • V roztržených rány je důležité zdůraznit strukturu, pro kterou se používá vosk nebo gel.
 • Krátký s měkkým diagonálním řezem vyřízněte úzký kartáč s fénem.

Foto: účesy s rány na boku

Pokud máte stále pochybnosti o všestrannosti postranních rány, podívejte se na níže uvedený výběr fotografií a ujistěte se, že tento účes má z tohoto dodatku prospěch:

 • Vysoký ohon s dlouhými rovnými rány pokrývající část obličeje, vypadá sexy a elegantní.
 • Z účesu, bob s oříznutým šikmým rány dýchá duch Ameriky 20. let.
 • Kudrnaté vlasy s roztrženými boky - odvážné a stylové.
 • Kaskáda střední délky, ve které jemně vstupuje vícevrstvý třesk, zkroucený a položený na bok, dává obrazu romantiku.

Jak udělat bang sami

Řezání vlasů po celé hlavě je nepříjemné, ale je velmi snadné manipulovat s přední částí. Zvláště práce ve směru na stranu. Velkou výhodou diagonálních rán je, že malé chyby v jeho tvorbě mohou být kdykoliv skryty, a proto se perfektně hodí pro první kadeřnický zážitek. Použijte tuto techniku:

 1. Jemně rozčesávejte vlasy a oddělte trojúhelník nad čelo a okamžitě vyhodnoťte požadovanou tloušťku budoucího rány.
 2. Odstraňte část vlasů zpět, dobře česané a hladké. Připevněte ho nebo utáhněte ocas. Mokré a hřebenové části uvolněte.
 3. Nezapomeňte, že po vysušení bude délka o něco kratší, takže je lepší přidat pár centimetrů k pramenům - vždy je můžete odstranit.
 4. Chytání nůžek tak, aby lopatky ležely naplocho, vyberte požadovaný úhel řezu a odstraňte délku od chlupů na obličeji.
 5. Pokud je to nutné, ořízněte.
 6. Pokud chcete vícevrstvý třesk, držte nůžky pod úhlem k rovině vlasů a nakloňte je nad nimi.

Kdo je vhodný pro stříhání vlasů s rány do strany

Podle stylistů, kadeřníků, si každá dívka může vybrat pro sebe ideální variantu bočních rán, a to díky velkému počtu odrůd. Výše uvedené kategorie byly pouze hlavní skupiny, z nichž každá může mít až tucet úprav. Pro dokonalý obraz musíte věnovat pozornost následujícím bodům:

 • Nehledejte obrázky a fotografie jiných lidí - podívejte se na sebe zepředu a rozhodněte se, které části obličeje se zdají být dostatečně harmonické. Jaký detail chcete vést ve stínu.
 • Máte-li kulatý obličej s měkkými rysy, zvažte všechny dlouhé rány na straně pro dlouhé vlasy. Množství úhlopříček, ke svislici, se protáhne a učiní obličej více úzkým. Stejná technika pomůže vizuálně zvýšit růst.
 • Majitelé širokého čela a / nebo trojúhelníkové tváře profesionálové doporučují podívat se na zkrácenou verzi šikmé. Například bude velmi harmonické vypadat jako čtverec s okrajem na boku. Tím se přidá chybějící objem ve spodní části, ořízne se jeden z horních rohů. Frézování je nežádoucí.
 • Pro čtvercovou nebo obdélníkovou plochu je průměrná délka vynikající volbou - spodní okraj by se měl dotýkat lícních kostí. Současně je žádoucí upřednostňovat kaskádový střih nebo krátký svazek, například bob. Takové akce vyhladí úhlovou a závažnost horních a dolních zón.
 • Silné, těžké vlasy vizuálně uvolňují roztrhané krátké rány na boku. Překvapivě, na tenké, lehké, zvlněné, bude také vypadat velmi zajímavě.
 • S kudrnatými vlasy, je lepší, aby nedošlo k prodloužení, jinak budete muset použít ploché železo denně.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: