Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Plochý a expresivní tisk je přítomen téměř v každé osobě, často je ukryt pod vrstvou tuku. K nápravě situace, člověk začne provádět cvičení na spalování tuků na břiše, dělat gymnastiku v dopoledních hodinách nebo jít do fitness, ale ne vždy dostat to, co chce. Faktem je, že je nutné odstranit nadměrnou váhu komplexním způsobem a podle pravidel, kterými se zabývají odborníci na fitness.

Jak spalovat tuk na břiše

Aby vaše tělo bylo více atletické a fit, je jen málo cvičení. Je nutné pochopit, jak tuk spaluje a aplikovat tyto znalosti v praxi. Proces hoření se skládá z několika kroků: za prvé, volné mastné kyseliny jsou mobilizovány z tukové tkáně, pak jsou neseny krví do místa pálení, pak spáleny v srdci, játrech nebo svalech. Spalování vrstvy tuku a svalového růstu jsou zcela odlišné procesy, které se nemohou vyskytnout současně, takže nemůžete kombinovat silový trénink s cvičeními na reliéfu - výsledek nebude.

Mobilizace volných mastných kyselin závisí na různých hormonech, včetně inzulínu. Zastavuje se již na průměrné hladině inzulínu, proto je nutné trénovat na prázdný žaludek. To zvýší obsah kortizolu - hormonu, který urychluje spalování tukových buněk. Nabízíme několik tipů od odborníků, jak rychle spalovat tuk na břiše:

 • Ve snu člověk ztrácí váhu, takže musíte spát 8-10 hodin.
 • Dobré kardio - skákání přes švihadlo. Denně si můžete zařídit dvacetiminutový trénink.
 • Začněte provádět cvičení pro spalování břišní tuk (kroucení, bar, skákání, tahání).
 • Před každým tréninkem jíst grapefruit, pomáhá spalovat podkožní tuk.
 • Užitečné odstředěné mléko obsahuje bioaktivní draslík, blokující tuk.
 • Další ovoce pro hubnutí je avokádo. Je to tuk, ale nepřispívá k ukládání podkožního tuku. Avocado obsahuje sacharid mannoheptulosu, která zpožďuje tvorbu tuků.
 • Kvalita nápojů je voda, zelený čaj, jsou opilí před tréninkem.
 • Večerní tréninky jsou považovány za nejefektivnější, od 5 do 7 hodin večer.
 • Rychle spaluje tukové cykly.

Na břiše a na bocích

Výborným prostředkem hula hoopu je speciální obruč, ve které jsou umístěny masážní koule. Masírují a rozkládají tukové tkáně, pomáhají odstraňovat tuk z těla. Kromě toho budete muset zvýšit fyzickou aktivitu, a místo sledování televize, dělat lehké běhání nebo rychlou chůzi a jít do třídy aerobiku třikrát týdně.

Tělesná výchova doma může také dát výsledky, stačí vědět, jak správně trénovat. Zaměstnání by mělo trvat nejméně hodinu, protože prvních 20 minut tréninku tělo nespálí nahromaděné kalorií. Soubor cvičení je vybrán individuálně, ale v každém případě je důležité udržet svaly v oblasti břicha těsné během celého tréninku. Chcete-li si tenký pas, žena bude mít dlouhou dobu načíst se s aerobní cvičení a jíst správně, protože ze stran a břicha tuk je odstraněn na posledním místě.

Dolní břicho

Spalování tuků v podbřišku pomůže běh, rychlé chůze, další kardio zatížení, které musí být provedeno po dobu nejméně půl hodiny s pulsem čtení 130-140 úderů za minutu. Tyto aktivity snižují obsah inzulínu v krvi, ale adrenalin se naopak zvyšuje. To je dostatečné pro zvýšení krevního oběhu v tukové tkáni a vyvolání spalování tuků.

Břišní cvičení

Břišní svaly jsou umístěny vpředu a na bocích, takže cvičení musí být vybráno tak, aby pracovaly se všemi svaly v poměru. Kromě toho je třeba mít na paměti, že tisk je svaly, naším cílem není pumpovat svaly, ale odstraňovat tuky z břicha a ze stran. Jedná se o zcela odlišné cíle a plní se různými způsoby. Cvičení na hubnutí v břiše doma by měla vždy začínat zahřívacími cvičeními. K tomu, vdechnout je nutné nafouknout žaludek co nejvíce a přetrvávat, a při výdechu, kreslit v žaludku a počítat do třiceti.

Planck

Počáteční pozice cvičení je ohnout paže v loktech, pozice těla spočívá na loktech. Musíte se opřít o předloktí a prsty. Lokty jsou umístěny přesně pod rameny, boky a břicho jsou napjaté během celého sezení. Popruh se provádí během výdechu a drží se tak dlouho, dokud není dostatek síly (začátek od 10 sekund).

 • Nohy dohromady - to zvýší zátěž na břišní svalový komplex.
 • Nohy musí být udržovány rovné, v silném napětí.
 • Hýždě jsou neustále napjaté.
 • Při provádění lamely by měla být bederní oblast plochá. Nemůžete kolo a ohnout záda.
 • Žaludek je v maximální možné míře nasáván do žeber, ale dýchání není nutné.
 • Lokty jsou umístěny přesně pod rameny, což uvolní ramenní pletenec.

Přímé zákruty

Výchozí pozice - ležící na zádech, na podlaze, nohy ohnuté na kolenou a umístěné nad úrovní těla (na gauči nebo křesle). Tato poloha umožňuje otočení pánve od samého začátku cvičení. Je důležité umístit ruce. Čím blíže k pánvi, tím je cvičení jednodušší. Je obtížnější dělat kroucení, pokud jsou ruce umístěny daleko od hlavy, ale je nutné cvičení zkomplikovat postupně.

Ve fázi zvládnutí cvičení mohou být ruce umístěny na žaludek, aby se cítilo napětí tisku. Počínaje otočením těla do pánve by mělo být pomalé, záda by měla být zaoblená a lopatky by měly být zvednuty od podlahy. Hlava se snaží dostat na tříslo a několik vteřin přetrvávat. Pak výdech a pomalé přijímání počáteční pozice, ale není možné zcela ležet na podlaze, takže cílové svaly se do konce cvičení neuspořádají.

Diagonální zákruty

Používá se pro trénink šikmých a předních břišních svalů. Je nutné provést cvičení z polohy vleže, kolena ohnuté, nohy umístěné na podlaze. Ruce jsou za hlavou, lokty se rozprostírají po stranách. Ramena se zvedají ke kolenům a napínají břišní svaly. Blíží-li se kolena, je nutné otočit tělo tak, aby se levý loket dotýkal pravého kolena, pak loket druhé ruky. Pohyb je pomalý a plynulý.

Gymnastika

Trénink pro spalování tuků v břiše by měl probíhat nejméně pětkrát, při dodržení diety. Pokud děláte gymnastiku každý druhý den, pak se nebudete moci zbavit množství tuku v pase. Před začátkem tříd se musíte zahřát, skákat na laně nebo točit obruč. Jaká cvičení na odstranění žaludku? Jsou vybírány individuálně, ale jsou také společné všem:

 1. Efektivní pro odstranění tuku z boků dřepu na jedné noze. Ze stoje, s jednou nohou ohnutou a vytaženou až k pasu, by mělo být provedeno 15 dřepů, nejprve na jedné a pak na druhé noze. Po celou dobu udržujte břicho těsné.
 2. Kroucení v dřepu s pevným břichem. Postavte se, odložte nohy, ruce po stranách, posaďte se co nejvíce. Nakloňte tělo, dokud nebude rovnoběžně s podlahou, pak natáhněte ruku k protější noze, namáhejte tisk a kroucení. Silně zapojit žaludek, narovnat. Na každé straně musíte udělat 15 pohybů.
 3. Dobré cvičení squatting. Ze stoje, musíte udělat squat, pak vyskočit, bez změny šířky nohou. Takové skoky by měly být provedeny nejméně deset.

Bodyflex

Jádrem cvičení je zvláštní dech (jako u kojenců), ve kterém se nejedná o hrudní kostí, ale o žaludek. Musíte techniku ovládat pomalu, postupně, naslouchat svému tělu. Prvních několik lekcí lze jednoduše zvládnout cvičení a teprve poté začít vykonávat body flex. Dechová technika vypadá takto: výdech - inhalace - výdech - pauza - relaxace.

 • Vydechněte úplně ústy.
 • Dýchejte těžce nosem a nafoukněte břicho.
 • Výdech zcela ústy a dotáhněte břicho.
 • Nedýchejte po dobu deseti vteřin, pokud možno v žaludku.
 • Inhalovat a relaxovat.

Jak řídit tuk z břicha muže

Nejprve musíte věnovat pozornost abs, obliques, dolní části zad. Tyto svaly jsou zapojeny téměř celý den, když člověk chodí, zvedá předměty, ohýbá. Aby člověk zhubnul a dal tisk do pořádku, musí začít chodit do posilovny, kde mu trenér nabídne individuální soubor cvičení. Nejúčinnější pro hubnutí jsou následující:

 • zvedání nohou na nerovných tyčích a příčníku;
 • cvičení "horolezec";
 • kroucení v tisku, na fitness míč.
 • postranní cvičení;
 • činka bench press.

Spalování tuků na břiše u mužů by mělo začít rozcvičením, každé cvičení by mělo být provedeno až 20krát ve třech sadách. Přidání komplexu cvičení při běhu, plavání, chůzi na kole pomůže dosáhnout výsledků rychleji. Pro těžce obézní muže je cvičení nebezpečné pro zdraví, musíte nejprve upravit dietu, oživit činnost a ztratit pár liber. Můžete začít 30minutovou procházkou v rychlých krocích a za 10 dní prodloužit dobu chůze na dvě hodiny.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: