Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Konverze slov na hashtags usnadňuje život online. Znaménko „#“ se v ruském jazyce čte jako hashtag v angličtině - hashtag. Jak vytvořit hashtag, snadno pochopitelný. Příklad: osoba napíše článek o telefonech a položí # iphone. Uživatelé internetu mají snazší najít poznámku. Hashtags se používá pro reklamu a propagaci značky v sociálních sítích a blogech.

Co je to hashtag

Existence hashtagu se poprvé dozvěděla od Twitteru, kde byl proveden zajímavý průzkum: co kdybychom všechna témata seskupili do jedné samostatné ikony? Mnoho uživatelů se této nabídce líbilo. Chcete-li pochopit, co hashtag, musíte vědět, jak to vypadá. Charakteristickým rysem je znak #, který musí být vložen před slova nebo fráze. Proces psaní klíčových frází článku trvá málo času, což vám umožňuje propagovat produkty a značky zdarma.

Proč potřebujeme hashtags

Potřeba hashtags je věc pohodlí. Kombinace několika slov, jedna fráze je pohodlná. Zlepšuje obvyklé vyhledávání a pomáhá rychle najít informace, které potřebujete. Pokud zadáte hledání sociální sítě hashtag # urapyatnitsa, pak se okamžitě stane jasné, proč potřebujete hashtag. Příklad: kliknutím na # urapyatnitsa získáte radostné obrázky a fráze z příspěvků o konci pracovního týdne.

Jak to funguje

Vylepšený hypertextový odkaz - hashtag - šetří, když potřebujete najít správné slovo. Bez třídění témat v různých službách na internetu by byl nepořádek. Jak hashtag funguje: pokud je napsáno, je kotva nastavena, je vytvořen odkaz a všichni uživatelé mohou snadno najít, co je zajímá. Hashtag - co to je? Automaticky vygenerovaný odkaz je vhodný pro nalezení lidí, kteří jsou připraveni diskutovat o tématu. Pomocí ikony hashtag můžete sbírat skupiny a přihlásit se k odběru aktualizací, abyste ukázali svou náladu.

Jak udělat hashtag

Když vytváříte hashtag, musíte vzít skupinu slov a zvýraznit hlavní téma, ke kterému patří. Pravidla:

  1. Pokud potřebujete celé fráze, zapadají bez mezer. Můžete použít cyrilici i latinu.
  2. Jakýkoliv jazyk je vhodný pro psaní, ale je lepší, když je buď základní, nebo přístupný publiku čtoucímu autora.
  3. Vnímání celé fráze můžete zlepšit napsáním každého jednotlivého slova velkým písmenem.
  4. Místo mezer jsou povoleny podtržítka.
  5. Správné psaní hashtagu vypadá takto: tag # je připojen ke slovu.
  6. Jak dát hashtags: je důležité použít výběr klíčových slov - vědět předem, co lidé hledají ve vyhledávací síti.

V Instagramu

Světově proslulá sociální síť, zaměřená na distribuci obrázků, fotografií, videí používaných mnoha. Instagram hashtags hraje důležitou roli. Zde symboly rychle třídí fotografie do skupin a pracují jako samostatný filtr. Máte-li zájem o to, jak vytvořit hashtags na Instagramu, pak stojí za to zapamatovat si hlavní pravidlo - jak přesné bude slovo / fráze, takže budou zajímat návštěvníky, kteří je hledali. Příklady:

  • Před zveřejněním fotografie o nezbytných nákupech je nutné vložit pouze frázi # seznam položek.
  • Kliknutím na podobný hashtag ve svém příspěvku nebo přátelích můžete zobrazit seznam záležitostí jiných lidí.

Maximální počet Instagram hashtags je 30. Jeden z nejpopulárnějších Instagram hashtags je považován za #tbt. Vynalezl, že se bude odvolávat na akce přijaté ve čtvrtek. S pomocí hashtagů se můžete naučit nové aplikace. Mezi novými vyniká #vscocam nebo #vsco: obě označení znamenají, že publikovaná fotografie byla upravena pomocí speciální aplikace pro iPhone a Android.

Ve VK

Usnadnit hledání témat zájmu Vkontakte může, pokud vyhledávací řádek napsat # téma. Pokud kliknete na hashtagy jiných lidí, budou zvýrazněny všechny příspěvky na zadaném tématu. Chcete-li pochopit, jak udělat hashtags na Vkontakte, musíte přidat vzorec do zprávy nebo pod foto / video: # téma (# cool). Nejlepší možností by byl přesný výběr fráze (#a cool). Seskupování slov pomocí hashtagů VK dává podnět k rychlému rozvoji diskusí a téma se stává více populárním.

Na facebooku

Chcete-li zjistit, jak dát hashtag na Facebook, musíte vybrat obecnou kategorii pro fráze zájmu a dát symbol mřížky vpředu. Chcete debatovat nebo číst novinky o Zuckerbergu? Můžete publikovat příspěvek "Zakladatel sociální sítě Facebook - # Marktsuberberg." Známky po mřížce nejsou povoleny, všechna slova jsou napsána společně. Propagace propagace stránky sociální sítě je hlavním cílem zavedení hashtags mezi uživateli Facebooku. Snadné vyhledávání zajišťuje rychlé komentáře.

V Odnoklassniki

Vyhledávání témat se stejným názvem bylo provedeno uživateli Odnoklassniki pomocí tagů Tag - klíčové slovo, které by mělo být uvedeno v "Přidat klíčová slova". Stává se mnohem jednodušší: na klávesnici stačí zadat znak mřížky s dotazem zájmu: #travel. Jak udělat hashtag v Odnoklassniki? Je to jednoduché: dosáhnout propagace sociální stránky nebo skupiny je mnohem snazší, pokud používáte nejoblíbenější hashtagy.

V YouTube

Stejný princip marketingového dopadu je hlavním hashtags YouTube. Význam je stejný jako v repostu s rády: video je v popularitě, přispívá k rozvoji podnikání. Hašta je snadno přidána k popisu videa. Pokud potřebujete najít lyrické video o lásce, pak # prolyubov oblek. Kde a jak umístit hashtags do YouTube? V komentářích pod videem nebo v popisu můžete přidat slovo mřížky před slovo. Stojí za to používat populární hashtags. V názvu videa mohou být také přítomny, ale zatím nejsou zobrazeny jako odkazy.

Hledat hashtags

Jak provést rychlé vyhledávání v hašteře potřebného tématu nebo fotografie? Po zobrazení požadovaného tématu v libovolné zprávě, například # music, musíte kliknout na tento odkaz a uvidíte všechny záznamy a novinky označené „hudba“. Najít populární možnosti snadno, zejména ty, které jsou umístěny na rozsáhlých vyhledávačů a sociálních sítí. Nuance:

  • Můžete přidat frázi sami, a pokud je téma zajímavé pro uživatele, ostatní je použijí.
  • Různá fóra podporují funkci značkování, která pomůže vytvořit hashtagy na mnoha místech komunikace a v jakémkoli pořadí (připojte je před nebo po nabídce).

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: