Máte mnoho skrytých myšlenek a tajemství? Nikomu z nich není možné sdělit, pro takové informace existuje osobní deník. Je snadné se připravit, ale deník, který jste sami navrhli, je jako váš domov, je lepší dělat vše s vlastními rukama, s láskou. Jak mohu krásně vytvořit osobní deník?

Nápady pro registraci osobního deníku

Nezapomeňte nechat svou vlastní představivost toulat se o vytvoření myšlenky na osobní deník s vlastními rukama. Krásný a úhledně provedený, stane se pro vás nejlepším přítelem, který si zachovává vaše tajemství a myšlenky. Jak vytvořit originální stránky pro osobní deník:

 1. Rozhodněte se pro barevné schéma notebooku a vyberte požadovaný počet listů v souladu s ním. Mohou to být vícebarevné listy, duhový design 7 barev, pastelové barvy, imitace zatuchlých listů. Nevyhýbejte se tmavým barvám: na těchto stránkách můžete připojit obálky, samolepky, obrázky nebo samostatné pravopisy.
 2. Stránky mohou být vyříznuty na okrajích, což jim dává zajímavý tvar: krajky, zaoblené rohy.
 3. Vyberte dva listy pro kryt (titul a zpět) a umístěte je na horní a dolní část zásobníku.
 4. Děrování děrujte a děrujte všechny stránky tak, aby každý z nich měl dva otvory pro šití stránek na levé straně. Take 2 ringlet, s ohledem na tloušťku deníku, závit je spojit listy v hotovém deníku.
 5. Pokud si přejete, můžete si koupit krásný notebook, přemýšlet pouze o jeho vnitřním designu.

Pokud jde o otázku, jak uspořádat osobní deník pro dívky, pak je důležité nejen malovat, ale také pečlivě zvážit obsah poznámkového bloku. Sekce můžete vytvořit pro:

 • motivační citace, myšlenky;
 • plány a touhy do budoucna;
 • úspěchy a selhání života;
 • fixace důležitých událostí, data;
 • záznamy o tom, co se děje v průběhu dne;
 • dobré vzpomínky;
 • užitečné "připomenutí";
 • fotografie;
 • výstřižky z časopisů a novin.

Zajímavostí je, že se skryté kapsy snadno připevní kusem vyříznutým z průhledného plastu nebo lepením obálky na některou ze stránek. Tak skryjete své milé foto nebo informace "ne pro někoho jiného." Další myšlenkou pro osobní deník s vlastními rukama je téma: o životě vaší rodiny, vašem osobním, dětském, kariérním cíli, úspěších.

Co kreslit

Máte-li zájem o to, jak ozdobit svůj osobní deník kresbami, pak to vše závisí na vašich uměleckých dovednostech. Krásné stránky rámy jsou vyrobeny z malých listů, květin, nebo jednoduše pomocí gradient line. Můžete si vybrat jednotlivé stránky, nakreslit portrét, hrdiny zbožňovaných karikatur, krajinu, zátiší. Bude to krásné, když ozdobíte každou stránku ovocem, bobulemi, světlou zeleninou, motýly a beruškami.

Pokud se jedná o deník o výsledcích dítěte, použijte verzi výkresu vytvořenou vaším dítětem na vlastní pěst. S dobrým uměleckým potenciálem si můžete vytvořit vlastní zbarvení, náčrty tužkou, ozdobit listy vzory, připevnit malé obrázky na samolepky. Tajemná silueta elegantní dámy, hrdiny z filmu - kreslit, co milujete, co motivujete.

Jak vyzdobit osobní deník

Ve světě kreativity existuje spousta nápadů pro osobní deník s vlastními rukama - to je origami, scrapbooking, aplikace:

 1. Světlá aplikace v LD může být vyrobena z knoflíků, barevného papíru, lepenky, bavlněných podložek, tyčinek, všech druhů stuh, jisker.
 2. Řezání z novin a časopisů je snadné udělat v podobě televizní obrazovky nebo nákladu, který přepravují malá letadla.
 3. V technice origami existuje mnoho variant: ptáci, květiny, motýli, malé luky, obálky.

Zjistěte, které scrapbooking nápady můžete použít na svůj osobní deník.

Jak udělat uvnitř

Pro pohodlnější psaní můžete listy kreslit barevnými pery, vytvářet okraje s tenkými rámečky. Bude zajímavé podívat se, zda bude vzhled všech stránek odlišný: barevné listy, stránky ze školních zápisníků v buňce, řádek, šikmá čára, vložky-obrázky, pohlednice, barevné kalendáře. Můžete vložit cool obrázky, vtipné emotikony nebo obraz obličeje člověka s různými emocemi. Viděli jste, jak roztomilé děti zkusí poprvé citron, nebo uvidí polibek nevěsty a ženicha?

Naučte se, jak vytvořit obálku, kterou lze také umístit do osobního deníku.

Témata osobního diáře

Jak vyplnit osobní deník tematickými sekcemi? Seznam nejrelevantnějších položek v osobních zápisnících:

 • Co se mi za den stalo?
 • Milovaná rodina.
 • Moje plány jsou to, co chci.
 • Moje práce
 • Příjemné vzpomínky.
 • Co mám dělat (musí) dělat během dne.
 • Chytré myšlenky a závěry.
 • Co se mi podařilo dosáhnout za den (týden, měsíc, rok, život)?
 • Sekce Creative.
 • Tajná sekce o chlapcích.

Obal

Vedení deníku je důležitá věc. Začíná mimo deník sám. Když se podíváte na uměle vytvořený kryt, zvednete své duchy, nechte se inspirovat. Na obálce může být výtisk, který se vám líbí, obrázek, řemeslo - každý dekor dodá běžnému notebooku novou lehkou nebo romantickou náladu. Na obálce si můžete vytvořit svůj vlastní tisk s motivační poznámkou a svým jménem. Není to tak důležité, jaké nápady na osobní deník si vyberete vlastními rukama, jaká barva je růžová, fialová nebo modrá, hlavní věc je, že vaše každodenní záznamy inspirují a potěší.

Naučte se vytvářet panenky z nylonu.

Video

Kategorie: