Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Po zadání určité kombinace může uživatel sítě Mobile TeleSystems tuto službu zřídit jako slibovanou platbu MTS. Uloží, pokud je účet nula, a na kartě nebo v peněžence je prázdná. Nicméně, stejně jako každá jiná služba, má tato cena svou cenu. Nejlepší je vědět předem, jak používat, odhlásit se, jaké problémy mohou vzniknout a kolik toho může nakonec udělat.

Co je to slíbená platba

To je funkce vašeho operátora, která vám dává možnost "vypůjčit" určitou částku od operátora, a pak doplnit zůstatek určitým procentem, které umožní účastníkovi používat Internet, hovory, SMS, atd. Každý mobilní operátor má své vlastní podmínky pro příjem služby „předem“. S pomocí jednoduchých manipulací a tipů, jak slíbit platbu na MTS, můžete vyřešit problém nedostatku finančních prostředků na účtu. Chcete-li se připojit, musíte zadat kombinaci čísel a postupujte podle pokynů. Pokud nevíte, jak to udělat, zkuste zavolat linku operátora.

Slibovaná platba na MTS

Tuto možnost může použít každý účastník, s výjimkou některých - to jsou uživatelé dočasných balíčků. Pokud má uživatel záporný zůstatek (méně než 30 str.) A je uveden u nových účastníků (karta kratší než 2 měsíce) - tuto službu můžete použít. Úvěr je platný tři dny a limit je 800 p. Váš účet můžete doplnit prostřednictvím webové stránky MTS, bankovní karty nebo platebního terminálu. Při doplňování peněz se odepisují za účelem splacení, proto se vklad na účet získá až po uzavření úvěru.

Kolik

V závislosti na výši objednané služby bude účtována provize. To znamená, že po skončení úvěru je nutné doplnit zůstatek o stejnou částku, ale již s úroky. Čím nižší je výše slíbené půjčky, tím nižší je procento splácení. Minimální velikost je až 30 rublů. Když částka převyšuje 500 rublů, klient zaplatí 50 rublů, po tom je maximální částka 800 rublů. Je důležité se ujistit, že náklady nepřesahují částku, kterou může provést účastník. V opačném případě nebude účet uplatněn a karta bude blokována. Podívejte se na ceny v tabulce níže:

Částka "slíbené platby" (rublů)

Poplatek za půjčku (rubl)

Až 30

0

Od 31 do 99

7

100 až 199

25

200 až 499

25

Jak vzít slíbenou platbu na MTS

Oficiálně existují tři způsoby, jak propojit slíbenou platbu s MTS: jedná se o digitální kombinaci, volání na operátora nebo osobní účet. Všechny tři vedou ke stejnému výsledku, ale proces je různě složitý. Osoba v letech bude snazší vstoupit do kombinace, pro lidi z mladých do středního věku, aby mohli používat osobní účet, a konverzace s operátorem pomůže zajistit, aby rozhodnutí učiněné klientem bylo správné. Po aktivaci služby bude vybraná částka automaticky účtována.

Kombinace čísel

Toto je číslo slíbené platby na MTS nebo digitální kombinaci. Ve skutečnosti jedna z nejjednodušších možností pro připojení důvěryhodné platby MTS. Instrukce krok za krokem vypadá takto:

 1. Otevřete sadu telefonu nebo přejděte na službu MTS.
 2. Zadejte * 111 * 123 #.
 3. Počkejte na odpověď.
 4. Souhlasím s podmínkami.
 5. Získejte slíbenou platbu MTS.

Prostřednictvím osobního účtu

Metoda, která bude vyžadovat přístup k webu operátora z jakéhokoli dostupného modulu gadget:

 1. Otevřete "Můj účet" v telefonu.
 2. V sekci Platby si prostudujte seznam podsekcí.
 3. Klikněte na tlačítko v části „Promised Payment“.
 4. Postupujte podle pokynů.
 5. Získání odložené platby MTS.

Operátor volání

Zavoláním krátkého referenčního čísla obdržíte akční plán:

 1. Otevřete řetězec vytáčení.
 2. Volání 1113.
 3. Postupujte podle pokynů, které jsou nabízeny ve volání.
 4. Získejte slíbenou platbu.

Jak zrušit slibovanou platbu na MTS

Pro deaktivaci služby pro vaši SIM kartu je nutné splatit dluh na účtu a důvěryhodnou platbu MTS do tří dnů. V opačném případě bude telefonní číslo blokováno, pokud jste dříve přijali hovor od autoinformátoru. Chcete-li se dozvědět více o samotném zůstatku, můžete na svém účtu použít kombinaci * 111 * 1230 #, voláním na číslo 11131 nebo procházením webu operátora a najít alternativní metodu. Pokud po kontrole dluhů není nic, můžete vypnout slíbenou platbu a zaplatit účet u sazeb MTS.

Jak vrátit slíbené platby MTS

Pokud klient potřebuje službu znovu použít, vyberte jednu z následujících položek: kombinaci čísel, volání na operátora, osobní účet. Postup pro získání úvěru bude naprosto totožný s prvním. Nejdůležitější je, aby se ujistil, že účet po předchozí aktivaci funkce je ve stavu plné splácení a mínus na telefonu nepřesahuje 30 rublů. Po připojení služby jej budete muset zaplatit vždy znovu a odpojit. Službu můžete aktivovat neomezeně mnohokrát.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: