Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Myšlenka využívat elektřinu pro pohyb vozidel není nová, byla zavedena do veřejného užívání ve formě tramvají a trolejbusů. Tato doprava je všem známá, ale moderní technologie narušují stereotypy a navrhují použití kompaktní, pohodlné a krásné elektrické dopravy. Použití hybridů kol, segways a elektrických skútrů se stalo módním trendem moderních megacities.

Co je elektrická doprava

Tento druh dopravy místo benzínu používá jako zdroj energie elektřinu, je uváděn do pohybu pomocí trakčního motoru. Hlavní výhodou těchto vozidel je vysoký výkon, šetrnost k životnímu prostředí, ekonomika. To není auto, na které můžete jít do jiné země, ale je velmi výhodné pohybovat se po městě.

Pro osobní použití má elektrická doprava jasné výhody: univerzálnost, náklady, snadnou údržbu a provoz. Například hybridní kolo má oproti tradičním možnostem jasné výhody:

 • ovládání bez fyzického úsilí, a pokud chcete pumpovat nohy, můžete jít na standardní typ pohybu;
 • snadné skladování ve skládacích modelech;
 • vysoká rychlost pohybu.

Pro dobití přístroje můžete použít standardní zásuvky pro domácnost. Kapacita baterie v dopravě závisí na modelu, poplatek se vynakládá v závislosti na provozních podmínkách. Například, hybridní kolo může být používáno jako standardní kolo, pak to bude možné uložit “palivo”. Odborníci nazývají elektrická vozidla nejlepší alternativou pro veřejný pohyb po městě. To pomůže ušetřit peníze, chránit životní prostředí před znečištěním, zajistit pobyt na čerstvém vzduchu pro osobu.

Typy elektrických vozidel

Obzvláště populární u tohoto typu skútrů, kola se projevuje ve velkých metropolitních oblastech, kde obyčejná auta stojí v dopravních zácpách na hodiny a nemohou se pohybovat. To je obzvláště nepříjemné, když potřebujete řídit několik bloků na důležité setkání. Neexistuje příliš mnoho prodejních míst, kde si můžete koupit elektrická vozidla. Mezi prezentovanými modely si můžete vybrat následující formulář:

 • skútr;
 • gyroskop;
 • dětské auto na elektrický pohon;
 • golfové auto;
 • skútr;
 • sigway;
 • vozíku

Elektrický skútr

Jedná se o ekologické, kompaktní zařízení pro pohyb. Vizuálně, to je velmi podobné jednoduchému skútru, ale má vestavěný elektromotor a mírně větší strukturu pro stabilitu během vývoje rychlosti. Máte následující výhody:

 1. Malá velikost. Elektrické skútry jsou zpravidla k dispozici ve verzi se sklopnou nebo skládací, která pomáhá snadno přepravovat zařízení a ukládat doma bez jakýchkoliv problémů. Neexistují žádná omezení pohybu na ulici, spoustu příležitostí a možností parkování.
 2. Manévrovatelnost. Koloběžka může řídit, kde je zakázáno pohybovat se automobilem, motocyklem nebo mopedem. To usnadňuje obcházení dopravních zácp.
 3. Účinnost. Není třeba kupovat benzín, který pomáhá šetřit finanční prostředky. Večer si vezměte koloběžku za poplatek a ráno bude připravena jít.
 4. Dostupnost Dospělí i děti mohou používat tento druh elektrické dopravy.

Moderní modely skútrů s elektromotorem lze objednat přes internetový obchod s dodáním na adresu. To pomůže snížit náklady a čas. Mezi oblíbené modely patří následující možnosti:

 1. Eltreco Iconic GL. Samice jsou schopny urychlit rychlost až 25 km / ha vydržet až 110 kg. Jedná se o výkonný model s pohodlným sedadlem a spolehlivými brzdami. Plné nabití ACU stačí k překonání 45 km. K dispozici je informativní palubní počítač, a když je složen, má skútr následující parametry: 115 * 20 * 55 cm Cena - 46 900 rublů.
 1. Volteco Generic S2. Velmi lehké samice (10, 8 kg), ale nosnost je 125 kg. Laconic design, malá kola, mohou dosáhnout rychlosti až 30 km / h. Plné nabití baterie trvá až 3 hodiny, můžete jet až 30 km. K dispozici je integrovaný barevný počítačový displej. Cena je 43 900 rublů.
 1. Elektro Uber ES04-E. Unikátní model, který má dva 350W motory najednou, takže se nazývá „Jeep“. Dobře udržovaná cena rychle zrychluje na 25 km / h. Nosnost je až 110 kg, doba jízdy bez dobíjení je až 20 km. Vhodné pro všechny typy silnic. Cena je 39 900 rublů.
 1. Volteco Pat Drive. Schopen vydržet až 120 kg, zrychluje na 30 km / h. Baterie je plně nabitá na 8 hodin, drží ve vzdálenosti 25 km. Model má zvýšenou odolnost proti pádům, otřesům. Na koloběžce instalován LCD displej, silný světlomet, zastavení a pípnutí. Skládací design. Cena je 23 940 rublů.
 1. Volteco Pat Rover. Pohodlný a kompaktní elektrický skútr se sklopným designem. Schopen jet plnou rychlostí až 35 km rychlostí až 30 km / h. Sada obsahuje elektrické pípnutí, směrová světla, světlomet, stop = signál, palubní počítač. Koloběžka váží 17 kg, úplné nabití baterie trvá 8 hodin. Cena - 29 940 rublů.

Cyklus hybridy

Tento způsob dopravy existuje již několik let, do běžného jízdního kola se přidává elektromotor. Celkově je celá konstrukce 14-26 kg, pohyb je smíšený, k dispozici jsou následující jízdní režimy:

 • bez motoru, muž sám jen pedály;
 • pouze s motorem se kolo změní na skútr;
 • kombinovaná volba, ve které je motor v chodu, a pedály.

Systém na hybridech jízdních kol je nastaven tak, aby se při startu postupně zvyšovala rychlost. To ochrání uživatele před náhlým trháním, ztrátou rovnováhy, nepohodlím. Mezi produkty v obchodech patří následující oblíbené varianty hybridů kol:

 1. Kupper Unicorn - moderní design, špičková technologie. Toto je jediný zástupce cyklických hybridů v Rusku, který má vlastní mobilní aplikaci. Vybaven elektrickým dopravním sportovním sedlem, pohonem, mechanickými kotoučovými brzdami, kvalitní vidlicí. Motor s převodovým stupněm je instalován, má rychlost přes 25 km / ha v režimu asistenta může pracovat 50-60 km. Cena - 49 900 rublů.
 1. Eltreco XT-700. Horské kolo s lehkým designem, vybavené koly 27, 5 palce pro off-road jízdu. Sada obsahuje křídla, zadní vůz, LED světlomet, elektrický zvon, stupačku. Vyvíjí rychlost až 35 km / h a dokáže pojet až 50 km. Cena je 43.800 rublů.
 1. Electro Good Litium. Hybridní kolo se sklopným designem udržuje hmotnost až 110 kg s tělesnou hmotností 21, 5 kg. Vyvíjí rychlost 25 km / h, baterie může vydržet práci na 25 km. Vybaven měkkým sedlem s pružinami pro odpisy, nenápadným rámem, kufrem (vydrží až 10 kg), křídly. Cena je 39 700 rublů.
 1. E-Alfa. Spolehlivý, stabilní design, který vydrží až 130 kg. Konstrukce poskytuje zadní sedadlo, baterie je umístěna uvnitř rámu. Rychlost jízdního kola se rozvíjí až na 35 km / h, je schopna řídit 35 kilometrů na jedno nabití AKU. To je volba pro ventilátory výkonných elektromotorů s působivou akcelerací. Cena je 43 900 rublů.
 1. Electro FS-900. Rozlišuje originální design, světlé barvy. Stabilní design vyvíjí rychlost hybridu jízdního kola až do 35 km / ha dokáže jej udržet až 70 kilometrů s aktivovaným režimem asistenta pedálu. Cena - 58 900 rublů.

Elektrické vozíky

Pro snadné používání nákladních vozidel v továrnách s malými plochami bahna podél městských ulic se používají speciální elektrická vozidla. Vozíky jsou konstruovány tak, aby splňovaly podmínky pro přepravu nákladu v úzkých prostorách. Elektrický vozík D2 má například následující vlastnosti:

 • výkonné odpružení pro práci s vysokým zatížením, podélné zadní pružiny;
 • vyvíjí rychlost 35 km / h;
 • maximální nosnost je 750 kg;
 • Baterie vydrží 50 km;
 • Sada obsahuje: zadní světlo, potkávací světla a potkávací světla, směrová světla;
 • elektrické vozíky - 188 kg;
 • ruční brzda;
 • přepravní rozměry: 2950 * 1080 * 1350

Segway

Segway je moderní jednoprostorové vozidlo, které pracuje na elektrické energii. Používá se princip automatického vyvažování kol, vizuálně se přístroj podobá vozu. Člověk stojí na speciální platformě pro nohy, která se nachází mezi koly segway, ruce musí držet na ovládací páku. Toto elektrické vozidlo se také nazývá skútry nebo skútry, ale vizuálně jsou zcela jiné.

Při prodeji existují dva hlavní typy Segway, separace se provádí podle typu dražby, pro který jsou určeny. Existují terénní a městské typy s následujícími funkcemi:

 1. Město Má kompaktní a lehký design, v některých úrovních výbavy má další příslušenství: kufr pro připevnění tašky, opěrku nohou. Na zadní straně přístroje je podsvícení, které indikuje, že řidič začal brzdit. Tenká kola s mělkým dezénem jsou namontována na městských segwayích. Jezdí dobře na dlažbě, beton, asfalt. Pohyb ve stejnou dobu z kopce po dešti nebo během deště je nebezpečný. Když přístroj sklouzne, dojde ke ztrátě rovnováhy, což způsobí pád řidiče.
 2. SUV. U modelů tohoto typu jsou instalovány výkonnější motory. To je nezbytné k tomu, aby bylo možné otáčet široká kola s hroty. SUV jsou těžší než jejich městské protějšky. Pneumatiky s hroty poskytují stabilní pohyb na špatné silnici. Mezi koly a křídly je vytvořena široká mezera, takže se tam vlhké bahno nehromadí. Mezera mezi vozovkou a plošinou je také zvětšena tak, že se přístroj nedrží na nepravidelnostech podél cesty.

Řízení segway není obtížné, pokud si člověk může udržet rovnováhu. Pro pohyb a otočení se používá ovládací páka. Náklady na elektrickou dopravu závisí na typu a objemu baterie. Smart Wind Rover Allroad je považován za oblíbenou možnost, jedná se o high-tech, rychlý a výkonný segway, který může cestovat jak vně, tak uvnitř města. Snadná a jednoduchá obsluha, příjemná propagační cena. Tento model má následující pozitivní aspekty:

 • rychlost až 18 km / h díky dvěma motorům;
 • vhodné pro aktivní řízení;
 • schopnost řídit se mimo město;
 • celková hmotnost zařízení je 46 kg, vydrží zatížení až 150 kg;
 • zvýšená bezpečnost poskytuje elektromagnetické brzdy;
 • cena - 69 990 rublů.

Elektrická doprava je nyní aktivně využívána pouze ve velkých městech, kde jsou problémy s dopravními zácpami. Postupem času se tento trend rozšíří po celém světě, kde se oceňují životní prostředí, komfort pohybu a mobilita.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: