Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Péče o zdraví dospělých je úzce spojena s posilováním vitality. Vyvážená výživa je hlavním zdrojem energie, ale potravina ne vždy přichází s veškerým obsahem živin. Poměr vitamínů, minerálů, stopových prvků potřebných pro imunitu je pozorován v komplexech vytvořených farmaceutickými společnostmi.

Esenciální vitamíny pro dospělé

Výběr léků v lékárenských řetězcích je obrovský. Téměř každý výrobce v katalogu najde obecný tonický komplex nebo prostředek pro zvýšení imunity, takže je snadné se s touto volbou zmást. Pro udržení zdraví a dobré fyzické kondice musí dospělý konzumovat denně více než tucet životně důležitých vitamínů a minerálů. Nedostatek vede k nachlazení, apatii a získání správného množství jídla není vždy získáno. Co tedy vitamíny zlepšují imunitu?

Levná vitamíny

Hodnocení nejoblíbenějších léků pro zvýšení vitality zahrnuje některé vitamínové komplexy v této kategorii. Cenově dostupná cena je atraktivní faktor, obsah není o mnoho nižší než dražší skupina multivitaminů, které mohou zlepšit imunitu u dospělých. Nakupovat v lékárně nebo objednávat online takové léky je levné:

  • Complivit - řada léků domácí produkce. Základní komplex obsahuje téměř dvě desítky užitečných látek a kyselinu lipoovou. Je možné vzít lék na profylaktické účely, s výrazným nedostatkem potřebných látek v období nachlazení.
  • Abeceda je další levný vitamin-minerální komplex, který kompenzuje nedostatek užitečných látek. Složení léku je nasycené, může být přijato k posílení imunitního systému v každém ročním období. Tablety různých barev se užívají odděleně, takže se správně vstřebávají a pomáhají zotavit se z nemoci.

Nejlepší komplex vitamínů pro muže

Farmaceutické vitamíny pro zlepšení imunity u dospělých se mohou lišit v jiném základním rysu - sexuálním. Potřeby mužského těla jsou odlišné: doporučuje se udržovat práci pohybového aparátu a snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění. Jaké vitamíny zvyšují imunitu u mužů? Vitaminové komplexy obsahující fosfor, vápník, jód, vitamin B12, K jsou užitečné pro zástupce silnějšího pohlaví, například:

  • Duovit - kombinovaný komplex vitaminů, minerálů pro imunitu dospělých mužů, kteří vedou aktivní životní styl. Kompozice aktivuje metabolické procesy, pomáhá zmírňovat únavu, zvyšuje odolnost. Lék neutralizuje účinek volných radikálů, zpomaluje stárnutí.
  • Velmen - je tonický komplex, který je zvláště užitečný na podzim a na jaře s nedostatkem živin. Složení vitamínů Wellman pomáhá vyrovnat se s poruchami paměti, bolesti hlavy, ale může způsobit alergické reakce.

Pro starší osoby

V průběhu let se snižuje potřeba živin pro normální tělesnou funkci. Udržet zdraví, vitalitu, odolávat chorobám - to vše vyžaduje energii, která nemůže dát nevyváženou stravu. K vykompenzování nedostatku se doporučuje, aby lidé v dospělém věku používali vitamíny k udržení imunity u dospělých, například:

  • Vitrum je kombinací tří desítek užitečných látek, které splňují denní potřeby těla v základních složkách. Restorativní komplex je vhodný pro profylaktické použití, pomáhá udržovat nervový systém a ženy - a vzhled. Pro udržení dobrého zdraví stačí jedna tobolka / tableta denně.
  • Undevit - vitamíny, které zvyšují imunitu dospělého, vyráběného ve formě tablet. Poměr živin pomáhá udržovat zrakovou ostrost, zpomaluje stárnutí. Dospělí se doporučuje užívat tyto multivitaminy s neustálým psycho-emocionálním stresem.
  • Spirulina je přírodní prostředek, který je zcela vstřebán do těla a zlepšuje pohodu. Prášek na bázi řas je bohatý na živiny a forma léčiva podporuje rychlou absorpci. Komplex obsahuje aminokyseliny, které doplňují energii při špatné dietě.

Pro ženy

Zvláštní pozornost je věnována výrobcům vitamínů na spravedlivý sex. Ženské tělo má jiné potřeby v počtu a typech živin pro udržení dobrého zdraví. Těhotenství, kojení, kritické dny, menopauza jsou stavy / období, kdy ženské tělo potřebuje další podporu. Výrobci vitamínů pro imunitu u dospělých nabízejí ženám tyto léky:

  • Multitabs - multivitaminy, které pomáhají zvyšovat ochranné funkce imunitního systému po závažných onemocněních, léčbě antibiotiky, průběhu chemoterapie. Tablety se železem, jódem, zinkem také obsahují laktobacily pro rychlou absorpci užitečných látek.
  • Ladys Formula - doporučeno pro zvýšenou únavu, pro prevenci onemocnění žen. Tobolka obsahuje živiny, které eliminují nežádoucí účinky hormonálních léků. Pití přírodního biokomplexu bude mít dvakrát denně, přidává se k jídlu. Podle recenzí, cena za 60 kapslí balíček je výhodnější, pokud budete mít vitamín komplex za měsíc.
  • Supradin je švýcarský multivitaminový přípravek. Uspokojuje potřeby ženského těla s nedostatkem vitaminu, podvýživou. Šumivé tablety se rychle vstřebávají, ale s citlivostí na laktózu a během diety je lepší užívat pilulky.

Cena

Náklady na vitaminové přípravky budou ovlivněny nejen názvem výrobce, zemí nebo složením, formou (žvýkací, rozpustné, tablety). Váha faktoru v konečné ceně vitamínů pro zvýšení imunity u dospělých bude místem nákupu. Nákup z internetového obchodu nebo lékárny je na výběru kupujícího a cenové rozpětí pro oblíbené vitamínové komplexy je toto:

Jméno

Minimální a maximální cena (v rublech)

Duovit

348-835

Dodržujte

123-525

Spirulina

90-550

Ladysův vzorec

482-2096

Multitabs

336-912

Undevit

52-90

Jak si vybrat komplex vitamínů pro imunitu dospělých

Sortiment přepážek lékáren je impozantní, ale jaké vitamíny pro posílení imunity pro dospělé je lepší zvolit? Je třeba vzít v úvahu několik nuancí najednou, mezi něž patří složení, výrobce, cena. Nákup drahých léků není vždy oprávněný, s preventivním účelem můžete ušetřit peníze a koupit levné komplexy. Výběr, které vitamíny pro zlepšení imunity je lepší, měli byste si přečíst recenze a poraďte se se svým lékařem.

Video

Recenze

Irina, 52 let

Na jaře mi lékař doporučil pít klasickou abecedu. Cítil jsem takový rozpad, že jsem sotva vstal z postele. Pokud se rozhodnete pro cenu, minerální komplex obdrží další plus. Stojí za to pít za měsíc, a síla se stává - jako po dovolené, cítíte se krásně celý den. Četl jsem recenze, že se kurz opakuje na podzim, udělám to nutně.

Oleg, 43 let

Peel Vitrum na naléhání jeho manželky. Těchto vitamínů měla v lékárně před 2 lety před únavou. Když jsem celý den vypil celý den, všiml jsem si, jak to bylo dost pro každého. Energetické zotavení se cítilo někde za dva týdny. Cena je dražší než domácí, ale složení je působivé. Účinek je patrný, nenalezeny nedostatky.

Elena, 48 let

Koupil jsem si Complivit pro ženy 45+, v této sérii problémů jsem neměl na výběr. Stálá zima, jedna po druhé, únava, slabost - stěží šla do práce. Terapeut schválil, sám jsem si všiml, že jsem schopen tělo posílit. Vzal 3 týdny, chuť se vrátila, ráznost, to stalo se snadnější probudit. Nejsem nemocný. Zlepšení bylo patrné rychle.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: