Správně zvolené šaty pro svatbu jako host by měly splňovat všechny požadavky: typ ženské siluety, délka a oblékání uvedené v pozvánce. Empire, Chicago, retro, Provence, vintage - monoluk večerní šaty - módní trend této sezóny. Světlé boty kontrastní barvy nebo kovové přidají pepř do stylu rozhodnutí. Hlavní úkol - oblečení by se mělo zaměřit na přednosti vzhledu jeho majitele.

Rysy svatební šaty kód

Hlavní typy svatební šaty kód poskytují určité požadavky na výběr dekorace pro nadcházející oslavu. Záleží na mnoha faktorech, včetně:

 • Svatební formát. Striktní oficiální oblečení je založeno na černé a bílé paletě barev. Semiformální zahrnuje svobodu výběru oblečení pro hosty. Hlavní pravidlo - přítomnost některých prvků v šatech, vhodné svatební formát. Kód oblečení pro mládež schvaluje neformální oblečení. V rámci tematické svatby jsou vítány konkrétní oblečení a doplňky.
 • Barevné oslavy. Svatební šaty pro hosty závisí na paletě barev zvolené novomanželé.
 • Je čas roku. V létě jsou vhodné všechny variace. Na podzim a v zimě je lepší se vyvarovat velkolepých šatů, halenek s otevřeným hřbetem.

V případě, že novomanželé neomezují svatbu na přísný rámec oblékání, měli byste dodržovat určitá pravidla pro tvorbu slavnostního obrazu:

 • Bílá barva - výsada nevěsty.
 • Zakázat příliš otevřený, vulgární oděv.
 • Vyloučení tmavých oděvů.
 • Černá barva + světlé doplňky, kovové nebo lesklé boty.
 • Krásné svatební šaty pro hosty by měly být pohodlné.

Svatební šaty pro dívky

Volba šatů pro svatbu závisí na formátu oslavy, věku a rysech postavy. Koktejl šaty umožní mladým dívkám vypadat originální, módní a stylové. Frilly šaty s dlouhou sukní dají obraz sofistikovanosti, světské aristokracie, elegance. Na rozdíl od dokonalé postavy, přítomnost nádherných forem poskytuje jemnost při výběru krásných šatů:

 • A-tvar šaty, tekoucí lehká tkanina matné textury, široké rukávy budou vizuálně skrýt vady postavy.
 • Výběr barvy, měli byste se zaměřit na ušlechtilé odstíny modré, zelené, červené, vínové.

Večerní šaty

Ideální šaty pro postavení přítelkyně nevěsty - "malé černé šaty" ve stylu Coco Chanel. V duetu s kontrastním doplňkem je model elegance. Pro čestnou roli svědka je klasický otevřený večerní šaty baletní délky světlých tónů dokonalý. Zaměřuje se na klíční kosti, záda a kotníky, což činí obraz sofistikovaným a dotykovým.

Přímé úzké šaty písek, nebesky modré, světle růžové odstíny jsou vhodné pro vytvoření omezeného večerního luku. Oblečení krajkové textury se třpytkami bude působivé. Originální střih paličkového oblečení se vyznačuje víceúrovňovým lemem. Několik sezón v řadě neztrácí význam skládaných, složitých závěsů.

Koktejlové šaty na svatbu

Pastelové krajkové šaty jsou favority módních návrhářů v této sezoně. Sofistikované závěsy a unbanální střihy budou vypadat luxusně. Při výběru látky jsou vítány složité textury - samet, lesklý brokát, tekoucí hedvábí. Lem brilantních flitrových šupin, přítomnost jazzového třásně a mnohovrstevný efekt růžových lístků jsou uměleckým dílem. Formální krátký outfit by měl být doplněn sofistikovanými vlasovými doplňky nebo širokými masivními náhrdelníky.

Výběr podle typu obrázku

Nákup šaty pro svatební šaty kód by měl vzít v úvahu individuální vlastnosti obrázku. Zaměření na určitý typ siluety zvýrazní krásu přirozených forem, skryje nedokonalosti:

 • Zadejte "jablko". Nedostatek pasu, přítomnost mírně zaobleného břicha - tabu na střihu, trapézové styly. Ideální k sezení na figurální oblečení s výstřihem V-neck.
 • Zadejte "hruška". Pohodlné šaty budou vypadat skvěle na svěží boky a štíhlý pas. V případě nedostatečného objemu prsou by se v oblasti dekoltu měly volit možnosti s volánky a volánky.
 • Typ přesýpacích hodin nemá přísná omezení. Chcete-li zdůraznit pas, hrudník, boky, je lepší zastavit volbu na těsných nebo rovných modelech pod pásem.
 • Typ "trojúhelník". Vizuálně vyvažuje široká ramena a úzké boky pomůže modelu asymetrického řezu.

Šaty pro různá roční období

Večerní šaty z přírodního hedvábí, šifonu, sametu, crepe de chine nebo saténu dodají obrazu nádheru. Mezi možnosti pro zimu pro mladé dívky - šaty v podlaze s účinkem vrstvení. Modely s holými rameny by měly být doplněny kožešinami. Módní nález pro jarní a podzimní období - výšivky ze skleněných korálků. Delikátní prolamovaná výzdoba lemu, zad nebo dekoltu dodá velkolepost. Originální závěsy jsou navrženy tak, aby vytvářely objem v šatech z průsvitného hedvábí nebo organzy. Kožené výrobky jsou vhodné na podzim.

Metalizované tkaniny a šaty vyšívané velkými flitry jsou skvělou volbou pro speciální akce pod širým nebem, které jsou často uspořádány v létě. Hlavní pravidlo - styl lesklých oblečení by měl být co nejjednodušší a nejskromnější. V koktejlových modelech designéři rozlišují retro styl: otevřená ramena a nízký pas. Vylepšená výšivka ze skleněných korálků nebo korálků vypadá elegantně s volbou „tón na tón“. Modely s bujnou stupínkovou volánkou a živůtkem složitého střihu jsou vítány.

Populární šaty barvy

Volba barvy večerních šatů závisí na způsobu oblékání slavnosti, roční době, individuálních charakteristik postavy a typu barvy. Koupit svatební šaty jako host:

 • rudovlasé ženy by se měly rozhodnout pro teplé odstíny červené, zelené, hnědé, modré;
 • blondýnky jsou dokonalé šarlatové, růžové, modré, fialové;
 • brunetky by měly vyzkoušet na smaragdově zelené, fuchsie, levandule, hořčice.

Ušlechtilá modrá a kovová jsou oblíbenými designéry v prezentovaných kolekcích pro rok 2022-2023. Večerní šaty ze zlatého nebo stříbrného saténu vypadají luxusně. Mezi monochromatické možnosti trendu patří fialové, korálové, šarlatové, tyrkysové, jemně pastelové odstíny. Módní ornamenty reprezentují abstraktní, geometrické, zvířecí tisky. Zvláštní pozornost si zaslouží modely syté tmavé barvy, zdobené metalizovanou nebo sametovou aplikací.

Video

Fotografie svatebních šatů pro hosty

?

Kategorie: