Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Touha žen vypadat krásně je vyjádřena v péči o pleť, vlasy, nehty. Není nutné aplikovat světlý make-up každý den, vytvořit složitý styling, jasnou manikúru. Hladká kůže, čisté vlasy, dlouhé nehty - to je povinné minimum, které umožňuje ženě vypadat krásně. Pravidelná péče o ně napomáhá k dosažení žádoucího účinku, ale jejich zdravotní stav, výživa, duchovní harmonie také zanechávají své stopy. Proto není vždy možné rychle růst nehty, ale existují možnosti jak to opravit.

Příčiny pomalého růstu nehtů

Než začnete řešit delaminaci, křehkost, pomalý růst, musíte najít příčinu, která vám brání v pěstování dlouhých nehtů. Všechny faktory ovlivňující růst jsou rozděleny do dvou hlavních kategorií: externí (domácí chemikálie, nesprávná péče, mytí nádobí bez rukavic, chlad) a vnitřní (obecné zdraví, špatná výživa, plísňová infekce). Zůstane pochopit, kde je rovnováha rozbitá, a když je obnovena, nehty začnou růst rychleji, budou dlouhé, silné, silné během týdne.

Faktory ovlivňující míru růstu

 • Zdravý životní styl zahrnuje správný režim dne, dobrý spánek, duchovní harmonii, schopnost odolat stresu a nejdůležitější - včasná léčba. Metabolické poruchy, infekce různého druhu, kardiovaskulární onemocnění, hormonální poruchy a některá další onemocnění mohou výrazně zpomalit růst nehtů.
 • Správná výživa je jedním z významných faktorů, protože tělo poskytuje výživu pro nehtovou destičku živinami podle zbytkového principu. Dlouhá dieta, odmítání bílkovinných potravin, nedostatek fermentovaných mléčných výrobků, zeleniny nebo ovoce - to vše negativně ovlivňuje růst měsíčku. Vitamin A, B, C, stejně jako vitamin E, spolu s komplexy minerálů pomohou obnovit proces a podpoří jejich intenzivní růst.
 • Kompetentní péče o nehty by také neměla být z pohledu vyloučena, protože nehtová destička dostává potřebné živiny prostřednictvím vnějšího vlivu. Všechny druhy koupelí s jódem, mořskou solí, oleji, zeleninovými bujóny a s nimi zvlhčující, masky, s použitím výživného krému nebo speciální smaltu, masáže - to je důvod, proč nemůžete dělat, pokud chcete rychle růst měsíčky.

Účinné prostředky a postupy pro posílení nehtů v týdnu

Po dobu jednoho týdne bude nehtová deska posílena různými postupy. Dokonce i se skromným rozpočtem si každá žena může dovolit masky, koupele, masáže, gymnastiku. Je třeba vzít v úvahu faktor správné péče o nehty, povinný příjem komplexu vitamín-minerál, vliv nepříznivých faktorů. Pravidelnost je hlavním tajemstvím, jak posílit nehtovou desku na týden. Je třeba se rozhodnout, co a jak postupovat, a pak každý den následovat plán - koupel, masku, krém. Výsledek se nebude projevovat pomalu.

Masáže

Tento postup, spolu s koupelí, má několik příznivých vlastností najednou, což pomáhá urychlit růst nehtů. Stav destičky se zlepší v průběhu týdne díky zrychlené mikrocirkulaci krve, a pokud provádíte masáž pomocí prostředků pro odlupování, tato maska pomáhá odstraňovat mrtvé buňky, což vede k urychlené obnově a růstu. Pro tento postup budete potřebovat kosmetické mýdlo a kartáč (buď manikúru nebo kartáček s měkkými štětinami).

 1. Odstraňte základní nátěr z každého hřebíku pomocí speciálního nástroje.
 2. Udělejte teplou koupel s fyziologickým roztokem (1 lžíce mořské soli v 0, 3 litru vody), vložte do ní dlaně.
 3. Mýdlo napěňte kartáčkem nebo na něj naneste několik kapek kapaliny.
 4. Každým hřebem masírujte kruhovým pohybem, lehce stiskněte.
 5. Opláchněte ruce, osušte ručníkem.
 6. Masáž pro dokončení povinné aplikace výživného krému.

Koupele

Koupelny - to je první pomoc a prevence, kdy chcete, aby se držadla dobře upravovala, a krásné nehty na týden. Účinek jejich použití je patrný po několika dnech, protože volba lázní je obrovská v závislosti na hlavních složkách: bylinné, výživné, vitamínové, minerální, oteplování. Pokud se během týdne střídají mezi různými typy koupelí, budete vypadat silně, dokonce i křehké nehty budou zdravé a porostou výrazně dozadu.

 1. Oteplovací lázeň je vyrobena na bázi éterických olejů (bergamot, levandule, čajovníku, citronu), které se mísí s teplou vodou a mořskou solí. Snižují dlaně, přidržují ruce v připraveném roztoku alespoň jednu čtvrtinu hodiny. Poté, co musíte mokré ruce s ručníkem, naneste krém.
 2. Udělej si své nehty silné, a zároveň jim pomáhají růst rychleji, pomáhají koupelím s mořskou solí a jódem. Chcete-li provést užitečný postup, musíte nejprve udělat roztok (1 lžíce mořské soli ve 250 ml vody), přidejte k němu několik kapek jódu. Spusťte prsty po dobu 20 minut, neplachujte.
 3. Pro vitamínovou koupel je třeba zakoupit léky, které se smíchají, zahřívají ve vodní lázni s malým množstvím rostlinného oleje a pár kapek jódu. Naneste na nehty čerstvě připravený roztok, nechte chvíli chvíli (10-15 minut), odstraňte papírovým ubrouskem nebo ubrouskem.
 4. Posilují nehty a zároveň stimulují jejich růst, pomáhají v lázni grapefruitové šťávy, amoniaku, glycerinu v poměru 4: 1: 1. Smíchejte všechny ingredience, proveďte otírání do nehtové destičky nebo ponořte prsty do směsi, přidržte po dobu 15 minut a poté opláchněte vodou.

Léčivé byliny

Přispívají k růstu nehtové lázně s bylinným odvarem z bylin. Například směs heřmánku a máty, která vezme 1 lžíci a nalije sklenici vroucí vody. Připravte si tedy základ užitečného nástroje pro růst nehtů. Když je odvar infuzí několik hodin, musí být vypuštěn, přidat půl lžičky oleje (zeleniny) a asi 40 g mouky. Vše důkladně promíchejte, naneste směs na nehty, nechte půl hodiny a odstraňte vatovým tamponem (ubrouskem).

Parafínová terapie

Základem parafínové lázně je voskovitá látka. Z hlediska příznivých účinků je parafín nepostradatelný pro péči o suchou pokožku rukou. Parafínový film zahřeje pokožku, vytáhne toxiny a zároveň utáhne póry, takže na povrchu zůstanou strusky. Kůže je očištěná, vypadá hladce, růst nehtů je urychlen.

 1. Umyjte si ruce, naneste krém a poté ponořte do parafínu na principu lázně. Směs musí být předehřátá.
 2. Obalte si ruce obalem nebo použijte tašky, pak zabalte do froté tkaniny a nechte parafínový vosk po dobu 20 minut.
 3. Odstraňte zbytky teplým ručníkem, naneste ochranný krém.

Dává správný tvar nehtům

Chcete-li dát správný formulář - to znamená, že je pohodlné, takže hrany nelepí na všechno kolem, pak nehty méně zlomí. Preferujte oválný, kulatý tvar. Manipulujte s hranami nehtové desky, kožička by měla být bez velkého tlaku, s použitím nekovového jemnozrnného pilníku na nehty a oranžové tyčinky s výživným olejem. Dejte správný formulář, pohybující se jedním směrem od okraje ke středu.

Komplex vitamínů a minerálů

S nedostatkem vitamínů, minerály, aby si požadovanou délku nehtové desky nebude fungovat ani týden nebo měsíc, bez ohledu na to, jak budete používat koupele a masky. Plnohodnotná strava mu také není vždy schopna poskytnout živiny nezbytné pro růst, proto je jejich nedostatek dokonale naplněn speciálně vybranými komplexy, které jsou v lékárně k dispozici:

 1. Komplexní "Evisent" pomáhá k posílení nehtů, a vzít doplněk v jedné kapsli, s vodou, třikrát denně. Dobré použití v kombinaci s vanou.
 2. "Nagipol" je komplex na bázi vitamínů, minerálů, aminokyselin, které pomáhají urychlit růst destiček. Příplatek se přijímá před jídlem, ne více než třikrát denně, a průběh podávání je asi měsíc.
 3. Bohaté složení vitamínů a minerálů v komplexu "Vitrum Beauty", který nemá žádné kontraindikace. Užívejte lék před jídlem jednou denně.

Kosmetika a přípravky

Speciální laky řady Smart Enamel, které urychlují růst nehtů, posilují je a pomáhají ruce vypadat esteticky na paru s vanou a maskou. Takové kosmetické přípravky jsou v katalogech firem pro kosmetické výrobky v síti, neexistují žádná omezení pro jejich použití, je povoleno aplikovat zpevňující laky bez přerušení po celé týdny. Biogel pomáhá urychlit růst nehtů, pokud je nutné chránit hrany a nehtovou destičku před častým vystavením "chemii", pak šelak bude skutečnou záchranou dva nebo tři týdny.

Technologie aplikace gelu je doma:

 1. Pro odmašťování nehtové desky (speciální prostředky nebo alkohol).
 2. Řezání nehtů, tvar, nanášení gelu, ponechání zcela vyschnout. Proces sušení urychlí ultrafialovou lampu, ale pokud neexistuje, budete muset čekat déle.
 3. Když nástroj uschne, jemně odstraňte zbytek a otřete nehty měkkým hadříkem.

Domácí masky pro stimulaci růstu nehtové desky

Mezi jednoduchými a účinnými prostředky k posílení a pěstování nehtů, které se snadno vyrobí doma, jsou masky, které milují krásy a módy. Dělat kompozici, a pak si čas na péči o ruce, měli byste vstoupit do postupu do obvyklých a dělat masky dvakrát nebo třikrát týdně. Potěšení a příležitost k odpočinku od shonu, věnování pozornosti sobě a jejich kráse, jsou k dispozici. Zde jsou některé masky, které pomáhají urychlit růst a posílit nehtovou desku:

 1. Mastná. Nejjednodušší maska, která pomůže těm, kteří hledají způsob, jak rychle pěstovat nehty doma, je vyrobena ze soli (1 díl) a rostlinného oleje (3 díly). Směs se zahřívá ve vodní lázni, aplikuje se na nehty, ponechá se čtvrt hodiny a maximálně tři hodiny nebo přes noc.
 2. Citron Šťáva z jednoho citronu a asi lžíce soli (moře, vaření) mix, směs rozložte, držte roztok asi 20 minut. Opláchněte masku teplou vodou. Výsledky jsou viditelné na nehtech po týdnu.
 3. Pepř. Červenou papriku (zem) pomáhá posilovat nehty, ale dělat masku častěji než jednou za 10 dní se nedoporučuje. Pro jeho přípravu je nutné promíchat dvě špetky horkého koření a lžičku bohatého krému (baby). Masku aplikujte pouze na nehty, vyhýbejte se kontaktu s pokožkou, nechte působit čtvrt hodiny, pak jemně opláchněte teplou vodou.

Zjistěte další nástroje a nástroje pro posílení nehtů.

Video

Na dlouhých, dobře upravených, silných nehtech sní o většině žen. Stovky receptů, stejný počet léčebných možností, různé vitamínové komplexy a tipy na správnou péči - to vše je obrovské množství informací, mezi nimiž musíte najít užitečná doporučení. A pokud chcete dosáhnout požadovaného výsledku za týden? Nebo alespoň vidět, že aplikovaná opatření jsou účinná? Pak následujte video tipy, kde je ukázáno, jak pěstovat nehty v praxi za sedm dní.

Zpětná vazba na výsledky

Natalia, 34 let, Voroněž:

Zachraňuji se před křehkostí vanou s mořskou solí, přes noc olivový olej a každý druhý den aplikuji zpevňující lak. Hřebíky se staly pevnějšími, vzrostly, ale účinek se projevil až po 3 týdnech tohoto přístupu. Přinejmenším se přestali lámat, objevil se lesk, že i barevný lak je patetický, aby znovu nezranil.

Julia, 29, Novorossijsk:

Před těhotenstvím nebyly žádné zvláštní problémy. Dospělý - udělal manikúru, zlomil hřebík, viděl zbytek a znovu rostl. A když porodila malého chlapce, musela jsem najít řešení, ale je to hezké, když mám dobře upravené ruce. Vytáhl koupel s jódem a solí, třel vitamín E v kapslích, za použití dětského krému. Hřebíky jsou silnější, hmatatelné.

Nastya, 23, Moskva:

Nemohl jsem rychle růst, dokud jsem si neuvědomil, že se potřebuju řádně starat o nehty. Pokrmy se zkoumají, snažím se, aby byly lázně různé 2-3 krát týdně. Koupil jsem si mandlový olej, přidal esenciální levanduli a citrón, každý den si ho třel. Pomáhá, nehty rostou rychleji, stávají se světlejšími a lesklejšími, pokrytými průhledným lakem.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: