Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Slovo "nahá" doslovně znamená "nahý". Tento styl je ztělesněním maximální přirozenosti, přirozenosti. Nyud manikúra se může zdát nudná, ale odstíny růžových, mléčných, béžových laků mohou zdůraznit elegantní, elegantní tvar nehtů, dávají ženským prstům tenký vzduch. Pokud přidáte do „nahé“ palety barev nátěr, který má efekt lesklého lesku, pak tento design nehtů snadno porazí všechny šperky. Nahá manikúra nebude nikdy vypadat vzdorně, poutavě, její základ je klidný a jednoduchý.

Představuje manikúru styl nahý

Oválný nebo mandlový tvar nehtů, lak růžových, pastelových, hnědých tónů - a vaše pera vypadají jako dokonalost sama o sobě. Nahá manikúra je považována za klasickou, relevantní po celou dobu. Je to ukazatel atraktivity, dobře udržovaných rukou. Následující rysy tohoto stylu vysvětlí, proč více a více dívek dává přednost:

 • Nahá manikúra je velmi pohodlná. Nebude vám dávat žádné problémy v profesionální oblasti, pokud budete pracovat jako zdravotní sestra, lékař, péče o dítě, hrát na klavír, šít.
 • Úhledně nalakované, barevně upravené, řádně zdobené nehty si mohou udržet dobře udržovaný vzhled po dobu jednoho týdne. Po práci může obchodní žena jít do kavárny, restaurace, divadla a výstavy s nahou manikúrou.
 • Přirozenost nikdy neztrácí svou relevanci, a proto pomocí tělesného laku budete vypadat jako stylová dáma.
 • Pokud uděláte manikúru, prsty se opticky prodlouží a správně zvolený odstín dodá pleti příjemnou přirozenou barvu.
 • "Nude" barva laku je vhodná všude, a fialová nebo zelená může vás trápit na obchodním jednání.
 • Nahá manikúra vypadá elegantní a uklizená. Pokud náhle odlomíte kus laku, bude to sotva znatelné. Kromě toho můžete snadno opravit, obnovit manikúru.
 • Forma pro takový design nehtů musí zvolit přírodní. Obdélníkový v kombinaci s nahým lakem dělá prsty ošklivé, plné. Hladké zaoblené nehty vypadají přirozeněji, sofistikovaněji.
 • Neexistuje žádný univerzální odstín nahého laku vhodný pro všechny. Vyberte si barvu, s ohledem na podtón vlastní kůže: pokud jsou žíly modravě zelené, pak je váš subton teplý, a pokud je barva modravě fialová, pak studená. Pokud jste uvažovali obě žíly, pak je váš typ smíšený, takže musíte zvolit převládající odstíny. Růžové barvy jsou vhodné pro studené barvy a broskvové a béžové barvy pro teplé barvy.
 • Je-li kůže lehká, je lepší, když dáváte přednost tmavým nahým odstínům, jinak budou ruce vypadat bolestivě a bledě. Vezměte lak, aby se tón světlejší kůže. Při opalování oblek bohatý písek, béžové odstíny.
 • Nahá manikúra zajišťuje, že vás nikdo nebude obviňovat za nedostatek chuti, protože nehty budou vypadat dokonale, dobře upravené, upravené, diskrétní, samozřejmě.
 • Použití pastelních laků vyžaduje méně času a úsilí než nasycené světlé. Malé chyby nebudou patrné.

Navrhněte nápady na krátké a dlouhé nehty

Pokud je obvyklé měřítko manikúry nudné pro vás, pak můžete ozdobit své vlastní nehty pomocí kamínky, aplikace a další dekorační předměty pro tento účel. Takže můžete dát ženskost a koketní. Jen nezapomeňte na smysl pro poměr, jinak se vaše ruce promění v vánoční stromek zdobený hračkami a světly. Nemůžete aplikovat dekor okamžitě na všechny prsty, ale pouze na jednu nebo dvě, které vypadají kreativní a neobvyklé. Výborně vypadající nehty, natřené na přírodním barevném laku.

S výkresem

Kreslení může být provedeno na všech nehtech nebo selektivně. Vytvořit efektní vzory, ozdoby, zvířecí nebo květinové tisky. V letošním roce, současná manikúra zahrnuje použití geometrických tvarů při plánování vzoru na nehty. Rozmazané vzory vypadají velmi módní. Můžete navrhovat v následujících barevných kombinacích:

 • fialová a jasně modrá - poslední barva dodává hloubku svému bližnímu;
 • kombinace diamantového kovu a tmavě modré - vhodné pro večírky;
 • kombinace světle šedé a jasně červené - ideální pro kancelářskou manikúru;
 • jemný odstín růžové se zelenými, nebesky modrými korály;
 • béžová, krémová nude s lesklou černou, doplněná třpytkami, vytváří originální, harmonickou manikúru.

S jiskry nebo kamínky

Glitter design se vrací k módě. Můžete je aplikovat na celou nehtovou desku nahoře nahého laku nebo působit degradací, která pokrývá polovinu nehtu jiskrami, navíc by hrot měl mít více flitrů a méně uprostřed. Konstantní asistenti při vytváření původní nahé manikúry jsou kamínky. Pomáhají učinit design zajímavějším, jasnějším a dokonale doplňují tělesné odstíny laků.

S dekorací na jeden hřebík

Dekorace jednoho nehtu v nahé manikúre vypadá nenápadně a zároveň originálně, stylově, neobvykle. Většina dívek se rozhodl ozdobit prstenec. Pro výzdobu lze použít všechny druhy kreseb, samolepek, fólií, třpytů, kamínků, vlivu degradace, modelování, jiných předmětů dekoru nehtu. Zbytek nehtů by měl být bezchybně natřen lakem.

Měsíční manikúra

Lunární manikúra je považována za vynikající alternativu k klasice jako francouzská manikúra. Objevila se ve 20. letech minulého století, kdy dívky aplikovaly lak pouze ve středu nehtu, přičemž se nedotýkaly základny ve tvaru půlměsíce, aby se nehtová destička nezbavila schopnosti dýchat. Kromě klasické verze lunární nahé manikúry, mistři přicházejí s novými interpretacemi, například použitím kontrastních barev, zakrytím díry černou, atd.

Jak udělat nahé nail art: technika provedení

Ohromující efekt, který vám nahá manikúra dá, lze dosáhnout pouze implementací všech pravidel tohoto nehtového designu. Pokud nedodržíte pokyny, dostanete opačný výsledek, protože lehké odstíny způsobují sebemenší chyby při aplikaci laku, nedokonalý tvar nehtu, příliš tmavý nebo bledý vzhled pleti. Hlavní třída:

 • Odmastěte, vyleštěte nehtovou desku, odstraňte otřepy, zarovnejte okraj hřebu, drážky.

 • Pro zjemnění pleti použijte masku.

 • Naneste průhledný podklad a počkejte, až bude zcela suchý.

 • Vyberte si vhodnou paletu barevného laku. Aplikujte je ve třech širokých krocích a prolínejte okraje mezi nimi. Použijte dvě až čtyři vrstvy v závislosti na preferované saturaci. Před nanesením další vrstvy nechte každou vrstvu dobře vyschnout.
 • Opravte chyby namočené v oranžovém odstraňovači laku na nehty. V případě potřeby ozdobte nehty jiskry, kamínky, vzory.

Péče o Nyud-manikúru

Móda pro přírodní nehty je zpět, takže je důležité naučit se udržet ruce v čistém stavu. Lak přírodních odstínů může zhřešit, takže po několika dnech ztrácí svou přitažlivost, lesk. Aby se tomu zabránilo, je nutné aplikovat vrchní nátěr ve dvou vrstvách. Hrana nehtové desky by neměla být porézní, ale hladká, pro kterou ji před nanesením naneste na pilník s velikostí zrna 120-280. To vám dává zcela plochý okraj. Následující materiály vám pomohou při péči o vaše ruce:

 • olej na kůžičku, který má dobré hydratační vlastnosti;

 • mořská sůl - rozpusťte v teplé vodě a položte ruce na půl hodiny. Můžete přidat éterické oleje nebo citronovou šťávu pro bělení. Tímto postupem jsou nehty zdravější a silnější.

Video: pastelově zbarvená manikúra na středních nehtech

Tajemství, ženskost, sofistikovanost - tato kritéria jsou vlastní ženě, jejíž nehty zdobí nahou manikúru. Pokud chcete vypadat dobře upravený, vhodný, krásný v každé situaci, pak si vyberte módní odstín nahé palety laků. Pro inspiraci viz návrh videa, které detailně popisuje proces tvorby manikúry s béžovým polštářem. Aby nedošlo k nudné, jeho nehty jsou navíc zdobí bílé vzory, kamínky. Tento design ukáže vaši bezvadnou chuť, smysl pro styl a ocení ostatní.

Manikúra v nude stylu fotografie 2022-2023

Nude laky na nehty deska přidat do každodenního obrazu každé dívky stylu, elegance, dokonale zdůraznit krásu, tvar, péče o nehty. Tato manikúra je považována za univerzální, protože žena může během dne vykonávat několik rolí - roli matky, manželky, ženy, ženy, přítelkyně, sociality. Pro úspěšný design stačí pouze vybrat vhodnou barvu laku a jemně ji aplikovat na nehty.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: